Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salon po??czony z ?azienk?


Gość

Recommended Posts

Mam podobnie, chociaż nie z salonu a z holu, ale hol jest - po likwidacji ścianek działowych - całkowicie otwarty na salon (albo odwrotnie), tzn praktycznie z każdego miejsca w salonie widać drzwi do łazienki, a po ich otworzeniu muszlę w całej jej okazałości. I wcale mi to nie przeszkadza. Raczej nie montowałbym tam jedynie białych drzwi z szybką i z przyklejonym sikającym chłopczykiem :wink: . Ja mam drzwi robione u stolarza z litego drewna, z ładnymi ościeżnicami i listwami przyściennymi i nie widzę problemu. Moim znajomym też to nie przeszkadza. W końcu każdy ma w domu kibelek i muszlę, do której ... (robi to, co się do niej robi), więc to, że ja też ją mam nie jest niczym szczególnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

kiedyś bardzo mi się takie rozwiązanie nie podobało, ale jakiś czas temu usłyszałam, że w nowych budownictwach często robi się właśnie dodatkowy kibelek, do którego wchodzi się z salonu (moja znajoma tak ma) i pomyślałam, że to w sumie nie głupi pomysł, bo jak goście przyjdą to przynajmniej nie szwendają się po całym domu, tylko kibelek jest w zasięgu ręki.

 

Sama raczej jednak nie projektowałabym czegoś takiego ale gdyby już było to chyba bym się tym zbytnio nie martwiła. Myślę tylko żeby wstawić jakieś ładne drzwi i będzie dobrze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuniu przy dzisiejszych wynalazkach to nie problem. ;)

 

przecież są dźwiękoszczelne okna to i drzwi mogą być i ściany też można zrobić :) dzisiaj tak technologia do przodu poszła, że jak pozatykasz tak sobie dom to będziesz słyszała jak mrówka przebiega z jednego końca mieszkania na drugie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...