Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponawiam pytanie. Czy ktoś kupował okna w Akat-cie na Turystycznej?. Dostałem od nich wycenę, jednak- po porównaniu z innymi- wydaje mi się podejrzanie niska.

Witam co oznacza podejrzanie niska?, a moze pomyłka w ilości? inne szyby?

inne okucia?

Być może, ale w porównaniu z innymi producentami, cena jest o około 30 % proc. niższa. Okna 5-komorowe, system Veka Oval, okucia Siegenia-Aubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy ktoś kupował okna w Akat-cie na Turystycznej?. Dostałem od nich wycenę, jednak- po porównaniu z innymi- wydaje mi się podejrzanie niska.

Witam co oznacza podejrzanie niska?, a moze pomyłka w ilości? inne szyby?

inne okucia?

Być może, ale w porównaniu z innymi producentami, cena jest o około 30 % proc. niższa. Okna 5-komorowe, system Veka Oval, okucia Siegenia-Aubi.

Faktycznie coś jest zle, a producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. W wybranej trójce pozostali:

- Oknostyl- profil Brugman 5-komorowy Arte, okucia Roto NT

- Fer-plast- profil Round Line 5-komorowy, okucia Roto NT, system Veka Perfectline

- no i wspomniany Pietraszek

Czy ktoś może coś napisać o którejś z tych firm? Dużo dobrego słyszałem o Oknostylu. O Pietraszku nie słyszałem nic. Jednak to okna z Fer-plastu najbardziej podobają się mojej żonie :roll: :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. W wybranej trójce pozostali:

- Oknostyl- profil Brugman 5-komorowy Arte, okucia Roto NT

- Fer-plast- profil Round Line 5-komorowy, okucia Roto NT, system Veka Perfectline

- no i wspomniany Pietraszek

Czy ktoś może coś napisać o którejś z tych firm? Dużo dobrego słyszałem o Oknostylu. O Pietraszku nie słyszałem nic. Jednak to okna z Fer-plastu najbardziej podobają się mojej żonie :roll: :lol:.

 

Jest/był taki wątek "szukam dobrych okien" - pomocy w tematach okien udziela niezły mózg, niejaki pchełek (jak dobrze pamiętam). Chyba powinieneś tam zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORF gratulacje udanej majówki :D !!!! A z wycięciem tej dziury to spróbuj tam gdzie brałeś szafki kuchenne. Na pewno mają wyrzynarkę do metalu. Najblizej ciebie jest bodajze Jacków i tam robią meble na zamówienie, moze tam?

W Same Deutz-Fahr to nie takie otworku mu zrobią...ale ostroznie z tym wykrawaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORF gratulacje udanej majówki :D !!!! A z wycięciem tej dziury to spróbuj tam gdzie brałeś szafki kuchenne. Na pewno mają wyrzynarkę do metalu. Najblizej ciebie jest bodajze Jacków i tam robią meble na zamówienie, moze tam?

 

Weekend rzeczywiście należy do udanych. Co prawda nie wiadomo, gdzie co jest, ale jest bardzo przyjemnie.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na otwór, to będę wdzięczny. Będę sprawdzał w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...