Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nastkowych zmagań.


Recommended Posts

ha! przeczytałam! idę murować pomnik dla p. Józefa!

 

ja też nie chcę sobie wyobrażać ile te kominy nas kosztowały.. marzy mi się, żeby dożyć do emerytury, więc nie liczyłam :wink: ale szczerze mówiąc to myślałam, ze drożej nas wyjdą - tu chwała Józkom i doradcy technicznemu Schiedla, bo zaoszczędzili nam około 6tys.

 

Jakie murować, jakie murować - odlew spiżowy to absolutne minimum.

 

 

co do postępów w budowie to spokojnie się możesz ze mną ścigać.. chyba nie często zdarzają się inwestorzy prowadzący taką rozmowę:

ja: dzwoniłeś do hydraulika?

mąż: nie.. wolałem nie dzwonić, bo może chciałby przyjść..

 

oooo to ja też tak mam - od pomysłu do przemysłu mija duuuużo czasu. Drażni mnie to czasem, ale ogólnie jestem wysprzęglony taki. Jak się zrobi teraz to dobrze, jak za tydzień też dobrze.

 

bardzo ładny wybraliście domek.. trzymam kciuki coby dalej szło bezboleśnie i bezstresowo :wink: :wink:

 

Wcześniej nie było mowy o bezbolesności z przyczyn opisanych w dzienniku. Teraz też nie jest bezboleśnie ze względu na zacieśniający się korytarz finansowy ;-) Każdy to przeżył chyba...

 

A za pochwałę domku dziękujemy - wybór był mocno ograniczony (wąska działka), ale cieszymy się, że nasz wybór odpowiada naszym oczekiwaniom, a nie jest dokonany w myśl zasady "gdy się nie ma co się lubi ..."

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trabi - pozdrawiamy :) i nie zgub noża :)

 

Jeśli Wam nie przeszkadza to przygotuję go a wypadek spotkania kierbuda lub murarza ;-)

 

Poza tym leży spokojnie i czeka.

 

Gratuluję fundamentów - Michał dzwonił i się pochwalił. Super - kości zostały rzucone.

 

Pozdrav

 

Idę powklejać zdjęcia z budowy :) wciąż odpisuje na pytania i komentuję , więc jakoś nie zdążyłam nic napisać :)

 

Pozdrawiamy cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Cześć i czołem - jak obiecałem, że wieczorem napiszę, tak słowa dotrzymuję. ;-)

 

Mam nadzieję, że nikt mnie nie będzie rozliczał z tego, który to wieczór ;-)

 

W robocie same nowości bo branża zupełnie inna. Kończę jeszcze jeden popieprzony projekt ze starej pracy, więc jestem w rozkroku. A im bardziej pragnę, żeby się to skończyło, tym bardziej knoci się sytuacja projektu.

 

Złota myśl, o której już wiedziałem od dawna, ale po minionym tygodniu jestem całkowicie pewien: "Enerdowiec to nie narodowość - enerdowiec to charakter."

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi le postepy, oczom nie wierze,

 

pewnie zaraz przeprowadzka :D

 

Jakbym był w Waszym wieku to mooooże targnąłbym się na określanie terminu

 

Ja już mam sterane nerwy i wyleczyłem się z gonitwy. Tego cudu przemienienia mojego podejścia dokonał sławny psychoanalityk - prof. dr hab. inż. Mistrz Świata w Murowaniu. Gdyby nie on to pewnie już mieszkalibyśmy.

 

Jednak wyznaczyliśmy sobie przyszłą wiosnę na przeprowadzkę, tak, żeby nie trzeba było na wariata wozić i nosić. Jak mawiał mój tyrolski przyjaciel Bernhard: "Nie szibko, powoli."

 

U Was w dzienniku posucha, ale też jestem zdania, że taki dziennik to nie jest miejsce na prezentację całości wnętrza, a co ważniejsze ich wyposażenia ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota myśl, o której już wiedziałem od dawna, ale po minionym tygodniu jestem całkowicie pewien: "Enerdowiec to nie narodowość - enerdowiec to charakter."

 

Michał w zupełności potwierdza powyższe :lol: :lol: :lol:

 

Ale już u Ciebie ładnie ( jak ostatnio byliśmy, to jeszcze mało było z wykończeniówki). Kafelki - fajne połączenie zieleni z brązem :D

 

Co do pracy - najważniejsze, że dajesz radę i że jest praca :)

 

Szkoda, że nie mogłeś być na spotkaniu, ale mam nadzieję, że na następne przyjdziesz z żoną :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota myśl, o której już wiedziałem od dawna, ale po minionym tygodniu jestem całkowicie pewien: "Enerdowiec to nie narodowość - enerdowiec to charakter."

 

Michał w zupełności potwierdza powyższe :lol: :lol: :lol:

 

Ale już u Ciebie ładnie ( jak ostatnio byliśmy, to jeszcze mało było z wykończeniówki). Kafelki - fajne połączenie zieleni z brązem :D

 

Co do pracy - najważniejsze, że dajesz radę i że jest praca :)

 

Szkoda, że nie mogłeś być na spotkaniu, ale mam nadzieję, że na następne przyjdziesz z żoną :) :)

 

Ze wstydem przyznaję, że byliśmy już w drodze do Was, ale z jednym planowanym przystankiem. Niestety przystanek nas skutecznie opóźnił i ze względu na Inwestorka pojechaliśmy do domu.

 

Ja do spotkań jestem jak na lato, więc się oczywiście postaram pojawić.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do spotkań jestem jak na lato, więc się oczywiście postaram pojawić
.

 

 

No to następnym razem już się nie wykpisz :lol: :lol: :lol:

Bardzo żałowałam, że nie byliście, bo już Was znamy i lubimy :D , więc bardzo szkoda.

Również żałowałam, że nie było Secamów, ale rozumiem, że są uwiązani teraz, ale może jak już trochę odetchną, to się pojawią :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery radości oraz masy pięknych prezentów. Nowy Rok niech przepełniają same dobre dni które będziecie pamiętać przez długie lata. Dosia i Secam

http://www.albumik.pl/albumy/secam/dom/5362044357922.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...