Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przymierzam się do kupna dachówki, ale jakoś nie bardzo wiem gdzie w Lublinie są dobre składy z pokryciem dachowym (oprócz Omegi w Głusku i Stalmetu na Krzemionki, skąd mam już wstępne wyceny). Będę wdzięczny za informację, gdzie kupowliście i który skład jest ewentualnie godny polecenia.

 

A tak przy okazji. Czy to prawda, że wytrzymałość i trwałość dachówki cementowej jest podoban jak ceramicznej? Jakie macie tu doświadczenia / przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę doświadczonych budujących w Lublinie.

Proszę o namiary na jakiś porządny i tani sklep/firmę w naszym pięknym mieście gdzie dostanę konkretną ofertę na instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.

Chodzi o system PEX-AL-PEX i dobrze wyliczoną podłogówkę w całym domu.

Na razie jesteśmy na drodze do samodzielnego wykonania tej części prac.

 

I drugie pytanie: Jak kształtują się teraz ceny tynków i wylewek na naszym wspaniałym rynku? Przy okazji proszę o jakieś ciekawe namiary.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę doświadczonych budujących w Lublinie.

Proszę o namiary na jakiś porządny i tani sklep/firmę w naszym pięknym mieście gdzie dostanę konkretną ofertę na instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.

 

osterm ul. witosa, równoległa ulica do kraśnickich przy tesco, możesz sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje dobrego dekarza z okolic lublina , lubartowa mam do pokrycia ok 400 m2, ciesla zrobil swoje a dekarza brak

 

Odkąd wróciły materiały jako tako - to i dekarzy znowu brakuje. U nas dekarze drugi miesiąc walczą - a dopiero kończą obróbki blacharskie. Ale robót mają nałapanych już na przyszły rok no i robią dwie-trzy budowy na raz.

Radzę pojeździć po budowach - bo w takiej sytuacji łatwo trafić na wyjątkowego partacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie - czy 60 zł za 1 mkw działki na obrzeżach Lublina to dużo, średnio czy mało. Aha, mediów nie ma, ale po podziale gruntów jest presja żeby ciągnąć.

 

Wyjechałam w Lublina dużo przed galopadą cen i kompletnie nie mam rozeznania. Rodzina pyta, a ja kompletnie nie potrafię doradzić! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...