Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Rozwany-ch inaczej


Recommended Posts

Dziekuje wam za trzymanie za nas kciuków :D staramy się zrobic jak najwięcej przed przeprowadzką...bo jak mowia nasi znajomi ze jak się wprowadzisz to już się nic niechce...do pewnych nieskonczonych rzeczy sie człowiek przyzwyczaja i po jakims czasie zupełnie nieprzeszkadzaja i nierzucają się w oczy :D..i tego za wszelką cene chcemy uniknąć...

skaba miło ze podoba ci się kominek...a na marginesie jak u ciebie wygląda sprawa kominka?zdecydowałas juz?nam sie podoba bardzo choc niedokońca skonczony..brakuje ramki wokół wkładu i ładnego malowania....oświetlenia...ale zarys jest i obudowa którą chciałam od początku po małych modyfikacjach glównie materiałowych jest taka jak miała być

SIN witam w skromnych progach jesli chodzi o łóżko to jesteśmy bardzo zadowoleni wczoraj o mało nieusnelismy..bo teraz po każdej robocie na budowie idziemy polezec na nowym wyrku .....materac jest świetny i liczę ze bedziemy bardzo zadowoleni z naszego wyboru

aka-jonek ech my kobiety pracujące :wink: :D jeśli chodzi o pieszczoty domku to staram się jak moge i ciągle niejestem pewna czy dobrze to bedzie wyglądac jak już wszystko powyciągam i zainstaluje ,zamocuje powiesze itd...karnisze przysłały się dzisiaj i powiem ze wyglądaja ładnie narazie w kartonie ale chyba bedzie ok a ten cały efekt stali nierdzewnej jest ładny...co prawda mogły by być grubsze no takie 3cmx3cm były by swietne ale niestety wystepują tylko w wersji 2cmx2cm .....miałam fotki pstryknąć ale starośc nieradośc skleroza dopadła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj łóże jest firmy MK Foam tej samej co producent materacy ..ja znalazłam je w necie ... http://www.mkfoam.pl a kupiłam w sklepie internetowym tu ... http://www.materace-online.pl do 16 marca po starych cenach można kupić potem podwyżka..... w zasadzie sprowadzą ci je w kazdym sklepie gdzie są materace tej firmy przy okazji możesz zobaczyć kolory materiołów ...z tego co wyczytałam na papierach od lóżka to jest produkowane w hamburgu...co do jakości niemozna się czepiac,ładne przeszycia wszytsko ładnie estetycznie wykończone...ogolnie łożko jest ogromne,scianka kolankowa na stan obecny ma 87 cm wysokosc lozka w zaglowku 90cm...aha widziałam je tez na allegro pod nazwą łóżko kawalerskie ferrari :o czy jakos tak :D Pozdrawiam Ilona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj no chciałabym juz zamieszkać choc wizja przeprowadzki i rzeczy pozostawonych w kartonach mnie przeraza.....mam nadzieje ze zdąrzymy jednak zrobić półki w garderobie, zrobic szafki w łazience oraz zakupic meble do córy pokoju na kartonach mieszkac niechce....... w maju mamy komunie i zamierzam ja zrobić w domu.....choć obiecałam sobie ze wprowadzimy się dopiero na gotowo ...pewnie tak się niestanie..i wprowadzimy sie bez ogrodzenia i polbruku oraz wylanego tarasu..nowego naroznika do salonu ale co tam jakos to mam nadzieje będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też planuję w maju. a pakować za bardzo nie mam co - kilka kartonów - swoją drogą obiecałam sobie przy przeprowadzce zrobić wielką czystkę i powyrzucać połowę rzeczy - takich których przez ostatnie miesiące nie uzywałam. człowiekowi do przeżycia potrzeba tak niewiele - a tyle przez lata się tego nazbiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta wyczystką to jest bardzo dobry pomysł..ja tez zamierzam takowa przeprowadzić...jest mnustwo rzeczy ktore człowiek gromadzi (ja jestem w tym wybitna)niewiedziec po jaka cholere a potem się wkurza ze szafy sie niedomykaja piwnica zagracona.....ech...

A no i musze się pochwalic ze w piatek byłam w DLH w poznaniu pojechalismy bo brakło nam parkietu i odrazu kupilismy dechy na balustrade...wystawke maja ładna ale te ceny :o drzwi widziałam tylko 2szt z meranti dośc ładnie wyglądały....byc moze mieli coś więcej na magazynie z fornirowanych ale czasu niemielismy bo magazyn czynny tylko do 16 a my dotarlismy tam dosłowinie o 15:40 gdyby po drodze trafił sie większy korek to niekupilibyśmy nic... :D a ile tam drzewa..fornirów blatów :o szok ..a z ciekawości pisałas do gościa od lampy?Pozdrawiam Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde też się do tego DLH wybieram jak sójka za morze.. ale fornirki jak najbardziej chcę pooglądać i te drzwi.

co do gromadzenia i szperania - ja ogólnie strasznie sentymentalna jestem więc mam dużo takich rzeczy które darzę szczególnym uczuciem... ale jak mam dzień to robię taką czystkę że tylko uciekać.. no i dlatego też nie chciałam piwnic. mamy tylko dwa małe stryszki..

co do lampy - pisał że na razie nie ma - dobrze że na razie - teraz co jakiś czas kontroluję czy ma - a twoje jak się sprawują?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło ze się podoba :D choć jeszcze nieskończony :D kusi mnie zeby wstawić nowsze zdjecie (malowanie)ale wstrzymam sie do momentu jak bedzie juz całkowicie pomalowany i ze skończoną ramką choc jesli chodzi o malowanie to ciagle mysle czy jest dobrze a może inny kolor......co do barierek to również czekam aż skończymi całkowicie zeby mozna to było pokazać w całości a nie częściach :D do zrobienie jej uzylismy stal nierdzewną,i drewno merbau..na słupki parkiet na poręcz dechy....całość robi mój mąż :D spawa poleruje tnie wierci :D zdolniacha z niego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje i słowa pełne podziwu!!!! Pięknie Wam to wyszło. Schody i barierka śliczne. WYglada jak robota profesjonalisty.

Nie widziałam takiego płaskownika (pod drewnianą poręczą) w sklepie. Szkoda, bo w zwiazku z tym mam poręcz drewnianą a Wasza mi sie bardzo podoba.

Musze sobie kupić ukosnicę. Mma zwykłą pilarkę i wyrzynarke ale ona nie do wszystkiego sie nadaje. Ukośnica jest jednak dokładniejsza. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za uznanie :D Jest nam niezmiernie miło czytać ze cos nam się udało :wink: płaskownik kupiliśmy w hurtowni stali razem z słupkami kwardatowymi i prętami poręcze wymyslilismy sobie niedawno całkiem i szukalismy stali w naszych okolicach jakaś bida z nędza się wydawała i po stal mielismy zamiar wybrać sie 130km do poznania....ale całe szczęście znalazłam ok 30km od nas ..jeśli chodzi o ukośnice to mąż bardzo jest zadowolony ze swojej makity z obracanym stołem :D zakupilismy ja glównie dla podbitki i właśnie schodów do kominków nam się raczej nieprzeda ale jeszcze płot trzeba robić.... pozatym on lubi miec dobry sprzęt bo to sie potem przekłada na wygląd "rzeczy robionej"i wyglada profi :D a ten jest bardzo dokładny.Obudowa na wanne praktycznie gotowa trzeba ją tylko zamocować ..teraz męczę go jeszcze o szafke lub blad pod zlew zeby jakieś nawiązanie było mam nadzieje ze będzie wyglądało równie profi...Pozdrawiam Ilona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...