Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki, pogadam sobie z ta firmą, już ktoś kiedyś ten temat ruszał i II gatunek odradzał, konkretnie że blacha nie jest z pełnych arkuszy tylko łączona na nity z kawałków, wgniecenia ( to akurat mi nie przeszkadza ) i blacha z wadami typu rdza( to też do przełknięcia to w końcu coś tymczasowego więc nie musi być perfekt) najbardziej mnie martwią te łączenia.

Dajcie znać użytkownicy blaszaków II kategorii czy nie ma więcej z nimi problemów bo firma zawsze będzie zachwalać swoje produkty.

 

Pozdrówka

 

Ja tymczasem wyrównam teren pod blaszaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos ma namiary na dobrego ,sprawdzonego inspektora nadzoru z okolic od Zamoscia do Chełma przez Hrubieszów?

Mam mnóstwo kłopotów z budową.Tymczasem mój kierownik budowy prawie cały czas niedostępny - a jak dostepny się robi - to już jest niepotrzebny - bo sprawa musiała być załatwiona szybko.O zmianie nie ma mowy - bo wszyscy w okolicy maja sztamę i jeden drugiego nie zastąpi bez jego zgody. :evil: Robilismy podchody ,aby go zmienic - ale nie chce ustapić po dobroci. Poratujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie moze gdzie mozna wypożyczyć glebogryzarkę w Lublinie lub w okolicy...???nie dam rady przekopać łopatą, i glebogryzarka bardzo by sie przydała....

 

Przy Dr. Męczenników Majdanka jest wypożyczalnia wszelkiego sprzętu ale czy akurat mają glebogryzarki, nie wiem. Firma nazywa się Ramirent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W III to nie wiem ale w I to samo- czekam od grudnia i w tym tygodniu miałam pierwsze wezwanie. W zeszłym roku było to samo. :evil:

 

A my to Dragasia prawie sąsiady jesteśmy wiesz?

 

złożyłam wniosek w I urzędzie 31 grudnia, pod koniec stycznia miałam wezwanie a w kwietniu pieniążki były już na koncie, więć moje doświadczenia były zupełnie inne, czepialstwa też nie było tylko dwie pozycje zakwestionowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...