Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do {przed} dziennika adaptacji :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 467
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Te renderingi robisz ty czy ola?

jesli ty, to mam prośbę, zebyś może troszkę posiedział nad mapowaniem

nie mogę się za chiny połapać w tych bryłach

malo kontrastowe są, wszystko mi się zlew...może kolorem troche podziałaj...

Bardzo bym chciała się wypowiedzieć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te renderingi robisz ty czy ola?

jesli ty, to mam prośbę, zebyś może troszkę posiedział nad mapowaniem

nie mogę się za chiny połapać w tych bryłach

malo kontrastowe są, wszystko mi się zlew...może kolorem troche podziałaj...

Bardzo bym chciała się wypowiedzieć :p

dobrze... Chyba CIę rozumiem :) sam to mam. Zajmę się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

MarekMarian,

 

Pieknie kombinujesz :lol:

 

Ja ostatnio czytalam o tym:

http://www.trendir.com/house-design/sliding-house-is-hi-tech-dream-home.html#more

Niesamowita technika!!

Wiem, ze to bajka jezeli chodzi o przecietne mozliwosci......ale jaka bajka!!!

 

Chcialabym sie z Toba tym podzielic. Widzac Twoje propozycje, mysle ze Ci sie tez bedzie podobalo...

 

Pozdrowienia,

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

widzialem to kilka dni temu :) faktycznie pomysł jest przedni ale niestety poza moim zasiegem finansowym (chęci pewnie by były :):):):) )

 

jest to o tyle ciekawe ze mamy raz jeden domek (zagrodę podłużną) a w innej sytuacji mamy dwa domki... ciekawe bo zmienne... i w tym wszystkim ciekawie zachowuja sie okna, zmieniajac swoje proporcje i uklad. Podoba mi sie szczegolnie to najazdowe zasloniecie 'szklarni' :) widac ze ktos ma ciekawe pomysly... patrzylem na ich strone i w sumie nie ma tam jeszcze zbyt wiele. To nowe biuro...

 

Ale masz pełną rację. Podoba mi sie to, i nei tylko dlatego ze jest mobilne. Ładna prosta bryła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niesamowite!!

 

Dom podobno jest w Suffolk - kusi by zobaczyc w rzeczywistosci :wink:

Mi tez sie podoba jak, tworza sie zadaszenia nad patio zewnetrznym i wewnerznym. Mozna w ten sposob powiekszyc przestrzeni domu - szczegolnie latem...

 

Wiem, ze koncepcja kosztowna....ale od czego sa marzenia!!

:lol: :lol:

 

Pozdrowienia,

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

właściwie nie. To co Wam pokazałem średnio mnie przekonuje (zmeczenie tą walką zrobiło swoje).

W tej chwili muszę sie skupić na doraźnym finansowaniu i przygotowaniu zawodowych rzeczy na najbliższe pół roku wiec musiałem to zostawić (mamy oboje wolny zawód więc wiesz o co chodzi).

Myślę o tym domku, rozmawiam, szukam siebie w tym wszystkim ale tylko w wolnych chwilach a jest ich mało i będzie tak jeszcze przez najbliższe 10 dni. Jesli masz jakieś szczere lub ostre uwagi - takich potrzebuję. Także takich które nie zmierzają do bycia miłym ale prostowania moich błędów (jesli takie gdzies popełniam). W sumie przyznam Ci się, że oczekiwałem od FM dużo większego krytycyzmu (bo otrzeźwienie Wam zawdzięczam i bardzo mi to pomogło wyprostować swoje optymistyczne fantazje)

 

Jeśli chodzi o budowę to projekt zajmie Oli miesiąc (rozrysowanie) pozwolenie na budowę to 2 miesiące (jesli nie bedzie problemów). Wiec prawdopodobnie kwiecień-maj 2009 to optymistyczny termin startu (pewnie od podlania ław i drenażu dookoła). Zakładając, że w ciągu tygodnia dwóch ustalimy jak to ma wyglądać.

 

W związku z jeszcze jedna historia najprawdopodobniej nie przeniosę sie tam od wiosny tylko dopiero późniejszą jesienia wiec zacząłem rozpytywać wśród znajomych tam czy, i kto moglby sie zająć doglądaniem jakichkolwiek prac, dograniem ekip i terminow (logistyką) Sam bede mogl tam być tylko sporadycznie (i raczej wiosną/początkiem lata). Będzie trudno bo nie jestem 'dobrym klientem' dla nikogo. Rozpytuję i rozmawiam.

 

tak więc w tej chwili trochę zmian. docelowo jak sie uda to start prac na wiosne (jesli uda sie dograć projekt + ludzi + materiały). W lutym chcę tam pojechać, więc możę sam trochę poustalam.

 

Dziękuję za odwiedziny. To miłe, że pamiętasz moim Brzydkim Kaczątku :) Niestety początek stycznia wyrwał mnie w ogóle z tego forum (zaglądnąłem jednak do Twoich fotek w dzienniku, tak łatwo nie ma:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest się czasem oderwać.

co do uwag, jak będę miała chwilę, w przyszłym tygodniu, bo ten to kompletnie wariacki jest to jeszcze raz na spokojnie wszystko przejrzę i wtedy to Ci dołożę tyle krytycyzmu, że hej! jeszcze będziesz prosił o te gadki słodko pierdzące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...