Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ctrl+Alt+Del, czyli KOMPUTERY i problemy z nimi


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z windowsa powinno Ci drukować bez problemu , jesli chodzi o Dos to potrzebne są sterowniki do Dosa (nie te ktore system rozpoznaje)

 

16-bitowy podsystem Windows

C:WINDOWSSYSTEM32AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchamiania aplikacji systemu MS-DOS lUB Microsoft Windows. Wybierz przycisk "Zamknij", aby zakończyć działanie aplikacji.......jesli cos takiego Ci wyskakuje to wejdź do c:windowssystem32 i zobacz czy plik autoexec.nt wogóle tam jest.

Jeżeli nie to jego kopia powinna być w folderze c:windows epair skopiuj go do system32.

 

http://maxwklb.w.interia.pl/

 

Krótki opis :

Za ten błąd na 99% przypadków odpowiedzialne są wirusy, trojany, robaki, które

powodują utratę/uszkodzenie pewnych plików z system32 (autoexec.nt, config.nt, command.com)

Program ma możliwość jednorazowego usunięcia błędu (wystarczy go uruchomić - on zrobi reszte)

Jeśli problem się często powtarza to program ma możliwość :

AO = Automatycznej Ochrony

czyli sprawdzania systemu przy każdym uruchomieniu komputera.

Program działa w tle/w ukryciu więc nie będzie denerwował użytkownika przy uruchomieniu komputera. w 3 sec konczy sprawdzanie i sie wyłącza.

 

http://welcome.hp.com/country/pl/pl/support.html

tutaj poszukaj sterownikow !

 

Na wiecej mnie dzisiaj nie stać , mam małego szkrabna w domu który mi

troche daje popalić w nocy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Zajdź najpierw emblemat w internecie np na tej stronie;

http://www.gooddogie.com/animate/ poklikaj tam, wybierz pasujacy obrazek, kliknij na nim właściwości i skopiuj jego internetowy adres.

Nastepnie kliknij na Profil (czyli Twój profil) na stronie forum i na samym dole

odnośnik do emlematu

wklejasz ten adres i zaznaczasz . Powinno zadzałać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] wklejasz ten adres i zaznaczasz . Powinno zadzałać. :wink:

Jeśli masz obrazek, którego adres zaczyna się od http://... a kończy na .jpg lub .gif, to taki adres wklejasz do profilu bez żadnych znaczników typu

Jak sprawdzić, czy to adres obrazka ? Wklej link do niego w przeglądarkę, wówczas powinienieś go ujrzeć.

Acha, obrazek powinien być niewielkich rozmiarów, żeby nie rozbijał strony na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam problem z siecią a mianowicie czym waszym zdaniem jest taka oto sieć:

serwer - swith - i jeden przewód - swith - komp - swith - komp i tak dalej 10 kompów :D tzn. każdy połączony szeregowo.

Bo moim zdaniem to magistrala, choć mogę się mylić , a admin wciska mi że to gwiazda choć myslę że gwiazda to ( komp-swith-serwer) Poprawcie mnie gdybym się mylił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezabrdzo rozumiem Twoj opis :wink:

 

z serwera idzie do switcha kabelek ? (skertka), i teraz od switcha, ida kabelki, do kompow ? kazdy ma osobny kabelek wychodzacy ze switcha ?

 

czy z serwera idzie jeden kabelek do switcha, i ze switcha wychodzi jeden do terminala 1, potem z terminala 1 do 2 z 2 do 3 etc. ??

 

czy jakos jeszce inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak od serwa idzie sobie kabelek UTP do switha który stoi u gościa nr.1 (powiedzmy) od jego switha idzie sobie dalej kabelek UTP do następnego gościa jakieś 20 metrów i u niego znowu stoi swith i tak dalej..

W swithu zajęte są 3 gniazda dojście od serwa odejście do kompa do goscia u którego stoi swith i trzeci port to odejscie do kolejnego hosta ale tylko u gościa nr1 bo dalej tez są trzy porty ale w układzie gośc-do siebie-gość

do siebie oznacza gościa u którego stoi swith

 

Jest to chyba tak sie nazywa (Śieć oparta na przełącznikach) ale niewiem czy to gwiazda to chyba gwiazdo-magistrala hehe :lol:

Chyba tu namieszałem :lol: i chyba nikt nie rozwiąże tego problemu jaka to sieć oj ale ważne że jakoś działa choć się często zapycha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

A mi pomozecie?

Nie chodzi mi o software.

To chyba hardware.

Oto problem:

 

kolega ma komputer Sony Vaio,ktory zeby sie uruchomil,trzeba podgrzac w dolnej czesci z przodu.Tu,gdzie jest klapka z wejsciami USB i na sluchawki.

Kolega uzywa suszarki o niewielkiej mocy i dlatego nim komputer sie namysli na uruchomienie - mija maly kwadrans.

Zeby bylo ciekawiej,to kilkumiesieczny komputer.Kolo nie moze sie zdecydowac na zawiezienie do sklepu,choc gwarancja dziala.

Zwlaszcza,ze zbudowal z kilku hantli podporke pod suszarke i nie musi tracic czasu na trzymanie jej.No i masci do pielegnacji wymion ( eutergel ),na bol reki ,nie musi juz stosowac.

 

Prosze o pomoc.Co z komputerem jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...