Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki wszystkim za opinie. Nikt się nie wypowiadał na temat Altestu...., czyżby nie byli warci uwagi :o

Więc chyba w takiej sytuacji wybiorę Solid.

Pozdrawiam eko

 

 

Altest - SUPER, mam z nimi umowę ok. roku i nigdy nie narzekałem. Zawsze mili i na czas. Nigdy nie pobrali dodatkowej opłaty za nieuzasadniony przyjazd ... a na początku przyjeżdżali nawet 2 razy dziennie. Jeśli tylko coś wydaje im się nie tak (np. zanik prądu) zawsze dzwonią i informują.

Jestem zadowolony.

Co ważne uczynni (np. serwis) i skłonni do negocjacji (placiłem 80, a teraz 60)

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Proszę o radę bo chyba zgłupnę do reszy :cry: . Wiem, że na forum już ten temat się nie raz przewijał ale opinie są różne. Co na dach pod dachówkę ceramicznę- deskować i papować czy foliować??? Mój dacharz mówi, że deskować nie ma sensu. Ja wyczytałam na formum o jakiejś potwornej degradacji folii po kilku latach :o i już sama nie wiem.... A papa na tym dachu to jest wieczna? Mam wycenę z Dorkenem delta Vent-s- niby folia OK ale ja już sama nie wiem. Jak to wygląda na Waszych dachach???

Pomocy!

 

Ewa,

 

pod ceramiką mam solidną i dobrej jakości folie Tyvek czy jakoś tak, wg mnie nie ma sensu wchodzić w inne rozwiązania.

Oczywiście dekarze nie mogą narobić dziur w folii, bo i nawe Tyvek nie pomoże!!!

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idkam - my juz mieszkamy kawał czasu a do tip - topa to nam jeszcze daleko :( , a co do poddasza to tez jest gorąco i juz się zastanawiałem czy gdzieś nie popełniłem błędu z ociepleniem ze taki żar w domu. A na neta czekamy juz od prawie roku :(.

 

Hej,

u nas meblarze (kuchnia, garderoby, łazienka, wiatrołap, itp.) mają lekkie opóźnienie ...2 miesiące, ale fakt, roboty mieli sporo ;-)

Brakuje nam żyrandoli i kinkietów (wszędzie), firanek, kwiatów i oczywiście ogrodu, poza tym prwie gotowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuuuu...

Od kilku miesięcy zwodził nas facet od sufitu (wełna + płyty GK) - wiadomo -fachowcy rozchwytywani, brak czasu itp. No ale byliśmy UMÓWIENI na konkretny termin, a tu się okazuje, że pan jednak czasu nie znajdzie w tym sezonie :evil: .

Co to się dzieje???

 

Dlatego PILNIE POTRZEBUJĘ EKIPY SUFITOWEJ - BARDZO PROSZĘ O NAMIARY!!!

 

Z góry dzięki!

Przypominam się

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Alteście - jestem bardzo zadowolona.

Folię mam Roofshelda z górnej półki - dekarze mówili, że dla terminatora. Rzeczywiście, porwać ją jest bardzo trudno - dwóch dużych facetów męczyło się dłuugo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nasza odyseja z oknami, drzwiami i brama garażową dobiega końca. Drzwi frontowe weźmiemy z bud-techu. Bardzo podoba nam sie jeden wzór i kosztuje tylko 2200 zł, bramę garazową i drzwi zewn do piwnicy z lubelskiego centrum okien na bursakach, bo dali najlepsza cenę, a z oknami jeszcze sie wahamy, ale na placu boju zostały trzy oferty.

Jedna to firma Atos z ul. Choiny. Mają okna od Bajcara ze Słupska, na profilu Thyssen. Gdyby były obustronnie w kolorze, to nasz komplet kosztowałby nas 12700 zł brutto z montażem.

Druga to okna z oknoplastu na profilu Veka. Mamy wyceny dwóch dealerów, gdyby były w wersji kolor jednostronny, to koszt byłby podobny do okien od bajcara, tylko, ze w wycenie od oknoplastu mamy kilka drogich bajerów. Gdyby z nich zrezygnować, to koszt spadłby o kilka stówek.

Trzecia to okna z firmy Witraż z Białegostoku. Czy ktoś ma jakies zdanie na temat tego producenta? Robią na profilu Veka. W wersji kolor jednostronny wychodzi taniej o około 1500 zł na komplecie okien w stosunku do opcji pierwszej i drugiej.Co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zamawiać w salonach firmowych danego producenta,masz pewność ze nie zniknie z rynku ,chyba ze razem z fabryką. :lol: Ja mam na profilu veka firmy Vidok,swego czasu była to jedna z korzysniejszych propozycj na początku tego roku w stosunku do oknodomu czy veki z krakowa,petlickiego i innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osob juz mieszkajacych w swoich nowych domkach-jaki piec polecacie?Moj domek ma jedna lazienke, maly kibelek i 150 m2 wlacznie z kotlownia i garazem. Chcialabym jakis kondesacyjny ale w normalnej cenie ale nie mam pojecia jaki!!!Moj znajomy kupil Immergas Vitricks 20 ale jeszcze go nie uzytkuje, czy ktos posiada taki piec??

pozdrawiam,

Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, ja jeszcze nie mieszkam i nie posiadam kotła więc może moja wypowiedź nie będzie dla Ciebie niosła zbyt wielkiej wartości ale ... też stoję przed wyborem kotła ... tzn może nie przed samym wyborem bo zasadniczo to już wybrałem :) Słuchaj, to jest duża analogia jak przy wyborze auta. Chcesz kupić auto i zastanawiasz się co wybrać .... trabant limuzyna czy ford standard ... (wszelka zbieżność nazw marek jest tu przypadkowa :wink: ) ) W każdym razie immergaz nie jest tu ani limuzyną ani nawet standardem :) Ja bym się zastanowił czy najtańszy kondensat będzie faktycznie lepszy niż porównywalny cenowo kocioł turbo ... to jest w końcu zakup na ładnych parę latek :) (no może zimek ... :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o namiary na sprawdzonych, nie za drogich gazowników z kontaktami :)

 

 

502645103 facet nazywa sie Jan Dec. Pracuje w gazowni, załatwia wszystkie kwity i jest niedrogi, ale co najważniejsze jak przyjeżdżali montować gazomierz to się mocno dziwili bo nie trzeba było robić żadnych poprawek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuuuu...

Od kilku miesięcy zwodził nas facet od sufitu (wełna + płyty GK) - wiadomo -fachowcy rozchwytywani, brak czasu itp. No ale byliśmy UMÓWIENI na konkretny termin, a tu się okazuje, że pan jednak czasu nie znajdzie w tym sezonie :evil: .

Co to się dzieje???

 

Dlatego PILNIE POTRZEBUJĘ EKIPY SUFITOWEJ - BARDZO PROSZĘ O NAMIARY!!!

 

Z góry dzięki!

Przypominam się

:)

 

A ja znowu :) - ludzie, proszę, podzielcie się namiarami na sprawdzonych sufitowców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o namiary na sprawdzonych, nie za drogich gazowników z kontaktami :)

 

 

502645103 facet nazywa sie Jan Dec. Pracuje w gazowni, załatwia wszystkie kwity i jest niedrogi, ale co najważniejsze jak przyjeżdżali montować gazomierz to się mocno dziwili bo nie trzeba było robić żadnych poprawek. Pozdrawiam

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ella u mnie robili poddasze. 15+10 wełna , folia i płyta g-k. wyszło ładnie ale musiałem ich pilnować bo robili niedokladnie welnę i mierzyc poziomy, pare razy poprawiali kalwiszowanie . ale po 5 latach budowania mnie to nie dziwi ze trzeba fachowców pilnowac . jak chcesz to dzwoń 501334794 - statujew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o namiary na sprawdzonych, nie za drogich gazowników z kontaktami :)

 

 

502645103 facet nazywa sie Jan Dec. Pracuje w gazowni, załatwia wszystkie kwity i jest niedrogi, ale co najważniejsze jak przyjeżdżali montować gazomierz to się mocno dziwili bo nie trzeba było robić żadnych poprawek. Pozdrawiam

 

THX

 

Ale ten świat jest mały. Angong dał mi namiar na pana od gazu, nie zdążyłem jeszcze do niego zadzwonić a już pojawił się na mojej działce, fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...