Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie najtaniej beton towarowy można dostać z pompą?

 

Najtaniej nie znaczy zawsze prawidłowo.

Polecam Elektrobet (zawsze mają beton) i Artbet (czasami trochę się czeka).

Radzę pamiętać - że 12m3 zamówionych i opłaconych to czasami 11m3... Warto poszukać sprawdzonych firm jak powyżej. Z elektrobetu - zawsze wychodziło nam tyle ile wyliczyliśmy - a nie raz u innych mówili, że nie da się policzyć bo dziury, krzywo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie po ile teraz można kupić cegłę i gdzie? Czy macie tel. do STALMET-u?(większość spraw załatwiam telefonicznie-budującą mamą jestem :D ) Dalej pilnie poszukuję garażu!!! Ze też o tej cegle zapomniałam,przygotowując sie do budowy spisałam mase namiarów na wszystko co potrzebne,ale nie cegłe!!Czy kupujecie prosto z cegielni czy na składach?:roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałam używanego blaszaka około dwa tygodnie i nic nie znalazłam. W końcu kupiłam nowy z Anonsów. Drogi troche bo 1500zł, ale szybko montuja, nie ma żadnych problemów i możan później sprzedać.Więc jak nie znajdziesz to tak radzę. Podam ci numer tel. skąd braąłm 502-947-578. A cegłe kupowałąm w składzie budowlanym, bodajże w Terca, ale dosyć tanio jest takze w Syke. Kupowałam po 1,08zł za sztukę, dwa miesiace temu, ale teraz jest pewnie taniej :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie :lol:

 

kasiula77 zobacz tutaj http://www.konstal.tit.pl/index.php?name=Cennik&lev=1&path=/Cennik&lang=pl

 

zamówiłem i postawili szybko,solidnie i taniej niż w okolicy :lol:

A propo wczoraj złożyłem wszystkie papiery i projekty do starostwa o pozwolenie na budowę i czekam :x :x :x

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,witam wszystkich...ciesze sie,ze znalazlam strone gdzie bede mogla(mam nadzieje)otrzymac jakiekolwiek informacje na temat budowy domu-ISKIERKA.Na poczatek ciekawa jestem czy jest ktos kto buduje badz wybudowal ISKIERKE w okolicach Biłgoraja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA BIORĘ Z Art-betu na Grygowej, ale nie wiem czy to jest najtaniej, B15 chyba 220zł z pompą.

 

Ja też brałem z Art-Betu, ostatnio 240 zł z pompą za B20.

 

Ja szukałam używanego blaszaka około dwa tygodnie i nic nie znalazłam. W końcu kupiłam nowy z Anonsów. Drogi troche bo 1500zł, ale szybko montuja, nie ma żadnych problemów i możan później sprzedać.Więc jak nie znajdziesz to tak radzę. Podam ci numer tel. skąd braąłm 502-947-578. A cegłe kupowałąm w składzie budowlanym, bodajże w Terca, ale dosyć tanio jest takze w Syke. Kupowałam po 1,08zł za sztukę, dwa miesiace temu, ale teraz jest pewnie taniej :-)

 

Tylko niech go dobrze zamocuja, zeby nie odleciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

jak to na urlopie bywa ;-) ...

 

- wyczyściliśmy teren z chwastów

- wyrównałem teren (przynajmniej starałem się)

- posiałem trawę

- zamówiłem deszcz i ... padał w nocy ;-)

 

I takie tam drobne robótki w domu i dookoła :roll:

 

Czas pomyśleć o drewienku do kominka ...

Poproszę o sprawdzone i niedrogie namiary

 

Może ktoś z Was orientował się w kwestii wykończenia betonowego tarasu i dołu elewacji z piaskowca lub materiałów podobnych???

 

Może ktoś gdzieś widział rolety do okien z łukami ??? :evil: :evil:

 

Pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o poszukiwanie hydraulika

a tak wogole to..i tamto

..

.. :D

teraz etap parapety

280zl za metr 2

takie ceny znacie?

agllomarmur 2,5

 

 

 

Witajcie po długiej przerwie.

Co do marmuru polecam mój sposób. Pojechałam do Lubartowa do Trykacza i tam wybrałam materiał z odrzutów - nie cięty z całej płyty tylko z kawałków, za połowę ceny. Te kawałki są wystarczająco duże na parapety właśnie. Trudno wtedy zrobić parapety jednakowe we wszystkich pomieszczeniach, ale mi zależało tylko na salonie, bo tam mam więcej okien. Reszta ma po jednym, góra dwa parapety, więc nie musi być wszędzie to samo. Wychodzi pięknie, zwłaszcza jak się dobierze odcień do projektowanego wystroju wnętrza w każdym pokoju. Na kominek już nie dało się z odpadów :wink:

 

Przy okazji - czy ktoś ma może namiar na stolarza, co by zrobił tralki na balkon i może nawet skrzynię na buty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...