Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chodzi o to aby zawijający na kalenicy wiatr nie wpychał CI spalin do komina.

 

Trochę ten obrazek to ilustruje dodatkowo w kontekście nadciśnienia

 

http://www.kominy-polska.pl/wp-content/uploads/2014/04/schemat-oddzialywania-wiatru-na-budynek.jpg

 

Ja tam nie wiem, było w projekcie, że ma być ponad kalenicę to dla mnie ma być ponad kalenicę.

Dodatkowo w tym projekcie kominy są blisko kalenicy to i mega wysokie nie muszą być, więc nie bardzo jest na czym oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
CityMatic śliczny ogród ;-) a szklarenka I klasa ;-) Sam robiłeś, szklana jest?

 

Nie jest szklana jest z poliwęglanu komorowego , nie jest też zrobiona samodzielnie - kupiona na portalu aukcyjnym, złożona i zamontowana na postumencie z betonowych bloczków - obecnie tylko czerpię z niej przyjemność - ogóreczki, papryka, pomidorki, rzodkiewka, seler, por sałata - wszystko pyszne świeże bez nawozów.:)

Tutaj trochę opisałem o tym http://www.forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=5&t=84149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ruszyły kolejne kwiaty ze swoimi barwami - róże dały popis a i inne coraz piękniejsze - tylko te wszędobylskie szkodniki i choroby atakują wszystko i ze zdwojoną siłą - nie było tak mroźnej zimy więc wszystkiego jest dwa razy więcej :(

Radość jest duża gdy widzi się jak to wszystko pięknie rośnie i kwitnie :)

Pozdrawiam zamieszczając kilka kolorowych fotek

20150601_065553.jpg

roża.jpg

roża 2.jpg

roża3.jpg

roża4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj przypadkowo byłem na giełdzie samochodowej i tam jeden ze sprzedających miał roślinkę którą szukałem :).

Teraz poszukuje nietypowych roślin i udało mi się upolować jeden z 10 - tki poszukiwanych :)

Świerk PUSCH ma czerwone szyszki wiosną , na każdej gałązce i ....wolno rośnie. Wcześniej kupiłem sobie świerka "Białobok".

Wiem, że nie wszystkich to interesuje, ale jeśli zakładacie ogrody może warto jest mieć coś oryginalnego , a taka roślinka przypadnie wam do gustu :)

Poszukuję jeszcze Jodły koreańskiej "Oberon" , świerka kłującego "Lucky Strike" , świerka "Rydal" i kaukaskiego "Aureo spicata" oraz sosnę "Fuka"

Gdy sobie ktoś wpisze nazwy w googlarkę będzie wiedział co to takiego i dlaczego warte uwagi :)

Pozdrawiam.

na foto mój zakup :)

Pusch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać jak wkleić zdjęcie, bo mam za duże i nie chcą mi wejść

 

Edytować, zmniejszyć obraz o np 50% i zapisać zmniejszone pod inną nazwą. Wkleić to zmniejszone do forum do 100kB powinno wejść bez problemu, ja takie umieszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...