Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Agatko

Nie wiem co wam radzic......mam w domu drewno.....kanał zupełny, mam na mysli stosunek: jakoś/cena/wiecznoeść

Teraz buduje 2 dom......beda plastiki.....efekt ten sam, a cena 40% niższa, jesli kupe robicie z zielonych banknotów......bierz drewno....na kazdym 'raucie dla palantów-dorobkiewiczów" pochwalisz sie, ze to własnie URZEDOWSKI:))))))

Jak masz kaski tyle ile trzeba.......bierz plastiki.....nie pozałujesz, ja wybrałem Jezierskiego.....wazne dobra firma.....nie jakaś tam "gwiazda sezonu" z zadupia po Zamościem czy Lublinem

Pozdrawiam i zecze trafnych wyborów

 

Proponuję, żeby nie podsumowywać kogoś, kto kupił okna drewniane, że zrobili to po to, żeby pochwalić się jakimś "palantom" - w domyśle: pewnie sam jest "palantem"?!!.

Albo, że jak ktoś nie kupił plastików u Jezierskiego, to pewnie kupił na jakimś "zadupiu" - w domyśle: ma jakieś zaściankowe myślenie i pewnie się nie zna?!!!

Troche to malutkie.

Ja nie kupiłem drewnianych i nadal bym tego nie zrobił, ale nie twierdzę, że jak ktoś kupił, to coś jest z nim nie tak - byc może miał powód, żeby racjonalnie podjąć inna decyzję niż ja. Nie kupiłem też u Jezierskiego (czyli chyba kupiłem na zadupiu), ale też nie twierdzę, że jak ktoś miał inny pomysł, to napewno źle zrobił.

Czy nie chodzi czasem o to, że jak mamy wątpliwości czy podjęliśmy dobrą decyzję, to poprawiamy sobie nastrój atakując tych, co mieli inny pomysł.

Sorry za tą psychoanalizę, ale trochę wkurzają mnie takie posty. Argumenty merytoryczne jestem w stanie zaakceptować, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam. Stosowania epitetów nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Vaclav - zdecydowanie się z Tobą zgadzam.

 

Przy wyborze okien sugerowałbym się m.in producentem profila. Raczej poszedłbym w kierunku sprawdzonej firmy, co nie znaczy dużej. Ja mam okna z Oknostylu w profilu Dequenicka (nie pamiętam, czy to się tak pisze).

Okna 3 lata funkcjonuję bez zarzutu. Cenowo były 10-15% tańsze od Salamandra. Ważne - czlowiek, który je montował - to sprawdzony swego czasu na tym forum popularny fachowiec.

 

Brałem pod uwagę drewno, ale ponieważ znaczna część moich okien (dwa balkonowe, tarasowe i dwa duże odkna) wychodzą na południe - to miałem świadomość, że drewno nie zda tu egzaminu. Zero szans.

 

Ale, gdybym miał dom z drewnianą elewacją... Hmm? A szukałaś bliżej południa Polski. Nasze piękne okolice Tatr to w zasadzie w 90 procentach domów są okna drewniane. Pewnie jest tam sporo firm, które produkują okna, o których my nei mamy zielonego pojęcia.

 

 

Po za tym Siemka - nie wiem, czy przydakiem nie chciałeś kogoś obrazić pisząc o zadupiach pod Lublinem lub Zamościem.

 

Większość z nas mieszka na takich "zadupiach", a 3/4 Lublina o tym marzy.

W związku z tym sugeruję mniej emocji, więcej kultury i więcej merytoryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 lat temu założyłem w bloku drewniane oknaw kolorze białym Pol skone .Jak narazie nic się z nimi nie dzieje nie były jeszcze malowane stara farba ładnie sie trzyma,może troszke pożółtły.W nowobudowanym domu mam od roku załozone okna drewniane meranti z firmu Natura.Jak narazie za wcześnie aby cokolwiek o nich powiedzieć.O wyborze zdecydowało to, ze wszystkie okna były robione na wymiar bez dodatkowych dopłat(np w Urzędowskim jest dopłata 30%) oraz to, iz mieli własną ekipe do montażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś do posadzek z miksokreta? Jest cała masa firm gotowych na zawołanie - ale wiecie jak to jest Unia sypnęła kasy i pojawiło się strasznie dużo miksokretów.

Potrzebuje dobrych fachowców. Kańczugowski będzie ok? - słyszałam, że różne ekipy mogą przyjechać.

Mam wszędzie podłogówkę już pod ciśnieniem (oczywiście powietrze)- także czekam na chwilowy oddech ciepła i fachowców którzy to wykorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś do posadzek z miksokreta? Jest cała masa firm gotowych na zawołanie - ale wiecie jak to jest Unia sypnęła kasy i pojawiło się strasznie dużo miksokretów.

Potrzebuje dobrych fachowców. Kańczugowski będzie ok? - słyszałam, że różne ekipy mogą przyjechać.

Mam wszędzie podłogówkę już pod ciśnieniem (oczywiście powietrze)- także czekam na chwilowy oddech ciepła i fachowców którzy to wykorzystają.

 

Cześć,

 

mi robił Kańczugowski i jestem zadowolona. Podłogówka działa, nic nie uszkodzili. Dylatacje zrobione były i podłogi nie popękały w dziwnych miejscach.

 

Tzn .pękły w jednym miejscu, ale tam się spodziewaliśmy, gdyż były wczesniej robione poprawki podłoża.

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś do posadzek z miksokreta? Jest cała masa firm gotowych na zawołanie - ale wiecie jak to jest Unia sypnęła kasy i pojawiło się strasznie dużo miksokretów.

Potrzebuje dobrych fachowców. Kańczugowski będzie ok? - słyszałam, że różne ekipy mogą przyjechać.

Mam wszędzie podłogówkę już pod ciśnieniem (oczywiście powietrze)- także czekam na chwilowy oddech ciepła i fachowców którzy to wykorzystają.

 

Namiary na fachowców od posadzek poszły na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktoś namiar na dobre bloczki fundamentowe w dobrej cenie i suporex oraz na drzewo na dach

 

Jeśli chodzi o drzewo to polecam p. Jerzego Łupikaszę z Biłgoraja. Zamawiałem u niego więźbę i jest naprawdę porządnie wykonana i w dobrej cenie. Ale zamówienia trzeba składać z duuużym wyprzedzeniem. Telefon podam ewentualnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktoś namiar na dobre bloczki fundamentowe w dobrej cenie i suporex oraz na drzewo na dach

 

Jeśli chodzi o drzewo to polecam p. Jerzego Łupikaszę z Biłgoraja. Zamawiałem u niego więźbę i jest naprawdę porządnie wykonana i w dobrej cenie. Ale zamówienia trzeba składać z duuużym wyprzedzeniem. Telefon podam ewentualnie na priv.

 

Ja też brałem od Łupikaszy i też jestem zadowolony. Z drewnem nie było żadnych problemów, zresztą polecał mi go człowiek, który robił dach. Rzeczywiście trzeba się sporo wcześniej zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...