Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mnie się udało przeżyć budowę bez większych wpadek z wykonawcami, i prawie wszystkich mogłabym polecić. Największy problem mam z kierownikiem, bo z jednej strony dzięki niemu mam niepowtarzalny dom, z którego jestem zadowolona ( z wyglądu, jeszcze nie mieszkam więc może być różnie....), ale ile nerwów i szczerze mogę powiedzieć że też pieniędzy straciłam to tylko ja wiem. Myślę teraz z perspektywy czasu, że bez niego byłoby mi lepiej, i nastepny dom moge stawiać bez zbędnych mądrali. Ma kilka dobrych pomysłów facet i ogólnie jest miły i niedrogi, ale w ogóle nie potrafi się komunikować ani z inwestorem ani z wykonawcą. Nie szanuje nikogo. a każdy błąd który zastanie na budowie nie jest oczywiście jego tylko "głupiego" robotnika i niemądrego inwestora....najlepiej chowa głowę w piasek i kłamie, że np. czegoś nie kazała robić albo coś kazał.........a ja i tak słyszałam jak było..........Nie będę podawać nazwiska bo mi trochę szkoda "dziadka", ale inicjały mogę, a co MM

PZDR

PS. Nie mogę sie doczekać kiedy mu powiem żegnaj i nigdy więćej, a i listę błędów też mam zamiar mu wręczyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam pytanie do mieszkańców Jakubowic Konińskich i okolic, jaki jest tam dostępny internet, czy tylko tpsa czy może jest jakiś wybór?

 

Jest w Jakubowicach lokalny dostawca internetu, drogą radiową. Telefon do niego to: 502268168, nr gg 112610

http://www.oknet.lublin.pl/

e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Garaż blaszak 3*5 m - cena do uzgodnienia"

piotrekLu sprzedaż garażu nadal aktualne ?? PW też napisałem

A może ktoś inny ma do sprzedaży takiego blaszaka po skończonej budowie ??

Trochę pilne, bo niedługo zaczyna się moja budowa :)

 

 

A co do kominków to mogę polecić p. Jacka 509331460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest w Jakubowicach lokalny dostawca internetu, drogą radiową...

 

Proponuję bardzo, a nawet BARDZO dobrze sprawdzić jakość połączenia. Ja na "radiu" męczyłem się rok czasu z hakiem. Niestety TPSA nie miała ochoty włączyć mnie do swoich użytkowników. ale udało się! Ponad rok temu (prawie 2 lata) zainstalowali mi telefon i net. Z telefonu już zrezygnowałem na rzecz TELE. Mam blisko 100 zł taniej. Teraz pora na NETa. Zobaczymy, co po kablu TPSY zaproponuje mi konkurencja. Teraz płacę 170 zł za 2MB! Chore. Ale nie mam wyjścia. Ale już wiem, że przy wznowieniu mogę mieć taką samą prędkość za 89 zł (juz lepiej) lub 6MB za 139. Muszę przemyśleć. I oczywiście zapytam w NETII ?

Co do stabilności połączenia - bez porównania lepiej niż radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy kogoś sprawdzonego do wykonania obudowy kominka. Kogoś kto doradzi również przy zakupie wkładu. Pomocy!!!

 

Ja mam Tarnavę. Polski odlewany wkład. Bardzo OK. Montował mi Homer z Cyruliczej (bez obudowy). Generalnie OK. Trzy lata temu (już minęło na jesieni) zawiązała się forumowa spółdzielnia. Znaleźliśmy w necie ofertę z dużym rabatem, poszliśmy we trójkę (na miejscu dołączył się czwarty) i dostaliśmy spory rabat na wkład i montaż ;)

Obudowę robiła mi inna osoba. Bardzo solidna i precyzyjna. Poszukam numeru i podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy to z pewnoscia kazdy mial z kierownikiem wiec... luz :lol: . Mi dla odmiany zle policzyl ilosc potrzebnego betonu na strop terriva, powiem tlyko tyle ze sporo zabraklo a betoniarnia zakonczyla juz prace w tym dniu :-? . Na szczescie przywizeli po paru godzinach. To były przezycia... :o Ale tak to ejst jak takim kierownikiem moze zostac kazdy technik - zalosne.

 

Też moge podac fachowca od kominków - bardzo dobra robota. Ma daleko bo z pod Zamościa. 608-090-644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest w Jakubowicach lokalny dostawca internetu, drogą radiową...

 

Proponuję bardzo, a nawet BARDZO dobrze sprawdzić jakość połączenia. Ja na "radiu" męczyłem się rok czasu z hakiem. Niestety TPSA nie miała ochoty włączyć mnie do swoich użytkowników. ale udało się! Ponad rok temu (prawie 2 lata) zainstalowali mi telefon i net. Z telefonu już zrezygnowałem na rzecz TELE. Mam blisko 100 zł taniej. Teraz pora na NETa. Zobaczymy, co po kablu TPSY zaproponuje mi konkurencja. Teraz płacę 170 zł za 2MB! Chore. Ale nie mam wyjścia. Ale już wiem, że przy wznowieniu mogę mieć taką samą prędkość za 89 zł (juz lepiej) lub 6MB za 139. Muszę przemyśleć. I oczywiście zapytam w NETII ?

Co do stabilności połączenia - bez porównania lepiej niż radio.

 

Ja korzystam z "radiówki" od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów z sygnałem, stabilne łącze. Oczywiście dużo zależy od lokalizacji odbiorcy względem nadawcy. U mnie najpierw dokonali pomiarów sygnału i dopiero wtedy wypowiedzieli się, czy są w stanie zapewnić poprawną jakość usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez poprosze o namiar o elektryków, tylko bardziej takich co zrobią przyłącze energetyczne. Oczywiście z okolic Lublina ;)

 

Znalazłem swoją stara wypowiedz o firmie hydraulicznej

Wiem, że robią instalację CO oraz instalację gazową, ale nie wiem jak z podłogówką i resztą. Musisz zapytać. Jeśli chcesz to mieć solidnie, a nie tanio, co w dziesiejszych czasach i z "fachowcami" = tragicznie to polecam firmę która znajduje się na ul. Budowlanej 11 w Lublinie (telefonu nie mam niestety może w googlach będzie) oni zajeli się mojemu bratu w domku całą instalacją i jest w pełni zadowolony.

dla ciekawych nawet ich stronę w googlach znalazlem :D http://serwis.go3.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piteriks - witam najbliższego sąsiada.

Chyba więcej nas łączy niż tylko bliskie sąsiedztwo :)

 

Całusy dla A i K :)

 

witam.

Czyżby sąsiadka była chustową koleżanką mojej małżonki....? :D Nie miałem okazji osobiście poznać, ale nie omieszkam..... :lol: . No to jak blisko będziemy sąsiadami...... może jakis rzut z mapy....?

 

p.s. Kubala pozdrawia Franka i pyta o jakieś może spotkanko......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby sąsiadka była chustową koleżanką mojej małżonki....? Nie miałem okazji osobiście poznać, ale nie omieszkam..... . No to jak blisko będziemy sąsiadami...... może jakis rzut z mapy....?

 

p.s. Kubala pozdrawia Franka i pyta o jakieś może spotkanko......?

 

 

Hej Piotr, spotkamy się na pewno jeszcze nie raz. Tam gdzie kończą się moje mapki zaczyna się podobno wasza działka. Wiem z pewnego źródła, że mamy do siebie 400m (polną drogą). Pani Kurek jest jedną z naszych najbliższych sąsiadek.

My na razie utkneliśmy z notariuszem (już druga poprawka w księdze wieczystej), ale za tydzień mamy już mieć wreszcie akt własności ;/

 

A co do spotkania, to liczę, że moi kochani się wychorują i może zobaczymy się w sobotę?!? Franio ściska swojego najlepszego kumpla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo dziękuję za info odnośnie internetu w Jakubowicach. Lada dzień będę sprawdzać.

No mój pan kierownik MM nie jest zwykłym technikiem tylko architektem z zagranicznym doświadczeniem..............i chyba wolałabym zwykłego technika.

Jak ja sobie przypomnę ile razy mi czegos zabrakło...........to się cieszę, że stresuje mnie teraz juz tylko wybór zmywarki i rachunki za gaz

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam domek w stanie surowym wybudowany wg projektu Archonu - "Dom w Tymianku". Poszukuję sprawdzonego projektanta wnętrz z Lublina lub okolic. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

Pozdrawiam.

Marcin

 

Dołączę sie do prośby :lol: , ja także pilnie puszukuje sprawdzonej osoby do zaprojektowania wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...