Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile za położenie cegły klinkierowej?


farka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tom f napisał: Dobra cena dla wykonawcy dla inwestora już nie.

 

 

no ja wiem że kazdy chciałby miec zrobione wszystko za darmo ale niestety nie poszło wam "inwestorom"a tak poza tym mam pytanie gdzie pracuje pan TOM?

zapewne ma prywatną firmę i zdziera pieniądze ze swoich "inwestorów"

 

 

powodzenia w interesach!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście robi się coraz większa konkurencja. Ostatnio na robociźnie glazury udało mi się wytargować 40 %. Zrobili i jest super. Naciągacz chciał 90 zł/m.

Zrezygnowałem... Po 3 tyg. dzwonił, opuścił cenę ale już miałem zaczętą robotę.... Wiem, że teraz nie ma zleceń i czeka już tydzień na cokolwiek...

poczekajmy jeszcze kilka miesięcy, a sytuacja wróci do normy... coraz głosniej się o tym mówi!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Farka - mnie także płot przerósł jeżeli chodzi o koszty. Miałem problemy ze znalezieniem ekipy do wymórowania cegły klinkierowej a mam jej trochę więcej bo okło 4000 sztuk. Oglądałem ich prace i zaakceptowałem cenę 3 zł za cegłę. Od chwili podjęcia decyzji z szcunkiem patrzę na klinkierowe płoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Odświeżam wątek. Jak tam sytuacja dzisiaj na Mazowszu? Za słupki klinkierowe na froncie ogrodzenia chce ode mnie 3,50 zł/cegła. Chyba sporo? :roll: Jednak powala mnie cena robocizny za fundament: 60 zł za metr bieżący (beton dowolnie: robiony albo lany z gruchy) równo z gruntem, a 70 zł z podszalowaniem :o To przy 40 metrach =2400 zł praktycznie za wykopanie rowu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z takim ktory chcial 3,5zl za cegle + 0,5 za fugowanie. Fundament z szalowaniem to 80zl/mb. Powiedzialem, ze cena kosmos i chcialem zakonczyc dalsza rozmowe. Ale facet nie mial zlecen i bardzo chcial ta robote dostac. W koncu zaproponowal, ze moze to zrobic za 3zl za cegle i 40zl za fundament. Dzisiaj bede rozmawial z jeszcze dwoma fachowacami poleconymi mi przez sasiada majacego firme budowlana. Jak do tej pory wszyscy ktorych mi magrywal nie byli drodzy. Zobaczymy jak bedzie z tymi. Wrazie czego wezme tego poprzedniego.

 

pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...