Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak u nas w Lublinie wygladaja ceny za zrobienie:

- tynków cem-wap i gipsowych

- wylewek

- ulozenie kostki brukowej

 

Tylko nie odpisujcie ze mam opcje szukam bo mi zalezy konkretnie o ceny na rynku lubelskim a jak wiecie opcja szukaj nie dziala na konkretnym temacie.

 

Pozdrawiam

 

Tynki gipsowe z agregatu - 25 zł/m2 (robocizna z materiałem), cem-wap z agregatu 25 zł/m2, fachowcy polecani, materiał Knauf i Caparol, tynki cem-wap ręcznie 14 zł/m2 sama robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę segregować stemple do upłynnienia. Są posortowane wg długości:

- 2,4-2,6m 80szt

- 2,6-2,8m 90szt

- 2,8-3,0m 100szt (ok. 60szt. kupione jako nówki)

- 3,0-3,2m 32szt

i parę dłuższych. Długość minimalną gwarantuję (nie wliczałem do niej ewentualnych nacięć). Zostało mi jeszcze do posortowania ok 30szt. najpewniej w rozmiarze 2,4-2,8m. Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pilnie potrzebuję namiary na wykonawcę podbitki! Niestety rozłożyłam sobie elewację i podbitkę na 2 oddzielne roboty i teraz właśnie szukam kogoś kto położyłby mi podbitkę. Z góry dziękuję i pozdrawiam w trudach budujących. Z góry dziekuję za jakieś namiary! :lol:

 

Przyłączę się do tematu.

 

Ja również potrzebuję konkretnego fachowca do podbitki ale na wrzesień.

 

Możecie kogoś sprawdzonego polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących w lubelskim. Też mam zamiar zacząć, pewnie gdzieś pod koniec czerwca albo na początku lipca Właśnie rozglądam się za ekipą murarzy. Może macie kogoś niedrogiego, godnego polecenia w okolicach Lubartowa. Czekam na razie na odpowiedź od jednej firmy, ale szczerze mówiąc, nie mam za bardzo orientacji na jaki koszt robocizny SSO się zgodzić. Jest tu mnóstwo postów na tym forum, ale i rozrzut cen imponujący. A jak to wygląda w lubelskim?

Buduję parterówkę San Diego http://www.pro-arte.pl/projekty-domy/54/.

Z góry dziękuję za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zobaczyć w Lublinie dachówkę ruppceramika sirius 13 miedziana?

Będę bardzo wdzięczny za info.

 

I może ktoś zna dobrą hurtownię aby zamowić pokrycie dachowe (ceramikę)?

 

 

Witam

Ja kupiłam ruppceramika sirius 13 antracyt,w Matellbud na Diamentowej w Lublinie...i miedziana też tam jest.

Zanim kupiłam,byłam w kilku innych miejscach i w Matelbudzie dali mi najlepsze ceny a dach mam duży przeszło 320m,więc wiadomo ,że kasa niemała- obsługę mają super(p.Mariusz wszystko rewelacyjnie przedstawił)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących w lubelskim. Też mam zamiar zacząć, pewnie gdzieś pod koniec czerwca albo na początku lipca Właśnie rozglądam się za ekipą murarzy. Może macie kogoś niedrogiego, godnego polecenia w okolicach Lubartowa. Czekam na razie na odpowiedź od jednej firmy, ale szczerze mówiąc, nie mam za bardzo orientacji na jaki koszt robocizny SSO się zgodzić. Jest tu mnóstwo postów na tym forum, ale i rozrzut cen imponujący. A jak to wygląda w lubelskim?

Buduję parterówkę San Diego http://www.pro-arte.pl/projekty-domy/54/.

Z góry dziękuję za każdą pomoc

 

 

Witamy..witamy :wink:

Ja zaczynam za jakieś 2 tyg. :wink: juz sie nie moge doczekać!Murarzy mamy z polecenia-prawdopodobnie sprawdzonych(budowali m.in.u mojego brata),ale osobiscie jeszcze nic nie moge powiedziec oprócz ceny :wink: .Za dom 180m parter+poddasze(fundamenty,strop,kominy,sciany działowe),bez piwnicy umówiliśmy sie na 29.000 w tym sami sobie jeżdzą po "brakujacego gwoździa".

Sama nie wiem czy to duzo czy mało....Trzymam sie hasła "że na PRAWDZIWYCH FACHOWCACH" sie nie oszczedza..żeby po takich z "łapanki" nie poprawiać;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zobaczyć w Lublinie dachówkę ruppceramika sirius 13 miedziana?

Będę bardzo wdzięczny za info.

 

I może ktoś zna dobrą hurtownię aby zamowić pokrycie dachowe (ceramikę)?

 

Zobacz na mój avatar - to jest Syriusz miedziany, 345m2:-)

Co do materiałów na dach to brałem też w Matelbudzie, wal do Mariusza i powołuj się na ten domek w Zemorzycach. Co do wykonawcy dachu to robił go Jurek Sienkiewicz, też mogę polecić. Tylko żądaj żeby więźbę stawiał pan Ignac:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...