Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie marzeń - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 390
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj, z oknami to zwariowali chyba 5 cm z obu stron, max po 2,5 cm na stronę, ja bym żądał wymiany chodź to będzie długo trwało na pewno, mój kolega pracuje w firmie stolarskiej i jeżeli się oni pomylą to okno czy drzwi zostają u nich.. . Za elektryka 2 tyś to całkiem dobra cena, na końcu jeszcze pomiary i odbiór instalacji elektrycznej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej porannej wizycie na działce zdecydowała, ze okna powinny zostać wymienione, ostatecznie budując dom chciałabym mieć wszystko zrobione porządnie a nie sztukowane, połatane... Ciekawe tylko co powie na to właściciel firmy - ma sie spotkać z mężem w poniedziałek rano. Przez telefon oczywiście twierdził, ze to się zatynkuje i tak jest OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry seksowna kobieto 8)

 

Wprosiłam się do Ciebie co by Jurkowi nie zaśmiecać wątku. :wink: Śliczny domek Wam rośnie, a parka jeszcze śliczniejsza :D

 

Mogę poprosić o jakieś rzuty tego Waszego cuda? Oglądałam na stronie pracowni ale piszesz że pozmienialiście conieco. :)

 

Jestem zachwycona bo lubię domki-stodoły (znaczy z dwuspadowym dachem :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Efilo. I miło Cię tu gościć.

Co do rzutów po zmianach to musiałabym pstryknąć fotkę z projektu i nie wiem czy byłaby wystarczająco czytelna. Nasze zmiany nie są jakoś bardzo spektakularne - nie zbudowaliśmy balkonów (w związku z czym okna balkonowe zostały zamienione na zwykłe), nie będzie kominka, garaż poszerzyliśmy o 1 m, nie wybudowaliśmy ścianki między jadalnia i kuchnia, nieco poszerzyliśmy oba przejścia do holu, nie będzie też drzwi do kuchni z holu, a co za tym idzie tych ścianek, które są w projekcie. I to chyba wszystko. Myślę, że będzie dla nas w sam raz, choć już brakuje mi oddzielnej pralnio-suszarni. Ogromnym plusem są te 3 garderoby na górze i otwarta przestrzeń na dole (już widzę jak te moje cudne dzieci biegają dookoła schodów).

 

Ale co ja Ci tu piszę... Twój dom jest niesamowity!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam

 

nie różni się bardzo oprócz tego że mam balkon i pralnie :lol:

 

balkonu też nie chciałam ale mój luby zastrajkował no i jest (dużo by opowiadać dlaczego :lol:)

 

no i mam ściankę między kuchniojadalnią a salonem (ale też da się naokoło ganiać :lol: )

 

dawaj fote. jestem wzrokowcem. oczywiscie w ramach luzów produkcyjnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj josephine,

miałem na początku wysłać Ci tylko na priva te pismo do ZE......ale zahaczyłem wcześniej o Twój dziennik i .... do tej pory nie wysłałem tego priva.

Dom rośnie w oczach. Nie można tego powiedzieć o słonecznikach bo .... na pewno już zjedzone (razem z tym złamanym :D).

Mam nadzieję, że wykorzystasz pewne elementy pisma do ZE.

A z "fachowcem" od okien trzeba na ostro. :evil:

Do następnego posta. :D

PS. Już wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mr.Jar pismo do elektrowni wysłała. Jeszcze raz Ci dziękuję, że wsparłeś mnie swoimi pomysłami. Zdaje się, że poskutkowało... Ostatnio umawiałam się na roboty elektryczne, będzie je nam wykonywał szef naszego oddziału energetycznego i mówił, że rozpisano już przetarg na doprowadzenie prądu do granicy naszej działki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo rzeczy juz macie zrobionych-czekam na ulozona dachowke i foty :D Mam tez prosbe czy moglabys zamiescic zdjecie domu patrzac na niego od strony garazu?Jezeli zdecydujemy sie na ten projekt to wlasnie tak musialaby byc ustawiony dom na dzialce (bokiem do drogi) i chcialabym zobaczyc jak to bedzie wygladalo :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku - postaram się zrobić fotkę jeszcze dziś, zwłaszcza, że dzisiaj otynkowali akurat ścianę szczytową domu od strony garażu, więc będzie co pokazać.

 

Na dachówki tez czekam niecierpliwie, ale chyba jeszcze trochę. Jutro prawdopodobnie będą kładzione jakieś deski pod rynny czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, dla zainteresowanych projektem Dorotka II, znalazłam w końcu płytkę z kosztorysami architekta. Gdyby ktoś chciał pliki, mogę przesłać. Są dwa - wg. cen minimalnych i średnich z października 2007 r.

 

Moim zdaniem ceny poszczególnych elementów mają się nijak do stanu teraźniejszego (mimo, że wtedy wszystko poszło przecież strasznie w górę), ale jeśli ktoś chce sobie popatrzeć, to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...