Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie marzeń - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 390
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, dopiero dzisiaj odwiedziłam Twój dziennik, nie przeczytałam jescze całego ale domek jest piękny, bardzo mi się podoba, My dopiero mamy zrobione fundamenty teraz czekamy aż przestanie padać. Będę tu zaglądać chociażby dlatego, że Moje dzieci tez mają na imię Kuba i Asia (kuba jest starszy)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest już coraz piękniej, i z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że ten projekt to był dobry wybór, choć z zewnątrz marzył nam sie bardziej nowoczesny.

 

Przeprowadzka zaczęła się u nas już jesienią - pierwszy termin miał być w grudniu, jak uda się w wakacje to będzie dobrze. W mieszkaniu mamy już w każdym razie piękną pudłościankę ze spakowanymi rzeczami. Co gorsza w szafach naszego dobytku wcale nie ubyło!

 

To u was tak leje strasznie? Bo u nas z upał niesamowity, prawie nie ma czym oddychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u was tak leje strasznie? Bo u nas z upał niesamowity, prawie nie ma czym oddychać.

 

U nas duchota przeplata się z burzami. Czasami ulewa przychodzi tak z nienancka, że nawet się nie spodziewasz a czasami poprzedzona jest takimi wyładowaniami atmosferycznymi, że aż strach w oczach. Na szczęście nie zdarzają się u nas takie zalania jak pokazują w telewizji.

 

jak uda się w wakacje to będzie dobrze

Z twoim zorganizowaniem i podejściem na pewno się uda.

 

Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
AmtloNie wiem, może jakieś granatowe zasłony i inne dodatki pomogą. A może kremowe?

 

Do pokoju dziecięcego kontrast jak najbardziej....ponieważ nie przepadam za niebieskimi, to dla mnie pokazywana zieleń...ale zobacz jeszcze faktycznie z granatem może fajnie kontrastować :roll:

 

A Babcia, chyba sama musi zdecydować w czym się będzie dobrze czuła? Bo np. ja wybrałabym kremowy - ale nie znam upodobań Babci :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Jędralków kilka fotek salonowych, później spróbuje zrobić lepsze

http://lh4.ggpht.com/_Nz61_zWt2bY/Sm28ABaGOOI/AAAAAAAAJOw/5FbYQsCLZ6I/s800/IMG_1876.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_Nz61_zWt2bY/Sm28ArAgjZI/AAAAAAAAJO0/g1_f8hWi_ec/s800/IMG_1877.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_Nz61_zWt2bY/Sm28Bog1vdI/AAAAAAAAJO4/e5MjbfMKz5o/s800/IMG_1878.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_Nz61_zWt2bY/Sm28B3uV3UI/AAAAAAAAJO8/DC_G7dpt3Ko/s800/panorama%20salon.jpg

 

Z tego co dziś zauważyłam, to, żeby zrobić nad salonem pomieszczenie, trzeba by wyżej zbudować te ścianę z dużym oknem wysuniętą z obrysu budynku.

 

Przyszło i do głowo, że jeśli chcecie w pokoju na górze (tym z dużym balkonem) zrobić salonik to moglibyście pokusić się o wstawienie tam, gdzie ja mam garderobę dużych okien dachowych między krokwiami. Zastanawialiśmy się nad tym nim nam jeszcze pokryli dach, ale opcja garderoby zwyciężyła (zwłaszcza, że u nas widok byłby na skrzyżowanie) - niemniej efekt byłby niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy (i prosimy o więcej, szczególnie tych szerokokątnych z dołu, z obu stron salonu...) Tych garderób (?) to my się nie chcemy pozbywać, jeśli już to właśnie tylko tę jedną w pokoju od zachodu z balkonem i wtedy jasne, że chcemy pomieszczenie doświetlić oknami w dachu i luksferami...

 

'ZA chwilę' siadamy z naszym architekto-kierownikiem budowy do adaptacji projektu i dogadania się jakby ten ewentualny strop zrobić, bo jeszcze nie zapadła klamka, że będzie...

 

Pozdrawiamy i czekamy na dalsze wieści z frontu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...