Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ctrl+Alt+Del, czyli KOMPUTERY i problemy z nimi


ponury63

Recommended Posts

Nie mogę napisać małego ć

 

jedynym skutecznym wyjściem jest

odinstalowanie Ati Control Center lub zmiana po każdym

uruchomieniu komputera.

 

Trochę wolniej, jeżeli można :D

Jezeli w moim komputerze jest ATI (sprawdzę to później) i odinstaluję ten sterownik, wstawiajac jakiś standardowy, to po powtórnym zainstalowaniu dedykowanego do karty problem zniknie?

Czy dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trochę wolniej, jeżeli można

Jezeli w moim komputerze jest ATI (sprawdzę to później) i odinstaluję ten sterownik, wstawiajac jakiś standardowy, to po powtórnym zainstalowaniu dedykowanego do karty problem zniknie?

Czy dobrze zrozumiałem?

 

niezupelnie, sterowniki zostaw, usun tylko ten Ati Control Center, powinien widniec w dodaj/usun programy. :wink:

 

zrob tak: przytrzymaj lewy alt i z klawiatury numeryczej i wklep numerek 134 i puść alta, aby dostać duże Ć analogicznie tylko numerek 143

mozeod razu w ASM kodowac znaki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob tak: przytrzymaj lewy alt i z klawiatury numeryczej i wklep numerek 134 i puść alta, aby dostać duże Ć analogicznie tylko numerek 143

mozeod razu w ASM kodowac znaki 8)

 

podalem rozwiazanie ktore dziala, bez wzgledu na zainstalowany sterownik

fakt ze troche uciazliwe jak ktos duzo pisze

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :D

 

Po reinstalacji windowsa /win98/ i wgraniu wiekszości programów, szwankuje mi jawa /tak sądzę 8) /. Objawia się to tym, że pisząc na czacie nie mogę uzywac alt do zmiany liter np a=ą, n=ń itp. Zamiast literek z kreseczką na górze lub ogonkiem na dole pojawiają się ?,1,a itp. Jedyna prawidlowa litera to "ó". Odistalowałam jedna jawę, zainstalowałam najnowszą od sun'a i...nic.

 

Wymyslcie coś :D

 

Patrząc na strony tego wątku, wynika, ze ja mam najwiecej problemów z kompami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobrazam sobie

jakie to nieszczescie - nie miec zmiekczen

(przez co mozna byc zle zrozumianym - qufa mac ! :evil: )

 

to moze teraz alt +ctr + shift... i przytrzymaj 10 sekund

 

8)

 

powodzenia

 

Bez przesady 8) Oto się specjalnie nie obawiam. Ale drazni mnie mój brak umiejętności obsługi komputera :evil:

Nie chodzi o brak zmiękczeń, nauczyłam sie pisać uzywając "alt" /chociaż czasem koordynacja rąk nie jest zgrana/, i teraz zamiast np:

ź = ?

ż = a

ł = 3

ń = ?

ą = a

jedynie ó jest w dalszym ciągu literą ó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na 99.999% przekonany, ze to wina maszyny wirtualnej java. Mowisz ze zainstalowalas najnowsza od SUN,a. Powinno byc OK, a skoro nie jest:wink: , znaczy ze stara maszyna wirtualna java, jest wciaz na kompie.

 

1. usun ta od suna (dodaj/usun programy)

2. sprubuj uzyc tego programu, zeby usunac jave (stara)

http://www.akk.net.pl/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=131

3. restart

4. sprawdz czy Ci nie dziala czat (powinien nie dzialac, bo jesli dziaja java wciaz nieusunieta, jesli by tak bylo to napisz ze nie usunelas, bedziemy dalej myslec :))

5. jesli czat niedziala, zainstaluj jave od suna

:wink:

6. restart

7. ma dzialac :)

 

P.S.

a tak nawiasem mowiac to polskie znaki na czacie nie sa az tak potrzebne :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...