Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nastkowych zmagań.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Trabi - jak było na rajdzie :o

Proszę się szybko pochwalić :) :wink:

 

Nooooooo jak to - jak było ? Petter ogniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

To są kolesie z innej planety, idą pełną bombą przez kilometr przez szczyty bez odjęcia... kosmos...

 

Niestety nie udało nam się wsadzić młodego do WRC ale nic to... za 2 lata może znów przyjadą.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi - jak było na rajdzie :o

Proszę się szybko pochwalić :) :wink:

 

Nooooooo jak to - jak było ? Petter ogniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

To są kolesie z innej planety, idą pełną bombą przez kilometr przez szczyty bez odjęcia... kosmos...

 

Niestety nie udało nam się wsadzić młodego do WRC ale nic to... za 2 lata może znów przyjadą.

 

Pozdrav

 

Ale Ci zazdroszczę :roll:

A młody chociaż miał okazję popatrzeć, więc za 2 lata będzie ciut starszy, to będzie również miał radochę :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
nieśmiało zapytam - a gdzie zdjęcia z rajdu? :roll: :wink:

 

No właśnie, ja też chcę zobaczyć :D :D :D

 

Niestety ja sam zdjęć nie robiłem, bo ani sprzętu, ani ochoty patrzeć na te cuda przez szkło.

 

Dla takiego cyrku warto by przejechać drugie 600 km - ci goście są z innej planety, oglądając ich widać przepaść jaka dzieli naszych kierowców od światowej czołówki - nawet Hołowczyc, który trzeciego dnia zaczął kręcić dobre czasy nie szedł pełną bombą jak Seb, Petter czy Mikko.

 

Niestety też nie udało się zrobić zdjęcia Inwestorka w rajdówce, bo na testowym (tylko tam go zabrałem) nikt się nie zatrzymywał w obawie przed napadem miliona kibiców - a było ich chyba z miliard ;-)

 

Oto jak się oglądało rajd ... (słup w głębi)

 

http://i33.photobucket.com/albums/d93/trabi-wrc/088.jpg

 

a jeszcze kilka chwil wcześniej ... (kto zna mój pysk ten się dopatrzy ;-)

 

http://i33.photobucket.com/albums/d93/trabi-wrc/img_0422.jpg

 

Pojutrze lecę na Karkonoski, ale tam to nie to samo ...

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, to pierwszy od dołu po prawej :) :) ?

Jezu, ale ludzi :o :o :o :o :o :o :o

 

a później w gazecie, że kable kradną ;) :D :D :lol:

 

Ciekawe gdzie schowa te kableł, bo jak byliśmy u niego, to nie było ich widać nigdzie :lol: :lol: :lol:

 

No tak, ale Wy byliście przed rajdem to jeszcze tych kabli nie było. A stare kable ... no cóż, do kibelka w końcu nie spojrzałaś ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Trabi - masz jak w banku :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Baterie bardzo ładne :) :) , ale czy te pierwsze dwie, to są takie ----- majce dwa kurki? Bo ja do takich mam uraz, wolę jakie jak masz niżej, że jednym ruchem odkręca się ciepła i zimna woda :)

Co do odwiedzin - to ja później miałam wyrzuty sumienia, że Was oderwaliśmy od pracy :(

ale jak się cieszysz, że byliśmy, to już nie mam

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi - masz jak w banku :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Baterie bardzo ładne :) :) , ale czy te pierwsze dwie, to są takie ----- majce dwa kurki? Bo ja do takich mam uraz, wolę jakie jak masz niżej, że jednym ruchem odkręca się ciepła i zimna woda :)

Co do odwiedzin - to ja później miałam wyrzuty sumienia, że Was oderwaliśmy od pracy :(

ale jak się cieszysz, że byliśmy, to już nie mam

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

A propoś odwiedzin - narzędzie chirurgiczne na S czaka na odbiór

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, czy trafiłam pod dobry adres? mam nadzieję, że tak..

dziennika jeszcze nie przeczytałam, więc domku nie pochwalę, ale dziekuję za miło spędzony czas!

 

pozdrawiam! :D

 

adres dobry, a jakże ...

 

bardzo mi miło, że się pojawiłaś w komentarzach.

 

A ja domek pochwalę, bo już wczoraj zachwycałem się kominami. Nawet nie chcę sobie wyobrażać ich kosztu :o

 

Nas to przeraziło i kominy nie są z klinkieru. Pewnie je obłożymy płytkami klinkierowymi, a to i tak sporo kasy.

 

Widzę, że idziemy z budowaniem niemal równo ... ale ja się nie ścigam (ubiegłoroczna gonitwa za terminami kosztowała mnie duuuuużo zdrowia).

 

Jak czytam, że ktoś ma takiego "Pana Józefa", który do pracy przynosi również mózg to mnie w dołku ściska (z zazdrości). Echhhh co ja zresztą będę ... mi się nie wolno denerwować ...

 

Miło było Cię poznać i nieco pokwakać. To niezwykła moc forów wszelkiej maści, a to budowlane łączy w szczególny sposób ... nie mam porównania z ciążowym :-?

 

Srdečny pozdrav a nashledanou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! przeczytałam! idę murować pomnik dla p. Józefa!

 

ja też nie chcę sobie wyobrażać ile te kominy nas kosztowały.. marzy mi się, żeby dożyć do emerytury, więc nie liczyłam :wink: ale szczerze mówiąc to myślałam, ze drożej nas wyjdą - tu chwała Józkom i doradcy technicznemu Schiedla, bo zaoszczędzili nam około 6tys.

 

co do postępów w budowie to spokojnie się możesz ze mną ścigać.. chyba nie często zdarzają się inwestorzy prowadzący taką rozmowę:

ja: dzwoniłeś do hydraulika?

mąż: nie.. wolałem nie dzwonić, bo może chciałby przyjść..

 

bardzo ładny wybraliście domek.. trzymam kciuki coby dalej szło bezboleśnie i bezstresowo :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...