Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chętnie dołączę do budujacej grupy lubelskiej :). Jeden dom mam juz za sobą, niestety nie dane mi było w nim dlugo pomieszkać. Teraz przymierzam się do kupna dzialki i budowy drugiego, takiego jaki sobie wymarzyłam, a jest to projekt Lote z Archipelagu :D . Wiem, wiem zaczynam nie od tej strony, bo najpierw projekt potem działka, ale ja tak zawsze.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

WITAM!

A ja mam pytanie odnośnie szkółek, drzewek, roślinek- gdzie najlepiej i najtaniej. Dodam że mieszkam w jakubowicach koń. i tam widziałam szyld odnośnie drzewek, ale nie miałam czasu by się pofatygować. Jest też jak się skręca do woki "zielone centrum". Kupowałam tam trawę bo było najtaniej, ale nie wiem jak z drzewkami. Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalbo,co do drzewek to akurat z tej szkółki w Jakubowicach nie korzystałam nigdy, ale zaglądałam tam i na pewno coś dałoby się wybrać. Ja zwykle kupuję w szkółce Zielone Wzgórze koło Nałęczowa - tam są roślinki dobrej jakości według mnie, albo w takiej szkółce w Spiczynie,jest tam dosyć tanio ale nie jest to żadna z tych przy głównej trasie, tylko taka zupełnie ukryta przy bocznej drodze. jakbyś była zainteresowana to daj znać , to jakoś postaram się wytłumaczyć jak dojechać :) No i dużo szkółek szkółek jest w okolicy Końskowoli,a w Młynkach jest największa chyba w okolicy szkółka braci Dębskich, jeśli chodzi o jakość rośliny są ok, ceny - różne. Liściaste są w miarę tanie, iglaki moim zdaniem niektóre można kupić taniej niż tam, ale na pewno warto tam się wybrać żeby sobie pooglądać, bo wybór jest bardzo duży i łatwo się zorientować co się podoba a co nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!

 

A czy ktos z Was buduje moze taki domek?

http://www.dobry-dom.pl/projekt223,2485/gotowe_projekty_domow/barcelona_dom_cieply_p132.html

 

I co o nim myslicie? Jak dla nas wymaga paru malych korekt,ale najbardziej mi sie podoba z wszystkich projektow jakie obejrzalam :)

 

Mam jeszcze drugie pytanie. Jaka jest mniej wiecej cena metra kwadratowego domu w stanie surowym otwartym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to, ze w przyszlym roku rozpoczne swoja przygode z budowaniem domu. Dlatego chcialem sie przywitac ze wszystkimi. Z cala pewnoscia bede czestym gosciem na tym forum, zasypujac Was pytaniami albo oczekujac na opinie Jak na razie doswiadczenie budowlane u mnie prawie zadne (poza domkiem letniskowym) wiec licze na to iz tutaj wlasnie zdobede pewne doswiadczenie odnosnie wszystkiego co sie tyczy budowy.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...