Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ctrl+Alt+Del, czyli KOMPUTERY i problemy z nimi


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kksia, nie piszesz czy skanowałaś komp antywirusem. Najpierw przeskanuj kompa antywirami, choćby tymi online.

Skanowałam swoim antywirusem i on-linowym mks.

Ale dzięki z ainne adresy, spróbuję jeszcze raz, po instalacji tych łat do Windows.

ndows i przeglądarkę IE - czasem błąd tkwi w przeglądarce.

 

 

Częto tez podczas przeglądania stron pokazuje się błąd zainicjowany przez C/WINNT/system32/Isass.exe - wtedy zamyka cały komputer.

Sprawdź, czy tam jest na pewno duże "i"; przeczytaj - TYLKO DOKŁADNIE !!! - tutaj (zwłaszcza post 'admina' w połowie strony). I jeszcze tutaj oraz tutaj

Próbuję to wszystko zrozumieć! Zobaczymy, czy dam radę!

Dzięki! I tobie i invx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, miałam ja Ci pechowy dzień.

Teraz dopiero zobaczyłam jak strasznie pociełam poprzedniego posta. Sama go nie rozumiem. Bardzo Was przepraszam!

A na dodatek podczas instalacji tych łat uruchomił się właśnie ten "problem" skutkujący zamykaniem komputera. Nie udało mi się już go włączyć! (Zdaje się, że proces instalacji był właśnia na etapie deinstalowania jakiś elementów, a te nowe nie zdążyły się zainstalować) Trzeba było reinstalować system. Ale o to poprosiłam już fachowca.

Założyłam te jakieś blokady polecane na stronach Microsoftu, ale pewno trzeba było najpierw skutecznie usunąć to świństwo.

Już nie będę sama próbować.!

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Czasami nawet dobra rada nie pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Hej komputerowcy. Ja jak zwykle po prośbie :oops:

 

Trzeba było sformatować dysk. Część instalek przeniesione mam na dysk D, ale niektóre trzeba na nowo ściągnąć z sieci.

 

Macie może namiary na darmowy open-office /w. j. polskim/.

I mam pytanie, probowałam zainstalować acrobata, mieszał, mieszał i pokazał, że uzywa ten sam port co serwer mojego programu rezerw. :roll:

Skąd ściągnąć inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż formatował wczoraj, ja pojechałam na narty. Zgodnie z zasadą, że "złość piekności szkodzi" 8) :D

Ale dzisiaj dostałam "tabula rasa". I muszę sie trochę pobawić. Oprócz normalnych programików, bez ktorych nie moge pracować, udalo się juz zainstalować full wersję kombajna HP /3godz :evil: / i pare używek.

 

dzięki ponury. Zaraz tam wlezę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy tak, jesli nie ma na serwerze, sprawa sie komplikuje :)

ale spoko, to tylko format, po nim, mozna jeszcze pliki odzyskac :wink:

sa takie programiki jak np: PCI File Recovery, PC Inspektor Recovery, R studio, czy program firmu MBM Ontrack, z pewnoscia ten ostatni jest najlepszy, niestety, kosztuje :wink:, a jak juz ja mowie ze jakis programik kosztuje, to znaczy ze ciezko cos zaradzic nie kupujac :wink:, ale z pewnoscia tymi wczesniejszymi mozesz poprubowac, zacznij od PCI FileRecovery, jesi bedziesz miala troszke szczescia, odzyskasz :D, hyba ze masz naprawde jakie cenne dane, to oddaj HDD, w rece specjalistow z MBM Ontrack

 

P.S.

no i pamietaj, podstawa to konkretny Backup i kopia zapasowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek uczy się na błędach :oops:

Najlepsze jest to, ze zrobiłam sobie pare backup'ów, które też szlag trafił.

Dane nie były bardzo cenne, wiekszośc mojej pracy opiera się na zewnętrznych serwerach. Ale wqrza mnie, jak mi sie coś "zgubi" 8)

 

Zupełnie nie wiem, jak ktos moze lubić komputery :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...