Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

vincent_vega napisał;

Ma ktoś jakieś doświadczenia z firma Okno Plast Kraków? Jak wygląda jakość okien, czy są terminowi, czy nie ma ewentualnych problemów z serwisem gwarancyjnym?

 

Mam od niedawna więc o serwisie niewiele moge powiedzieć.

Montaż wykonany w terminie, bez problemów. Okna wyglądają dobrze chociaz jak ktoś mocno chce to zawsze czegoś moze się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś może mnie naprowadzić na dobre firmy w których zamawialiście okna?

Okna PVC kolor obustronny barwione w masie dobrze żeby miały wzmacniane profile, mozliwość wykonania dużych łuków.

 

Czy Veka to dobra firma? Może inne?

Dzięki z góry.

 

 

 

 

Veka to bardzo dobra firma, ale Veka nie zrobi i nie sprzeda Ci okien ponieważ ich nie produkuję. Veka to system profili na których robi bardzo wielu producentów. Niestety jakość końcowego produktu(czyli okna) nie zawsze jest taka sama, mimo ze profil taki sam np Veka lub Aluplast. Dlatego bardzo ważne jest aby zweryfikować przede wszystkim producenta okien. Czyli; w jaki sposób okna są produkowane, na jakich maszynach, jak wykonują zgrzewy, jak osadzają szyby, tradycja, certyfikaty, jakie stosują wzmocnienia, uszczelki, itp.

Porównywanie samych profili jest mało miarodajne i ciężko wskazać które okna będzie lepsze.

Jeżeli interesuje Cie szczególnie profil Veka to wg mojej opinii najlepsze okna na tym profilu wykonuje Oknoplast - Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jeśli chodzi o cenę elektryka. Ile kosztuje punkt w Lublinie bez materiałów. Coś się wcześniej dokopałem, że 100/szt ale nie wiem czy z materiałem, czy bez. Mnie elektryk zaproponował 25 zł od punktu, ale sama robocizna, materiał mój (mówi co chce, a ja kupuję). pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jeśli chodzi o cenę elektryka. Ile kosztuje punkt w Lublinie bez materiałów. Coś się wcześniej dokopałem, że 100/szt ale nie wiem czy z materiałem, czy bez. Mnie elektryk zaproponował 25 zł od punktu, ale sama robocizna, materiał mój (mówi co chce, a ja kupuję). pozdr

 

U mnie robi teraz elektryk, który bierze 30 zł od punktu. W tej cenie zawiera się wszystko włącznie z wpisem do dziennika i płytą CD ze zdjęciami gdzie są położone kable. Są tacy "magicy" co biorą nawet 20 zł od punktu ale osobno doliczają pomiary, czy sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Zakup materiałów do uzgodnienia, ja wybrałem opcję że kupuje elektryk. Przychodzą we trzech, w jedną sobotę zrobili mi całe poddasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orientuje się ktoś gdzie można kupić blachodachówkę (ruukki, bratex, lindab, finish profiles) promocyjnej cenie w okolicach Lubartowa lub Lublin?

Poszukuję także zbiornika na szambo do drenażu.

Prosze o namiary.

 

Kupowałem lindab za namową dekarza w VDS na Nowodworskiej ale srednio jestem zadwolony. Żle wymierzyli dach, po tygodniu dowieźli brakujacą blachę, która okazał się za krótka, i dopiero po następnym tygodniu dowieźli dobrą - prawie 3 tygodnie opóźnienia. A skoro źle wymierzyli dach to musiałem dopłacić jeszcze za to co nie wzięli wcześniej pod uwagę przy wycenie - ok 1,5 tys. zł. czyli dostajesz wycenę na 15 tys a poźniej się okazuje, że płacisz 16,5 tys. zł. Na plus można zaliczyć im, że przyjęli membranę która mi została ( zostało pół rolki)

Cenowo w Lublinie - chyba w Neptunie było podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jeśli chodzi o cenę elektryka. Ile kosztuje punkt w Lublinie bez materiałów. Coś się wcześniej dokopałem, że 100/szt ale nie wiem czy z materiałem, czy bez. Mnie elektryk zaproponował 25 zł od punktu, ale sama robocizna, materiał mój (mówi co chce, a ja kupuję). pozdr

 

25 zł to standardowa cena. ale osobno liczą np. za uzbrojenie rozdzielni (czy jak to sie nazywa). Nie wiem tylko czy materiał z jakich są sciany ma znaczenie.

U mnie było w belicie a moze w ceramice byłoby drożej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł to standardowa cena. ale osobno liczą np. za uzbrojenie rozdzielni (czy jak to sie nazywa). Nie wiem tylko czy materiał z jakich są sciany ma znaczenie.

U mnie było w belicie a moze w ceramice byłoby drożej ?

 

W belicie jest taniej, jeśli dom jest z ceramiki to z reguły jest 10-15 zł drożej od punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jeśli chodzi o cenę elektryka. Ile kosztuje punkt w Lublinie bez materiałów. Coś się wcześniej dokopałem, że 100/szt ale nie wiem czy z materiałem, czy bez. Mnie elektryk zaproponował 25 zł od punktu, ale sama robocizna, materiał mój (mówi co chce, a ja kupuję). pozdr

 

25 zł to standardowa cena. ale osobno liczą np. za uzbrojenie rozdzielni (czy jak to sie nazywa). Nie wiem tylko czy materiał z jakich są sciany ma znaczenie.

U mnie było w belicie a moze w ceramice byłoby drożej ?

 

u mnie było w porothermie i cena 20zł/punkt

wykonanie koniec 2008 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak liczyli Wasi elektrycy włącznik i żyrandol. Bo mój liczy jako 1 pkt, a ponoć inni lubią liczyć włącznik 1, a lampy 2, czyli liczą za 2 pkty. Dzięki wszystkich za szybkie odpowiedzi w sprawie elektryka. pozdr

PS

U mnie od wczoraj układają strop, ok. wtorku mają zalewać (mam nadzieję, że nie siebie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nadwyżkę ekogroszku w cenie 500,00 zł/t, zworkowany. Ekogroszek przeznaczony głównie dla pieców z podajnikiem retortowym, ale świetnie pali się też w zwykłych piecach zasypowych i tłokowych. Bardzo wysoka kaloryczność, śladowe ilości popiołu.

Możliwość obejrzenia procesu spalania.

Pytania proszę kierować na priv, podając telefon kontaktowy lub e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi ile teraz kosztuje położenie 1m2 dachu ? Blachodachówka, projekt dość prosty, bez okien czy innych większych udziwnień. Cena za konstrukcję drewnianą, dach, obróbki i rynny - czyli bez ocieplenia. Mam ustaloną cenę na 40 zł/m2 i nie wiem czy się targować czy nie odzywać i cieszyć, że tak tanio.

 

Druga sprawa - jaką blachę an dach byście polecili, gdzie i w jakiej cenie ? Powiem szczerze, że jestem skłonny dopłacić kilka zł za lepszą jakość i dłuższą gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...