Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nastkowych zmagań.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zapraszam do komentowania i zachwytów nad sprawnością i operatywnością inwestorów.

Głosy krytyczne będą usuwane. :lol:

 

3, 2, 1, start ...

To ja będę pierwszy

Jestem pełen zachwytu nad sprawnością i operatywnością inwestora :)

 

Gratuluję startu.

 

Secam - - to synonim niezawodności. :wink:

 

pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie przenosze do komentatorni, wczoraj jeszcze nie było :p

 

no faktycznie , tfu tfu , jak po maśle jak na razie :) oby tak dalej ! niech się Wam wiedzie jak najlepiej!!

 

szkoda twojego Trabanta :( ale prawdą jest że miłość do Traba jest miłościa trudną :wink: bywają wzloty i upadki!

 

z moim narzeczonym poznaliśmy się na spocie Trabantów :) we wrześniu ślub! I budujemy 60m2 garażu , co poradzić , takie hobby!

 

a nastka to bardzo przyjmeny projekt, przestronny , fajne duże pokoje i na pewno będzie wygodny! ma sporo powierzchni "gospodarczej" to duży plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad muszę Ci się przyznać do czegoś ..... zazdroszczę wam tego zadaszenia i grilla na tarasie ech.....

 

Możesz nawet zobaczyć efekt live - pierwszy dom po prawej stronie za rondem w Żernikach (jadąc od Wrocławia). Tylko kolory nam się nie podobają.

 

Ale podpatrzyliśmy, że właściciele zakryli dachówką pergolę co wydaje się być dobrym pomysłem. Musimy wziąć w weekend inwestorka jako maskotkę i poprosić o okazanie budowli. Jakbym po weekendzie nie wrócił, to znaczy, że poszczuli mnie psami (dużymi). Pamiętajcie, że Was bardzo lubiłem.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nawet zobaczyć efekt live - pierwszy dom po prawej stronie za rondem w Żernikach (jadąc od Wrocławia). Tylko kolory nam się nie podobają.

 

Ale podpatrzyliśmy, że właściciele zakryli dachówką pergolę co wydaje się być dobrym pomysłem. Musimy wziąć w weekend inwestorka jako maskotkę i poprosić o okazanie budowli. Jakbym po weekendzie nie wrócił, to znaczy, że poszczuli mnie psami (dużymi). Pamiętajcie, że Was bardzo lubiłem.

 

Pozdrav

 

Spoko jak znalazłeś dom to wal jak w dym . Bierzesz w łapę bombonierkę lub jakiegoś krzaka do ogrodu i pukasz ..... a co tam najwyżej Cię pogonią ;)

 

My tak zrobilismy i nie żałujemy - fajne małżeństwo pokazało nam dom i dało nam to bardzo dużo do myślenia. Nasz stoi w Suchym Dworze :D

Praktycznie po obejrzeniu zmieniliśmy zdanie w wielu kwestiach - na projekcie zupełnie inaczej wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcecie ogladnac mojego domu???? Trabi?

do mnie nie trzeba nic przynosic.

niedziela godz 12 :)

bedzie Jola ze Zbyszkiem

i Secam z Dorotką.

 

"A ja, jeśly Pani pozwoly - z przyjemnościom." (Miś)

 

Chętnie, ale moja pierwsza żona wyparowuje w delegację ok. 15, więc będzie młyn, bo trzeba będzie inwestorka przygotować do zniknięcia mamy na dni kilka.

 

Jeszcze będzie okazja - dzięki za zaproszenie.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi, jak to mowia: co sie odwlecze, to.... sie odwlecze ;)

a jak sasiedzi zareagowali na Wasz dom posrodku "ich" drogi?

 

Sąsiedzi nie byli zaskoczeni, bo ich lojalnie powiadomiłem. Teraz musimy wymyślić jak zrobić dojazd, bo ziemia dość grząska. Na szczęście Xena ma trochę gruzu na zbyciu, trochę dobierzemy i trza będzie ryć i ubijać.

 

Jest gruz darmo, ale na psim polu. Nie wiem jak z kosztem transportu.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja to może taki kontenerek z 7m3 uzbieram, łącznie z tymi garami do stropów i paroma kanałami wentylacyjnymi :oops: Spróbuję opchnąć to na sąsiednią budowę, gdzie też mają kłopot z drogą

 

Współczuje tej nerwówki z bankiem. Nie raz jeszcze będziecie łamać głowę, skąd wziąść kasę, ale dacie radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...