Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nastkowych zmagań.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trabi z tym pierwokupem to nie powinno być tak, że jak kupowałeś działkę to była umowa przeddwstępna a dopiero później umowa własności.

 

Jak tak to oznacza, że wójt zrzekła się prawa do pierwokupu.

Tak mi się wydaje bo ja tak właśnie miałem.

 

Ja kupiłem działkę od gminy i w akcie spisanym przy kupnie notariusz wpisał, że do sądu wieczystoksięgowego złożono wniosek o wpis prawa pierwokupu przysługującego gminie.

 

Mam nadzieję, że teraz jaśniej ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty czasem nie nazywasz się w realu Don Pedro i mieszkasz w Krainie Deszczowców. Normalnie Hari Matis, czy inny Hans Kloss.

Taaaa ja Hari Matias a kto mnie tu po numerach działek wyśledził he ...... http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e015.gif

 

PS Dasz namiary na tego człowieka co robił "ocenę warunków gruntowych" muszę u siebie sprawdzić warunki do posadowienia eco oczyszczalni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty czasem nie nazywasz się w realu Don Pedro i mieszkasz w Krainie Deszczowców. Normalnie Hari Matis, czy inny Hans Kloss.

Taaaa ja Hari Matias a kto mnie tu po numerach działek wyśledził he ...... http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e015.gif

 

PS Dasz namiary na tego człowieka co robił "ocenę warunków gruntowych" muszę u siebie sprawdzić warunki do posadowienia eco oczyszczalni ;)

 

Nie ma sprawy, przywiozę go do Was na budowę, tylko musimy uzupełnić sprzęt, bo podczas pracy uszkodził łopatkę i zasiał dwie foremki (pieska i foczkę). Do tego czasu nie jest możliwe rzetelne określenie warunków gruntowych.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, przywiozę go do Was na budowę, tylko musimy uzupełnić sprzęt, bo podczas pracy uszkodził łopatkę i zasiał dwie foremki (pieska i foczkę). Do tego czasu nie jest możliwe rzetelne określenie warunków gruntowych.

Pozdrav

 

Spoko sprzęt mam

- wywrotka Wadera i zestaw łopatek i foremek obecny na budowie ;) Nie wiem czy foremki będą odpowiednie bo to delfinek i klaun :roll:

 

PS Rozumiem że lada moment wielka chwila i pierwsza grucha na budowie :)

Jak będę w okoli cy to zajrzę podpatrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O takich zmianach dotyczących ław fundamentowych powinien wypowiedzieć się konstruktor

Który powinien przeliczyć i wyliczyć wszystkie wytrzymałości i inne parametry

Kierownik ma inne zadania na budowie i takich zmian na kolanie nie powinno się wykonywać

Sprawdź tę zmianę u jakiegoś fachowca od konstrukcji

Będziesz spał spokojnie!!!

Pozdroj ack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekania pewnie pisze o takich "fajkach"

zdjecie mojej fajki

Tylko te fajki dokręca się na końcu robienia zbrojenia, a Ty robiłeś zdjęcia wcześniej więc może być tak że są tylko o tym nie wiesz ;)

 

Co do kamyczka to jesli zastosował takie zbrojone lane obejście to powinno byc ok. Ja pytałem mojego kirbuda o taka ewentualność i odpowiedz była taka sama jak Twoje rozwiązanie.

 

P.S> zazdraszczam bednarki ja tera nie mam się do czego wkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...