Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowanie marzeń - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 390
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

całkiem szklane to chyba zbyt nieszczelne są

 

a te maki to całkiem przezroczyste. dopiero te drugie to satyna

 

widziałam je na żywo

są śliczne - mi się podobają dmuchawce

Dmuchawce też są ładne - takie lekkie :). Skoro widziałaś je w realu, to może zwróciłaś uwagę na ich wykończenie przy podłodze - mają jakiś próg, uszczelkę przeciwiewtrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, co z tymi tynkami? Uzasadnił Twój majster?

 

powiedział że w przypadku gdy nie pozbędą się całkowicie wody (a schną jakieś 6-8 tygodni) to jak spadnie temperatura to mogą odejść od ściany

No i boję się teraz... jak mi tyle kasy odlezie ze ściany to będzie nieprzyjemnie. Dobrze, że chociaż temperatura teraz na plusie, oby tak było przynajmniej do świąt, bo 19 mają montować nowe okna i przynajmniej nie będzie takich wielkich przeciągów.

 

Na razie będziemy grzać kozą - mam nadzieję, że pomoże przynajmniej troszeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Nieco już wyschły, ale czy to wystarczy? Mam nadzieję, że tak, bo pożyczona koza stoi, i nie ma jej komu podłączyć. Problem też w tym, że może być podłączona tylko w kotłowni, a ta nie jest niestety punktem centralnym domu - no chyba, żeby rurę kominową długaśną zastosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Czesc, w nowym domu moich rodzicow lazienka tez ma duzy skos - za wanna mamy taka nizutka polke obita kafelkami - akurat zeby ladnie postawic swieczke i reczniki i kilka kosmetykow. Idzie przez cala sciane i jest bardzo uzyteczna. Lepiej niz cala te przestrzen zabic plyta...

Polecam, bo sie sprawdzilo.

Poza tym pozdrawiam serdecznie, ja mam zamiar budowac w marcu i mam na razie 3 kandydatow na dom: w tym Dorotka II. Na razie bije sie z myslami az mam siniaki na czole i przeliczam pieniadze, ktorych nie mam;) Ale w marcu maja mi podlaczac media i musze wiedziec gdzie...

(tu tak cichutko i niesmialo, czy jest jakas szansa zobaczenia Dorotki na zywo...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wszystkie po trochu nadal rozwazam... Podoba mi sie, ze w Dorotce II sa 2 pokoje na dole, i antresola. W Filonku z Dominanty podoba mi sie salon przeszklony z 2 stron - sa 2 duze wykusze ze szkla, co sprawia że salon ma zupelnie inny ksztalt. A w Klasyce podoba mi się ze jak podniesie sie ściankę kolankową to pokoje na gorze maja po 20 metrów...

I nadal w sumie nie wiem, co chcę. Szczegolnie, że dom powinno się planowac dla rodziny, a ja niezamęzna, niedzieciata i tak w ogole to w Anglii siedze...

 

A co do blatu w lazience, to u mamy sie sprawdza znakomicie - i wyglada bardzo ladnie, bo wykonczony paseczkiem. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. nie zamawiałam nic ekstra. nawet nie wiedziałam że coś takiego jest na oknie a tym bardziej że ma się na to wpływ. są aluminiowe okapniki i do tego dostałam aluminiowe osłonki na zawiasy i aluminiowe klamki. myślę że całość będzie ekstra wyglądać. teraz jeszcze tylko parapety od Irmy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...