Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej:)

Powiedzcie mi proszę ile płaciliście za przyłącze elektryczne 3fazowe. Chodzi mi o samo założenie skrzynki i podciągnięcie do niej prądu. Bo jak mi koleś powiedział ile bierze to mi gały na wierzch wylazły :o Z góry dzięki. Pozdrawiam :wink:

 

Pamiętaj, że część kwoty którą podał Ci wykonawca zwróci Ci LUBZEL, odkupi przyłącze. Jeśli chcesz mieć szybko prąd na działce to tylko wykonanie na własną rękę. Wykonawstwo przez LUBZEL, to przynajmniej rok czekania, chyba że masz naprawdę dobre chody u nich. Mojemu sąsiadowi ponad dwa lata podłączali prąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej:)

Powiedzcie mi proszę ile płaciliście za przyłącze elektryczne 3fazowe. Chodzi mi o samo założenie skrzynki i podciągnięcie do niej prądu. Bo jak mi koleś powiedział ile bierze to mi gały na wierzch wylazły :o Z góry dzięki. Pozdrawiam :wink:

Przyłącze (skrzynka) - 1000, kabel od złącza do skrzynki ok. 42zł./m (wykop, ułożenie, zasypanie bez piachu), za licznikiem ok. 35zł/m2 plus tablica tymczasowa 400-500. Może być potrzebna i przebudowa złącza. Ceny netto. Lubzel zwraca przy przejęciu, ale wg swojego cennika (czytaj znacznie mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z Was orientuje się jaka jest cena robocizny za położenie styropianu, siatki i pociągnięcie klejem, a potem położenie na to tynku mozaikowego ? Chodzi mi o cenę za m2 ...

Pozdrawiam :wink:

Witam,

każdy tutaj się orientuje w tej sprawie. Ja jako wykonawca biorę za styro, klej, siatka, klej, tynk od 40 do 45 zł/m2 w zależności od metrów, równości i innych czynników.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też mam pytanko. Czy ktoś z Was orientuje sie gdzie najbliżej naszego województwa mozna dostać płyty poliwęglanowe? Chodzi mi o poliwęglan lity ,płyty robione na wymiar ( zamiast szkła) .

będe wdzięczna za podpowiedź

 

Spróbuj zapytać w Plasticsie, to jest firma która handluje takimi rzeczami właśnie, znajduje się w Lublinie na Witosa. Na stronie http://www.plastics.pl jest podany telefon do lubelskiego oddziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Powiedzcie mi proszę ile płaciliście za przyłącze elektryczne 3fazowe. Chodzi mi o samo założenie skrzynki i podciągnięcie do niej prądu. Bo jak mi koleś powiedział ile bierze to mi gały na wierzch wylazły :o Z góry dzięki. Pozdrawiam :wink:

Przyłącze (skrzynka) - 1000, kabel od złącza do skrzynki ok. 42zł./m (wykop, ułożenie, zasypanie bez piachu), za licznikiem ok. 35zł/m2 plus tablica tymczasowa 400-500. Może być potrzebna i przebudowa złącza. Ceny netto. Lubzel zwraca przy przejęciu, ale wg swojego cennika (czytaj znacznie mniej).

 

czołem.

Brachu zapodaj mi namiary na swego elektryka (rozumiem że jesteś z niego zadowolony), bo mój zaczyna mnie lekko irytować, choc ma wtyki w ZE. Może być na priv.

proszę także o namiar na więźbę z okolic Biłgoraja.

-dzieki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowanie zakończone teraz nadszedł czas na działkę....

Czy ktoś może polecić wykonawcę przęseł i bram przesuwnych. Mam wymurowane ogrodzenie i muszę czymś te przęsła wypełnić. Mam wycenę na drewniane przęsła i cena troszeczkę mnie z nóg zwaliła. A może ktoś coś wie o firmie Balustrada z Wierzbicy?

 

Po zakończonej budowie mogę z czystym sumieniem polecić elektryka, dekarza, brukarza i... chyba tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...