Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Vaclav dziękuję bardzo za dobre słowo, u nas jest podobna sytuacja, cała rodzina jest raczej na "nie" my raczej na "tak" i przez to mamy ciągle o czym myśleć, analizujemy wszystkie "za" i "przeciw" pewnie decyzja nie zostanie podjęta tak na 100% i będą wątpliwości i czas pokaże czy było to słuszne posunięcie ale obawiamy się trochę, że jak nie podejmiemy tego ryzyka to potem będziemy żałować, na razie daliśmy sobie czas do końca roku :-? i analizujemy ile nas będzie kosztował remont domku Babci a będzie kosztował sporo :cry:

Cieszę się bardzo, że są też tacy "napływowi miłośnicy" tamtych terenów jak my :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

BORF - ja mam namiar na fizyka!!!

Jest w stopce poniżej. Zawsze można na PW :lol:

Oj dawno mnie nie było!!!

Ale zaległości nadrobiłem. Dyzo mnie zmolestował, cobym zajrzał na stare forum. W zasadzie, to ja tu do niczego się nie przydam przeca, bo ja z innej (tańszej epoki jestem).

Ale nic to. Parę osób pytało o dyscyplnę sportową pt sprint budowlany, ktoś pytał o namiary na brukowców, a nawet o piec viessmana pt vitopend 100 (chyba taki użytkuję :roll: ). W tych tematach mogę się śmiało wypowiadać.

Przy okazji namiaró - zaraz sprawdzę, czy przypadkiem nie jest stare gg i ew. poprawię.

Serdecznie pozrdawiam wszystkich znajomych z reala, z virtuala i z forum. :)

Vaclav - widzę, że się zadomowiłeś :) Pozdrów piękniejszą połówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie nie było!!!

Ale zaległości nadrobiłem. Dyzo mnie zmolestował, cobym zajrzał na stare forum. W zasadzie, to ja tu do niczego się nie przydam przeca, bo ja z innej (tańszej epoki jestem).

 

Jak to do niczego się nie przydasz a opinie, a namiary :o A co do tego mają ceny? Przecia my kasy nie chcemy pozycać :D- choć kto wie, kto wie :roll:

W dyscyplinie pt. sprint budowlany Twojego rekordu nie pobiję- niestety. Zaczeliśmy w polowie czerwca zakończymy przy dobrych wiatrach w marcu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś był z was w takiej głupiej sytuacji jak ja. Wziełam faceta od zrobienia dachu. Położył mi dachówkę, ale nie zrobi mi obróbek blacharskich, czyli obróbek fajermurków, parapetów przy lukarnach i obróbek kominów. Czy ktoś z Was ma namiary na kogoś od takich obróbek? Będę wdzięczna, bo sprawa pilna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Serdecznie pozrdawiam wszystkich znajomych z reala, z virtuala i z forum. :)

Vaclav - widzę, że się zadomowiłeś :) Pozdrów piękniejszą połówkę ;)

 

Witaj fizyku.

Dzięki za pozdrowienia. Rzeczywiście trochę się zadomowiłem na forum i jest to bardzo miłe i pożyteczne. A jeśli chodzi i "domowienie" się w sensie dosłownym to jesteśmy na etapie "zafundamentowania" z wykonanym "izolowaceniem" i "ocieplowaniem. :D

Reszta pewnie na wiosnę chyba, że zimy nie będzie. Plany były co prawda ambitniejsze, ale i z tego jestem zadowolony. Do Twoich rekordów prędkości to nawet nie aspiruję.

Pozdrowienia dla żony i pociech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...