Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziękuję!

Pozwoliłem sobie zadzwonić.

Rzeczywiście przyjemnie się rozmawia, ale zarobieni są.

Nawet się umówiłem się, ale warunkowo, tzn. "na dziurę".

Szukam dalej...

Polecam Piotrka Sobaszka tel.662 662 817, bardzo solidnie robią i za rozsądną cenę. Można powiedzieć, że polecił Piotr z Kozubszczyzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

a ja potrzebuję namiar na bramy garażowe z automatyką w przystępnej cenie

i gdzie w Lublinie bądź okolicy kupię kominki wentylacyjne do blachodachówki (oczywiście cena też ma znaczenie)

 

pozdrawiam

 

Ja co prawda kupiłem dach z RuppCeramiki ale firma sprzedaje również blachodachówkę. Obsługa miła i fachowa , ceny naprawdę niskie - 100 % zadowolenia. Więc polecam bez zastanowienia firmę BARTAL a szczególnie Pana Mariusza. Firma mieści się na ul. Diamentowej na terenie Agromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dawno nie odwiedzałam forum, tak to jest kończy się budowę i wpada się w wir kolejnych spraw.Dopóki znowu nie zacznie się budować.Mam kolejny SSZ. I mam trochę materiałow do zbycia typu stemple,pustaki stropowe zadeklowane.Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontak.Mogę też podać namiary na tych wykonawców,z których jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja tez jestem z lubelskiego, wlasciwie z Lublina, prywatnie remontuje dom powojenny drewniany - kupa zabawy :) od lipca robie praktycznie remont kazdego zakatka mojego domku :)

a sluzbowo doradzam z dziedzin wentylacji klimnatyzacji i kominków jak i w sprawach kominowych, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jesteśmy z mężem na etapia zakupu więźby ( dachówkę mamy :}) i może możecie polecić kogoś u kogo zakupimy porządną więźbę a może macie teź dobre ekipy do dachu piszczie bo czekamy z niecierpliwością

 

Witam,

Poszło na priv.

 

 

 

___________________________________

Mam do sprzedania ok 100szt stempli 2,7-3 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Piotrka Sobaszka tel.662 662 817, bardzo solidnie robią i za rozsądną cenę. Można powiedzieć, że polecił Piotr z Kozubszczyzny :)

 

Dzięki serdeczne, już znalazłem.

Robią.

Chyba całkiem sensownie.

Jak skończą to może nawet polecę.

(Publicznie - pytałem, nie mają nic przeciw)

 

Edit: Dobra, jeszcze nie skończyli, ale kontakt już podam: 602 177 921

Edytowane przez Radecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was robił kuchnię pod zabudowę i może coś doradzić, kogoś polecić?

 

Moi znajomi robili zabudowę kuchni i jeszcze parę mebli byli zadowoleni z usług podaję tel. Rafał 509629161 zadzwoń warto zobaczyć dobre ceny a szczególnie dokładnie. Mam tanio do sprzedania stemple budowlane Kozubszczyzna zapraszam .Pozdrawiam Bonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi robili zabudowę kuchni i jeszcze parę mebli byli zadowoleni z usług podaję tel. Rafał 509629161 zadzwoń warto zobaczyć dobre ceny a szczególnie dokładnie. Mam tanio do sprzedania stemple budowlane Kozubszczyzna zapraszam .Pozdrawiam Bonii

 

usuń kilka wiadomości ze skrzynki, bo nie pozwala mi wysłać PW do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mało prawdopodobne, ze ktos mi odpowie, ale chciałabym prosić o namiary na ekipe, ktora wykonałaby plyte fundamentową. Czy na grupie lubelskiej ma ktos plyte?

Nie mam pojęcia, może lepiej zapytaj tutaj:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?15342-p%C5%82yta-fundamentowa&p=4083838#post4083838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...