Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Mozecie kogos polecic/odradzic do budowy przylacza wodnego na terenie lublina?

 

Z gory dziekuje

 

Ja moge zaoferować swoje usługi na terenie Lubartowa i bliskich okolic ;-) http://www.plewka.com.pl

 

Usługi koparko-ładowarką, koparką kołową. Przyłącza wodne kanalizacyjne, przewierty pod drogami, zgrzewanie rur PE, sieci wodne.

 

Przydomowe oczyszczalnie ścieków.

 

;-) Pozdrawiam budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

My też już mieszkamy :D W domku prawie wszystko gotowe ale wszyscy wiemy co "robi prawie..." Nadszedł czas na ogródek i dokończenie ogrodzenia i tu moja prośba: może ktoś polecić wykonawcę drewnianego płotu??? Mamy już wymurowane słupki i jakoś nie mogę trafić na kogoś "od wypełnień" drewnianych. Mocno mnie także poruszyła wycena systemu do bramy przesuwnej 6300zł :o (wypełnienie też ma być drewniane)To chyba nie jest normalna cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi w sprawie posadzek. Znaczy się, że nie przepłacam :)

 

Jeśli chodzi o podbitkę, to nie bardzo mogę się mądrzyć bo jeszcze takowej nie mam, ale rozmawiałem już trochę na ten temat z wykonawcami i prawdopodobnie będę robił z PCV. Podobno Gamrat jest niezły. Moja żona bardzo była za drewnianą, ale wszyscy mówią, że po jakimś czasie wymaga konserwacji i jakoś trudno mi sobie wyobrazić jak miałbym to robić na takiej wysokości. Sąsiad ma plastik i wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapomniany rocznik 2005/2007 :D

To co - jakieś piwko? 8)

 

IDKAM - NOWY DOMEK - NOWY POTOMEK. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje :D

My już daawno się zdążyliśmy rozleniwić po budowie, ale ciągle coś tam się jeszcze nowego tworzy w domu i okolicy.

 

Jak widać nie tylko u nas działa - budujący - uwazajcie i planujcie jeden pokój więcej 8) :lol:

O baba budowniczy, pewnie mnie juz nie kojarzysz,a le twoje powiedzenie utkneło mi w pamieci i......w marcu 2009 przybędzie do nas 3 Szkodnik :wink: Nowy domek, nowy potomek. Martwi mnie tylko, ze ja własnie mysle o budowie 2 domu :lol: :lol: :lol: Powiedz, pamietam, ze zmienias lokalizacje i kupiliscie dziłke blizej miasta?dobrze pamietam?jak sie mieszka????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę podpowiedzcie, gdzie zamówie solidne rolety zewnętrzne ?

Dotychczas byłem tylko przy ul. Pochyłej w Lublinie, ale nie wiem czy ta skromna manufaktura jest godna polecenia ?

 

Witam

 

My właśnie po wielu poszukiwaniach zamówiliśmy w tej "skromnej manufakturze" rolety są bardzo solidne profesjonalnie zamontowane, a jako ciekawostkę powiem, że to właśnie oni są dostawcą rolet dla Gorana.

w konkurencyjnych firmach za identyczne rolety chcieli od 40 do 80% drożej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...