Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aik - ja też pamiętam bardzo miłą kobieca obsługe w oknodomie. Ceny wcale nie były wyższe niż przeciętna ale cóż ... to się tak szybko zmienia ... :)

Nie wypowiem się która firma lepsza, Solid czy Altest ale ... był u mnie już 2 razy facet z Solidu. Proponował instalację i monitoring ale piersze wybiłem mu z głowy ze względu na samodzieną instalację. Co do drugiego to chyba zrozumiał że narazie nie mają cego zaofeować. Gwarantowany dojazd 10 minut! Na pytanie od kiedy mają posterunek w Świdniku, pan orzekł że tu nie mają ale mają sporo obiektów monitorowanych w Głusku w związku z czym tam ich samochód jest dość często ... Jakoś marnie widzę to 10 minut z Głuska do mnie. Chyba żeby byli we wschodnim krańcu i mieli sprzyjające warunki na drodze. Aik jaki czas dojazdu masz zagwarantowany? Czy sprawdziłas ich chociaż raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuuuu...

Od kilku miesięcy zwodził nas facet od sufitu (wełna + płyty GK) - wiadomo -fachowcy rozchwytywani, brak czasu itp. No ale byliśmy UMÓWIENI na konkretny termin, a tu się okazuje, że pan jednak czasu nie znajdzie w tym sezonie :evil: .

Co to się dzieje???

 

Dlatego PILNIE POTRZEBUJĘ EKIPY SUFITOWEJ - BARDZO PROSZĘ O NAMIARY!!!

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Pan od Solidu pojawił się dwa razy z ofertą. Czas przyjazdu podał również chyba 10 minut, a jako dodatkowy argument, że mają niedaleko siedzibę - gdzieś na Nałęczowskiej.

 

A może ktoś z Was orientuje się jak jest z ubezpieczneim firmy Solid.Z rozmowy ze średnio zorientownaym przedstawicielem dowiedziałam się że owszem firma jest ubezpieczona w PZU na wypadek gdyby nie dojechała w "gwarantowanym" czasie ale to podobno inspektor z Solidu opiniuje powody tego dlaczego nie dojechali i potencjalne straty.Może ktoś zna wiecej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam zagwarantowany dojazd w ciagu 20 min i taki czas maja oni podany w regulaminie, wiec jak ktos wam mowi ze do 10 min to kit wciska.

u mnie jak narazie wyrabiali sie w tych dwudziestu minutach, chociaz ostatni raz nawalili i przyjechali po 30 tlumaczac sie robotami na Witosa, ale wezwanie mieli o 24 wiec korkow juz niepowinno byc. Moze jest to zwiazane z tym ze zmienili siedzibe, dotad byli na Melgiewskiej, wiec mieli niedaleko, teraz niewiem gdzie stacjonuja, musze az ich sprawdzic, bo jesli nie benda sie wyrabiac to z nich zrezygnuje.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również tak coś mówił, ale dla mnie trochę niepokojące jest to, że jeżeli grupa nie przyjedzie na czas i złodzieje coś wyniosą, to muszę udokumentować fakturami, że posiadałam to coś co mi ukradli.

A przecież na wiele rzeczy, które ma się kilka lat po prostu nie zbiera się paragonów czy faktur.

Rozumiem, że jest tak ustalone, aby nie było nadużyć ze strony klientów, ale jednak pomimo umowy z agencją ochrony mozna po kradzieży niestety być stratnym.

No chyba,że w Umowie i regulaminie jest to inaczej opisane. Bazuję jedynie na tym, co mi powiedział przedstawiciel Solidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opinia o solidzie się potwierdza ... widzisz Aik przez 30 minut (a nawet te gwarantowane 20) to złodzieje zdążyli by wynieść co mieli by do wyniesienia i jeszcze szampanem wznieśliby zdrowie gospodarza ... szkoda gadać. Póki chłopaki nie spoważnieją i nie dorosną to można jedynie liczyć na głośny sygnalizator i moduł powiadomienia ... ale nie solidu a właściciela i/lub kogoś z rodziny. Znacznie taniej a i interwencja ewentualna znacznie szybciej ... tzn jeżeli nie ma się kogoś w pobliżu na kogo można by liczyć to mże lepsze coś takiego niż nic ... ale nie w tej cenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuuuu...

Od kilku miesięcy zwodził nas facet od sufitu (wełna + płyty GK) - wiadomo -fachowcy rozchwytywani, brak czasu itp. No ale byliśmy UMÓWIENI na konkretny termin, a tu się okazuje, że pan jednak czasu nie znajdzie w tym sezonie :evil: .

Co to się dzieje???

 

Dlatego PILNIE POTRZEBUJĘ EKIPY SUFITOWEJ - BARDZO PROSZĘ O NAMIARY!!!

 

Z góry dzięki!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ella swojej ci niepolece, bo nie jestem z nich zadwolona, drugiej ci po prostu nie dam :wink: bo sama czekam az beda mieli chwilke czasu aby wejsc na moj strych, sa tak zawaleni ze umawiac sie trzeba z nimi tak cos rok wczesniej :cry: :wink: .

Dyz ja Solid traktuje jako rodzaj straszaka, wszedzie mam porozwieszane tabliczki z ich logo, jak dotychczas dziala, pokolei u sasiadow byly wlamania a u mnie spokoj ,, odpukac oczywiscie,,a dzialka nie ogrodzona i z tylu laka bez zabudowan wiec dostep latwy. A jesli chodzi o wlamanie to niestety zlodziej w ciagu 30min nieda rady sforsowac moich okien, wiec Solid zdazy przyjechac.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aikczy tabliczki można kupić w dowolnej ilości, po podpisaniu Umowy z Solidem ?

Rozumiem, że masz okna z szybami P4 i okucia W2 (czy jakoś tak ..) ? 8)

Więc faktycznie, nawet u mnie gwarantowane 10 mint będzie wystarczało, mam nadzieję........ :roll:

Lepiej żeby nie próbowali, bo w ciągu budowy miałam dwie poważne kradzieże, nie licząc okolicznych złomiarzy :evil: więc jestem na złodziejaszków nieźle nabuzowana :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie. Nikt się nie wypowiadał na temat Altestu...., czyżby nie byli warci uwagi :o

Więc chyba w takiej sytuacji wybiorę Solid.

Pozdrawiam eko

 

Odnośnie Altestu to cenowo "abonament" w przedziale 70-100 zł netto.

Dojazd ,w moim przypadku 10 minut-noc,20min- dzień.

Ubezpieczenie na wypadek gdyby ekipa nie dojechała,brak ubezpieczenia na wypadek gdy coś wyniosą.Jak mnie miło pan poinformowała -mogę wystąpic na drogę sądową :D

 

A czy może ktoś jako alternatywę wybrał ubezpieczenie domu?

Dostałam wycenę ubezpieczenia domu od jednej z firm i jest to okolo 500-600 zł.(widomo uzalenione od kwot ubezpiecanych itp)

A wiec pieniadzą podobne ale chyba wariant bardziej korzystny niz przy monitoringu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy monitoringu to wydaje mi się, że same tabliczki już trochę odstraszają potencjalnych włamywaczy. A ubezpieczenia nie widać.. :) więc mogą próbować.

Oj mam dylemat... muszę poczytać umowy i regulaminy - zarówno agencji ochrony jak i firm ubezpieczeniowych

Ale też we wstępnej wycenie ubezpieczenie wychodzi około 600 zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę bo chyba zgłupnę do reszy :cry: . Wiem, że na forum już ten temat się nie raz przewijał ale opinie są różne. Co na dach pod dachówkę ceramicznę- deskować i papować czy foliować??? Mój dacharz mówi, że deskować nie ma sensu. Ja wyczytałam na formum o jakiejś potwornej degradacji folii po kilku latach :o i już sama nie wiem.... A papa na tym dachu to jest wieczna? Mam wycenę z Dorkenem delta Vent-s- niby folia OK ale ja już sama nie wiem. Jak to wygląda na Waszych dachach???

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eko tabliczek nie kupowalam, dostalam gratis, a dawali ile chcialam :wink:

Tez zastanawialam sie nad ubezpieczeniem, tylko ze zadna firma niechce ubezpieczac domu w budowie, a ja niestety niemam jeszcze odbioru, wiec z ubezpieczeniem to problem.

A panowie z Solidu postawil juz pod sciana ekipe od karton-gips, hydraulika i glazurnikow, wszyscy oni mysleli ze jak dostaja klucze to moga wchodzic sobie kiedy chca.

Samo wycie natomiast odstraszylo zlodzieji juz dwa razy, panowie zaraz przyjechali , latareczkami poswiecili po okolicy no i jest spokoj.

Ewa7506 mam tylko folie z deskowaniem dalam sobie spokoj, zaduzy koszt.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy monitoringu to wydaje mi się, że same tabliczki już trochę odstraszają potencjalnych włamywaczy. A ubezpieczenia nie widać.. :) więc mogą próbować.

 

 

Eko ja juz widziałam "tabliczki" pewnego towarzystwa na budynku z napisem :ten budynek jest ubezpieczony w firmie "nazwa x" z numerem infolinii.

I tez mam dylemat....co zrobić....ubezpiecznie czy monitoring....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...