Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ctrl+Alt+Del, czyli KOMPUTERY i problemy z nimi


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na forum mogę wejść TYLKO przez pocztę Onetu.

Nie bardzo rozumiem. Przez pocztę ? Czyli np. z linków do śledzonych tematów ?

Jakoś mi umknęło w sobotę, że strony www nie działają także w Internet Explorerze

 

z tak zapisanego linku http://forum.muratordom.pl też nie możesz wejść ?

 

 

Czy to Twój własny, niedostępny innym komp, czy też jakiś w którym ktoś mógł coś pozmieniać ? [np. ustawienia firewalla czy założyć ochronę rodzicielską :o]

 

Jak łączysz sie z Internetem ? Czy u dostawcy Internetu, z którego usług korzystasz, nie było żadnych zmian ? Żadnych ograniczeń transferu, dostępu ? Abonament dotarł do banku usługodawcy ? [różnie bywa]

 

 

 

Co do zagrożeń, sprawdź jeszcze tym narzędziem Symantec Security Check pod wzgledem bezpieczeństwa komputera i ewentualnych wirusów.

 

 

zdjęcia z Photosite widać, zerknąłem na kilka na 3 stronie Twego dziennika, na pierwszej faktycznie nie ma kilku, może kilkunastu fotek

 

 

rada na przyszłość - zdjęcia zapisywać na trwałych nośnikach, darmowe serwery nie biorą za nic odpowiedzialności

 

można też archiwizować cały swój wątek [i aktualizować np. kilka razy na tydzień ostatnie wpisy, bądź całość, jeśli zmieniane są wcześniejsze strony] w sposób opisany tutaj

można to potem przesyłać mailem jako załącznik, czytać offline itp.

 

kilka linków masz na priwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie rady.

Tajemnica tej dziwnej blokady została rozwiązana - przyszedł dostawca netu, powiedział, że się jakiś numer zmienił, wklepał nowy i wszystko hula :D .

 

Tylko dlaczego nie dał znać wcześniej :evil: i nie odpowiadał na moje telefony - nic tylko zastrzelić.

Już myślałam, że mój komp. wirusy zjadły :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
znacie / polecacie jakies hurtownie kompu. w warszawie ? jedyne co to TechData mi sie udalo znalesc ABC DATA Action i Yamo

 

znacie jeszcze jakies w wwa ?

 

dzieki

Nam się dobrze współpracuje z:

http://www.datacom.pl/o_firmie/referencje/

To bardziej integrator, niż hurtownia, ale w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
ale sami widzicie że pisze dobrze tylko ten back - cośtam robi tak [ i enter robi tak

\

czyli wciska klawisze położone niedaleko od Backspace i Enter

jeśli zwarcie, to tylko wymiana

 

ale możesz spróbować potrząchnąć klawiaturą, może coś tam się zakleszczyło ?

 

ewentualnie zdjąć delikatnie kilka klawiszy i obejrzeć, czy czegoś tam nie ma pod nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że:

 

1. To klawiatura polska ?

2. Masz ustawione w systemie, ze klawiatura jest polska ?

 

Jeśli tak, to klawiatura do zwrotu.

 

Nieee, JoShi - Backspace i Enter we wszystkich narodowych klawiaturach są na tych samych stykach.

 

A co się dzieje po naciśnięciu ENTER na klawiaturze numerycznej? (tej po prawej :oops: )

 

Najczęściej wpadające przedmioty pod klawisze:

1. szpilki i igły

2. spinacze do papieru, ewentualnie zszywki

3. wszelkie płyny

 

...

 

że o rowerze nie wspomnę :wink:

 

Partner - ile za nią dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, JoShi - Backspace i Enter we wszystkich narodowych klawiaturach są na tych samych stykach.

Masz racje. Nie zastanowiłam się

 

Najczęściej wpadające przedmioty pod klawisze:

1. szpilki i igły

2. spinacze do papieru, ewentualnie zszywki

3. wszelkie płyny

Rozebrałam juz wiele klawiatur, ale jeszcze nie widziałam, zeby szpilka, czy zszywka mogłu coś zewrzeć w środku. Przypuszczam, ze to wada fabryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...