Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich starych i nowych forumowiczow

Czasu ciagle brak, wiec i zadko tu zagladam, a moze ktos wie jak wydluzyc dobe tak gdzies do 40h :D ,

My ciagle powoli do przodu, wiosna sie zaczela wiec zastanawiam sie czy nie wziasc sie za ogrod, w zwiazku z tym potrzebuje namiaru na tani gruz i ziemie torfowa, przydalby sie tez namiar na dobra szkolke z niedrogimi roslinkami.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam po przerwie!

Czy macie namiary na dobrego i niedrogiego wykonawcę kominków.

Gdzie kupowaliście meble kuchenne w rozsądnej cenie?

I jeszcze dobry stolarz do zrobienia drzwi i schodów.

Zaczyna się sezon na wykończeniówkę, trzeba działać!!!

Co do opinii nt. kostki nostalit to jestem też zainteresowana.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Czy macie namiary na dobrego i niedrogiego wykonawcę kominków.

 

Z moich ubiegłorocznych obserwacji i objazdów... Łęczyńska - kominki.pl

 

Hej Gdzie kupowaliście meble kuchenne w rozsądnej cenie?

 

Marek Kaszak 502300900 - na wymiar, choć krucho z terminami

 

Hej I jeszcze dobry stolarz do zrobienia drzwi i schodów.

 

Dla mnie rewela !!! Pan Piotr 501688913

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy zrobić stację uzdatniającą. Koszt to ok. 3000 PLN

Bardziej chodzi mi o sprzęt agd, bo z kolei słyszałam opinie lekarzy, że do picia powinno się wykorzystywać wodę nieodkamienioną :roll: . Muszę dokładnie temat przegryźć

 

Kostka nostalit jest bardzo w porządku. Do obejrzenia u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na targi wybieracie sie? warto?

 

Byliśmy. Nie warto.

 

To trochę mnie pocieszyłeś, bo jak się zorientowaliśmy w niedzielę, że sa targi to było już ciut za późno. No ale z drugiej strony to można się byłło spodziewać mizerii po ostnich kilku imprezach :(

 

Monika, my jeszcze sobie nie radzimy ale ... musimy dotrzeć do znajomego Pawsona, on nam radził co zastosować ale pamięć już nie ta ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy fajnych mebelków ogrodowych Chodzi mi o stół i 6 rozkładanych foteli, może być też ławka...

Czy może ktoś z Was wie, gdzie warto pojechać? Kota w worku bym nie chciała kupować.

Dzisiaj próbowałam kupić coś w Obi - fotel losowo wyciągnięty przez sprzedawcę dosłownie rozlazł się na naszych oczach :roll: . Oczywiście sprzedawca próbował mnie przekonać, że mieliśmy wyjątkowego pecha, ale jakoś mu nie uwierzyłam ;)

Szukam też fajnej piaskownicy, najlepiej "przesuwnej" albo zadaszonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o sprzęt agd, bo z kolei słyszałam opinie lekarzy, że do picia powinno się wykorzystywać wodę nieodkamienioną :roll: .

 

Odkamienioną - owszem jak najbardziej, ale nie odmineralizowaną :-? Najprostsze zmiękczanie zamienia jony magnezowe i wapniowe na sodowe. To rzeczywiście nie najlepsza zamiana. Można tteż wodę prawie wydestylkować i mineralizowac na nowo, tyle, że to drogie i nie zmieścisz się w 3 tys. No ale zakamienionej wody pijemy już dość i też ataków kamicy też się naoglądałam :evil:

 

Może ktos jescze przerabiał temat?

 

PS. Sprzedałam wartbugra :o Mały się popłakał z żalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję około 3000 szt cegły pełnej 150. W Lublinie i okolicach nigdzie nie ma. Najblizsze terminy to połowa maja.

Znalazłem pod Sandomierzem, ale zeby gosciowi opłacało sie jechać musi miec zamówienie na przynajmniej 8000 szt.

Może ktos z forumowiczów z bliskich okolic Lublina potrzebuje też tej cegły i

chciałby sie dołaczyc do mojego zamówienia. Cena z dowozem i rozładunkiem 85 gr/szt. netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...