Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ctrl+Alt+Del, czyli KOMPUTERY i problemy z nimi


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wentylatorek padł?

 

komp musi być chłodzony, bo faktycznie dysk sie może przegrzać, ale przewaznie nie wydaje specjalnego zapachu

 

no i jak "gorący strasznie" to go wyłącz, odłącz od napięcia i sprawdź.

Poodkręcaj srubeczki i ściągnij obudowę /do góry/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie instalowałaś ostatnio żadnego nowego sprzętu w kompie [coby mógł nie wyrabiać zasilacz], to padło coś, co trza sprawdzić - chłodzenie procesora, zasilacz sam z siebie itp.

 

Organoleptycznie możesz po zdjęciu obudowy na macanego iskać miejsca problemu, a potem się zobaczy.

 

 

Acha, palce najszybciej się ochłodzą po złapaniu się za ucho :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim :)

 

pysio chodzi, chłodny, wiaterek mu powiewa, ale przeżyłam chwilę grozy starszną.

 

koleżeństwu ze strychu dziękuję szczególnie za radę "obłóż go lodem" :lol: postawiłam mu do tego szklaneczkę malibu niech ma na przeprosiny.

 

 

nie powiem co powiedział pan z serwisu. tam za dużo trudnych słów było :oops: ale chyba miał rację w tym co insynuował sugestywnie :oops: bo pysiak jak nowy :D

 

 

to sobię na zaś poczytam te 10 stron jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!@#$%^&*(()_!@#$%^&*()_!@#$%^&*() :evil: :evil: :evil:

 

Dwie gigantyczne awarie sztrumu. Komputer - nie bangla.

 

Drodzy forumowicze czy on ma jeszcze szanse dychnąć?

 

Wykitował na glucho. Czy komp ma jakies bezpieczniki? czy mam juz podstawke pod kwiatek? Gustowna, cholera!

 

A jesli nie wstanie - to czy (to chyba jest pytanie o ustrój w jakim żyjemy) czy energa ponosi odpowiedzialnosc za moją materialną stratę?

 

Jak pomysle ze w Hameryce do konca zycia bym zyla z odszodowania za ten okrutny zawałotwórczy stres i obgryzione paznokcie... :-? :wink:

 

Wrrrrr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomysle ze w Hameryce do konca zycia bym zyla z odszodowania za ten okrutny zawałotwórczy stres i obgryzione paznokcie... :-? :wink:

 

Wrrrrr :evil:

Powoli , w Hameryce na naprawe kompa na fabrycznej gwarancji czeka sie ponad miesiac , w Polsce dawno nalezalby sie nowy :lol:

W temacie poczekaj na autorytety Forumowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue hue, też tak kiedyś miałem jak grałem w Colina. Jadę sobie w Szwecji, pedał w podłodze, składam się w zakręt a tu... psyt, cicho i ciemno.

Okazało się że padł zasilacz w obudowie. Wykręciłem zasilacz, podskoczyłem do zioma i sprawdziliśmy ten zasilacz na jego kompie. Na szczęście padł "tylko" zasilacz a nie np. płyta główna, także kosztowało mnie to 80 a nie 500 zł. :lol:

 

Jeżeli komp nie daje żadnych oznak życia, to stawiam na zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Gość 1950

a tak może ja po prośbie :oops:

zainstalowałem sobie skrzynkę bogiego, coby głupia maszyna, meldowała jak ktoś przyśle mi maila,

i mam problem, nie umiem wprowadzić kont, skrzynkę mam na onecie i po wprowadzeniu nazwy serwera onet.pl i numeru portu 110 maszyna mi pisze błąd przy sprawdzaniu konta, to samo jest jeśli jako serwer napiszę op.pl tak jak mam w adresie i co piszą w pomocy,

bardzo bym prosił, wysoce wyuczonych o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, co tam Tracer

 

Taki np. jednouszny [idealny do pracy] Logitech Dialog za 30 zl :) tutaj

 

Media-Tech też ma ładniejsze i nawet niedrogie.

 

Właściwie to można wybrać - czy kcemy na jedno ucho, czy na oba ucha :D

 

 

PS: czy kupowanie jest teraz łatwiejsze, czy tylko mamy lepszy wybór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...