Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Solidna firma do budowy domu na śląsku


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
polecam MOLBUD Goczałkowice k/Pszczyny. Mucha nie siada. Mają napięte terminy, ale solidni , uczciwi, rzetelni w swojej robocie. Poprostu FACHOWCY. Zawsze można się dogadać.

 

Bylem w tej firmie we wtorek , siedziba wygląda bardzo okazale mimo braku szefostwa pracownik mnie wysłuchał porozmawialismy mam nadzieję na wspolpracę wowczas napiszę cos wiecej o tej firmie. Natomiast interesuje mnie opinia o firmie ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. z czarkowa koło pszczyny - noszę sie z zamiarem kupna okien w tej firmie.

pozdrawiam F.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga dziękuje za opinię zaczelam czytac o oknach i się totalnie pogubiłem zwazywszy ze cena drewna z wiktorczyka mnie nie przeraziłą. Jestem alergikiem i nie wiem czy organizm sobie poradzi przy ewentualniej renowacji okien (lakiery i tym podobne) ciągle sie zastanawiam. dziekuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Ja polecam Molbud. Otrzymałem dziś wycenę mojego domku. Na jutro mam umówione spotkanie z szefem firmy, obiecał, że da dobry rabat. Mam nadzieję, że wynegocjuję dobrą cenę.

Co do jakości prac - widziałem ich dom w Mysłowicach i hotel "Galicja" w Oświęcimiu, super robota. Polecam, gdyby byli słabi - nie wziąłbym ich do budowy mojego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Molbud. Otrzymałem dziś wycenę mojego domku. Na jutro mam umówione spotkanie z szefem firmy, obiecał, że da dobry rabat. Mam nadzieję, że wynegocjuję dobrą cenę.

Co do jakości prac - widziałem ich dom w Mysłowicach i hotel "Galicja" w Oświęcimiu, super robota. Polecam, gdyby byli słabi - nie wziąłbym ich do budowy mojego domu.

 

Mozesz napisac cos wiecej o Twojej wycenie i parametrach domu. Zobaczymy co maja do zaoferowania bo jestem zainteresowany ich oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...