Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ctrl+Alt+Del, czyli KOMPUTERY i problemy z nimi


ponury63

Recommended Posts

Jak wrócisz ze spaceru i już ci nerw opadnie to powiedz co to za ptica?

Nie pójde na spacer bo mam gorączkę i musze zoptymalizować kod pewnego skryptu PHP

 

http://www.allegro.pl/item168268773_windows_xp_prof_oem_pl_szybka_wysylka_faktura.html

majka ma tu oem i jest tam cos napisane specjalnie dla niej.

Jest napisane dokładnie to co ja pisałam ni mniej ni więcej. Poza tym jest to nielegalna próba sprzedaży licencji, która może byc sprzedana wyłącznie ze sprzętem. Majka pośpiesz się bo zgłosiłam na Allegro naruszenie zasad więc pewnie zaraz wywalą tą aukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak wrócisz ze spaceru i już ci nerw opadnie to powiedz co to za ptica?

Nie pójde na spacer bo mam gorączkę i musze zoptymalizować kod pewnego skryptu PHP

 

http://www.allegro.pl/item168268773_windows_xp_prof_oem_pl_szybka_wysylka_faktura.html

majka ma tu oem i jest tam cos napisane specjalnie dla niej.

Jest napisane dokładnie to co ja pisałam ni mniej ni więcej. Poza tym jest to nielegalna próba sprzedaży licencji, która może byc sprzedana wyłącznie ze sprzętem. Majka pośpiesz się bo zgłosiłam na Allegro naruszenie zasad więc pewnie zaraz wywalą tą aukcję.

 

chyba nie ja ci podniosłem temp??Jezeli ja to przepraszam.Skąd miałem wiedziec ,że jesteś chora :(

 

takich aukcji jest wiecej.

zamkniesz je wszyskie?? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałam. Obydwie skrzynki, czyli jednostki centralne wyszły ze zlodziejami przez okno. Zamówiłam dwie nowe jednostki centralne - miały one nowe dyski. Zainstalowałam na nich na nowo xp he z instalek, które zlodzieje nie ukradli. Ale od serwisu windowsa dostałam nowe kody.

Z ciekawości pytam, bo nie miałam z taka sytacja do czynienie (wszystkie OEM jakie kiedykolwiek kupowałam i instalowałam na nowych komputerach dawały sie bez problemu zainstalować na innym sprzęcie). Co to były za kody, te które dostałaś od MS ?

 

hmmm. a rejestrowałas windę?

kod instalacyjny, czort wie, jak to sie zwie. Drugi raz nie chciał sie zainstalować, bo widzial nowy dysk. Po miłej rozmowie z serwisem /nie przyznałam sie do kradzieży :oops: / wygenerowali dla mnie nowy i poprowadzili za rączkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. a rejestrowałas windę?

No oczywiście... A ty na tych kompach, zanim je ukradli rejestrowałaś ?

 

Po miłej rozmowie z serwisem /nie przyznałam sie do kradzieży :oops: / wygenerowali dla mnie nowy i poprowadzili za rączkę :D

No cóż. Chętnie bym obejrzała taka płytke i pobawiła się nią. Z pewnością poszerzyłabym swoja praktyczną wiedze na temat windowsa... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób i mi stronke taka prosta z licznikiem,chatem,ankietą i z grami i z rozrywka.

co ty na to?? :wink:

To musiałaby być java. Javy nie lubie i nie robię :)

 

och ty a ja głupi myślalem ,że ..a tu lipa. :( :(

Nio to pracuj na tym kodem,nie przeszkadzam.Zrobie sobie w takim razie sam.A może myślalas ,że za darmo :( .Ale nic to.

 

Narazieńko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. a rejestrowałas windę?

No oczywiście... A ty na tych kompach, zanim je ukradli rejestrowałaś ?

 

Po miłej rozmowie z serwisem /nie przyznałam sie do kradzieży :oops: / wygenerowali dla mnie nowy i poprowadzili za rączkę :D

No cóż. Chętnie bym obejrzała taka płytke i pobawiła się nią. Z pewnością poszerzyłabym swoja praktyczną wiedze na temat windowsa... :lol:

 

Boże jak ja bym chcial wiedziec o czym majeczka pisze?? :( :cry: :cry: co wygenerowali za kod i za jaką rączke.Ci złodzieje czy ci serwisu??

 

może nich zrobi dwie kopie :wink: Co dwie głowy to nie jedna.Prawda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. a rejestrowałas windę?

No oczywiście... A ty na tych kompach, zanim je ukradli rejestrowałaś ?

 

Po miłej rozmowie z serwisem /nie przyznałam sie do kradzieży :oops: / wygenerowali dla mnie nowy i poprowadzili za rączkę :D

No cóż. Chętnie bym obejrzała taka płytke i pobawiła się nią. Z pewnością poszerzyłabym swoja praktyczną wiedze na temat windowsa... :lol:

 

tak, były rejestrowane. Chodzi o kompy w firmie. Instalki były kupowane też oficjalnie..

Obejrzec możesz u mnie. Mam je ciągle.

Za pierwszym razem z tej instalki też sama wgrywałam windowsa. Nie kupiłam kompa z zainstalowanym od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę zaspokajać swoja ciekowość dalej. Jak się objawiało to, ze się nie dało zainstalować tego na nowym kompie ?

 

zaraz mnie zagniesz, bo bylo to 1,5 roku temu i prawie nie pamietam.

W trakcie instalowania z płytki na czysty fabrycznie dysk, w pewnym momencie pojawiaja sie kratki do wpisania kodu. Wpisując ten z pudełka, odpisało

pewnie cos takiego "ten numer został juz wykorzystany" albo cos podobnego.

 

Są pewnie metody, aby to obejść. Ja niestety nie mam umiejętności hakerskich. A poza tym w firmie niezbędne mi jest legalne oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę zaspokajać swoja ciekowość dalej. Jak się objawiało to, ze się nie dało zainstalować tego na nowym kompie ?

 

zaraz mnie zagniesz, bo bylo to 1,5 roku temu i prawie nie pamietam.

W trakcie instalowania z płytki na czysty fabrycznie dysk, w pewnym momencie pojawiaja sie kratki do wpisania kodu. Wpisując ten z pudełka, odpisało

pewnie cos takiego "ten numer został juz wykorzystany" albo cos podobnego.

 

Są pewnie metody, aby to obejść. Ja niestety nie mam umiejętności hakerskich. A poza tym w firmie niezbędne mi jest legalne oprogramowania.

 

Na zasadach koleżeńskich dam Ci trzy nr do wpisania w te kratki i pomoge ,żeby winda była legalnie widziana w sieci. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie zagniesz

Wcale nie zamierzam cie zaginać. Po prostu zaspokajam ciekawość...

 

 

bo bylo to 1,5 roku temu i prawie nie pamietam.

W trakcie instalowania z płytki na czysty fabrycznie dysk, w pewnym momencie pojawiaja sie kratki do wpisania kodu. Wpisując ten z pudełka, odpisało

pewnie cos takiego "ten numer został juz wykorzystany" albo cos podobnego.

No tośmy sie nie zrozumiały od samego początku. Miałaś normalny OEM, a nie tak jak przypuszczałam recovery disc, tyle, ze system wykrył, że chcesz zarejestrować po raz kolejny ten sam numer. To jest zupełnie inna sytuacja, niż próba odtwarzania systemu z obrazu na dysku innym niz ten z którego obraz został zdjęty.

 

 

Są pewnie metody, aby to obejść.

Pewnie że są i nie wymagają umiejętności hakerskich. Zgaduję, że byłaś w tym czasie podłączona do sieci, prawda ? No i wybrałaś aktywację numeru od razu zamiast opcję, że będziesz aktywować później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie zagniesz

Wcale nie zamierzam cie zaginać. Po prostu zaspokajam ciekawość...

ale ja się czuję zaginana, bo nie jestem orłem w temacie :lol:

 

 

bo bylo to 1,5 roku temu i prawie nie pamietam.

W trakcie instalowania z płytki na czysty fabrycznie dysk, w pewnym momencie pojawiaja sie kratki do wpisania kodu. Wpisując ten z pudełka, odpisało

pewnie cos takiego "ten numer został juz wykorzystany" albo cos podobnego.

No tośmy sie nie zrozumiały od samego początku. Miałaś normalny OEM, a nie tak jak przypuszczałam recovery disc, tyle, ze system wykrył, że chcesz zarejestrować po raz kolejny ten sam numer. To jest zupełnie inna sytuacja, niż próba odtwarzania systemu z obrazu na dysku innym niz ten z którego obraz został zdjęty.

 

ja przez cały czas pisałam o zwykłym programie oemowym, widocznie za mało zrozumiale

 

Są pewnie metody, aby to obejść.

Pewnie że są i nie wymagają umiejętności hakerskich. Zgaduję, że byłaś w tym czasie podłączona do sieci, prawda ? No i wybrałaś aktywację numeru od razu zamiast opcję, że będziesz aktywować później :)

:D

 

prawdopodobnie byłam podłączona do sieci, bo spieszyłam się aby wszystko poinstalować przed kolejnym dniem pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez cały czas pisałam o zwykłym programie oemowym, widocznie za mało zrozumiale

Nieporozumienie wzięło sie z tego, że napisałaś, że nie dał się zainstalować, podczas gdy tak naprawdę zainstalował się, ale nie dał się zarejestrować ;) Na podstawie tego wysnułam przypuszczenie, że nie masz OEM tylko recovery disc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...