Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

posadzki miksokretem - 11zł/m2 (bez układania styropianu) to dużo czy standardowa cena????? tyle powiedziała nam polecona przez znajomych ekipa ale jak dzwoniłam po ogłoszeniach z anonsów to mówii 9-10zł. niby różnica niewielka ale dylemat jest :-?

 

Nam zrobili chudy beton za 8 zł a za drugą powiedzieli 11 zł za metr bez rozkładania styropianu i oczywiście bez materiału.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

matysia napisał:

posadzki miksokretem - 11zł/m2 (bez układania styropianu) to dużo czy standardowa cena????? tyle powiedziała nam polecona przez znajomych ekipa ale jak dzwoniłam po ogłoszeniach z anonsów to mówii 9-10zł. niby różnica niewielka ale dylemat jest

 

Z tego co się orientuję to ceny właśnie wachają się w tym przedziale (9-11zł.)za samą robociznę.Materiał trzeba mieć swój. Ci co robia taniej za te 9zł.wcale nie znaczy,że są gorsi bo dzisiaj każdy chce mieć klienta.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W III to nie wiem ale w I to samo- czekam od grudnia i w tym tygodniu miałam pierwsze wezwanie. W zeszłym roku było to samo. :evil:

 

A my to Dragasia prawie sąsiady jesteśmy wiesz?

 

Tak a gdzie sie budujecie?

 

My już po budowaniu. Mieszkamy od sierpnia zaszłego roku w Spiczynie tylko na tzw. Kolonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posadzki miksokretem - 11zł/m2 (bez układania styropianu) to dużo czy standardowa cena?????

 

Kańczugowski tyle bierze. Z czystym sumieniem radzę zapłacić więcej. Widzeliśmy wylewki po 9zł i tańsze i są bez porównania, przy ścianach nie równo, różnice między pomieszczeniami.... Po Kańczugowskim nie musisz nic więcej robić - tylko klej i jazda z płytkami. Tylko poproś o tą dobrą ekipę ;)

Jeden z niewielu fachowców których mogę polecić po mojej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje garaż blaszany.....moze ktos moze polecic jakąś sprawdzona firme?

pozrd.

My kupiliśmy w zeszłym tygodniu II gatunek 3x5. Przywieźli i zamontowali zaraz na drugi dzień. Cena 1180 z dowozem i montażem. Jakość w porządku.

TEL. 787-130-333 , 606-633-303

 

 

....i o to mi wlaśnie chodziło! :D

dziękuje bardzo

pozdr/

 

Zadzwoniłam i na drugi dzien przyjechali! I wszystko w porządku. Kupiliśmy I gatunek za 1340 zł ,ale wspominali cos ,że beda podnosić cene.Ja jestem zadowolona;)

Dzięki bardzo;) i polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem już po papierologii i zaczynam dalszą drogę ku wymarzonemu domostwu

Mam pytanko ile płaciliście za przyłącze energetyczne od słupa do skrzynki licznikowej plus skrzyneczka budowlana ?

Dostałem propozycje za 4 tyś zł całość około 16 metrów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORCIAZ, Tylko niezapomnij przymocować garażu, bo będziesz go szukać troszkę (a może i nie) dalej niż stał. pozdr

PS

No mnie dzisiaj zaczęli kłaść strop. Ale chłopaki gonią.

 

 

:D cos tam pewnie pomyślimy :wink:

a jak go przymocowac najszybciej,najtaniej i najmocniej ? I co proponujesz na podłoge? :wink:

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na tym etapie, za zlacze ZK1 + 40m yky 5x10, 3kzl wiec calkiem oki,

Elektryk spoza Lublina, ale roboty wykonuje tutaj - wiec nie ma klopotow z papierami.

Pozdr

MB

 

Witam wszystkich

Jestem już po papierologii i zaczynam dalszą drogę ku wymarzonemu domostwu

Mam pytanko ile płaciliście za przyłącze energetyczne od słupa do skrzynki licznikowej plus skrzyneczka budowlana ?

Dostałem propozycje za 4 tyś zł całość około 16 metrów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem już po papierologii i zaczynam dalszą drogę ku wymarzonemu domostwu

Mam pytanko ile płaciliście za przyłącze energetyczne od słupa do skrzynki licznikowej plus skrzyneczka budowlana ?

Dostałem propozycje za 4 tyś zł całość około 16 metrów

Pozdrawiam

To coś dużo. U mnie też wyszło 16m, ale mnie zaśpiewał niecałe 1700 zł. W tym jest wszystko(wykopy,kabel,skrzynka, licznik,papsiury do Zakładu Energetycznego) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem już po papierologii i zaczynam dalszą drogę ku wymarzonemu domostwu

Mam pytanko ile płaciliście za przyłącze energetyczne od słupa do skrzynki licznikowej plus skrzyneczka budowlana ?

Dostałem propozycje za 4 tyś zł całość około 16 metrów

Pozdrawiam

U mnie podobnie słup-skrzynka(licznik)-dom(tablica) (łącznie około 20 mb) + papierologia z LUBZE-elem 4500 zł.Inny "zaśpiewał" 5000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obawiam sie ze porownujemy jablko do arbuza, widzialem domowe "tablice" - rozdzielnice gdzie samego wyposazenia bylo na okolo 5 kzl (EIB),

Uogolniajac moj elektryk za sama robocizne zazadal okolo 1,5kzl reszta to sprzet

Pozdrawiam

 

 

 

Witam wszystkich

Jestem już po papierologii i zaczynam dalszą drogę ku wymarzonemu domostwu

Mam pytanko ile płaciliście za przyłącze energetyczne od słupa do skrzynki licznikowej plus skrzyneczka budowlana ?

Dostałem propozycje za 4 tyś zł całość około 16 metrów

Pozdrawiam

U mnie podobnie słup-skrzynka(licznik)-dom(tablica) (łącznie około 20 mb) + papierologia z LUBZE-elem 4500 zł.Inny "zaśpiewał" 5000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie naprowadzić na dobre firmy w których zamawialiście okna?

Okna PVC kolor obustronny barwione w masie dobrze żeby miały wzmacniane profile, mozliwość wykonania dużych łuków.

 

Czy Veka to dobra firma? Może inne?

Dzięki z góry.

 

Ja polecam Oknoplast. Wszyscy mówili że się nie da zrobić drzwi przesuwanych o wielkości 330cm a oni zrobili :) Potem przedstawiciel nam powiedział że realizują jeszcze większe. Przedstawicieli jak mrówków :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...