Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A co są jakieś problemy???

....jeszcze nie....dopiero sie do tego wyczynu przymierzam :roll:

troche sie jeszcze w tym gubie....pozwolenia, uzgodnienia, projekty....troche jest tej papierologii. Nie musimy sie w to bawi, bo mozemy zrobic wjazd z drogi dojazdowej, ale wtedy bedzie to jakby z bocznej granicy dzialki- a jednak ladniej wyglada zjazd od frontu, tam gdzie mamy droge powiatowa....ogolnie boje sie ze w warunkach zabudowy itak mi napisza zeby robic zjazd z drogi dojazdowej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valcav, ja też zacząłem rozglądać się w tym temacie. W tamtym roku dostałem ofertę na szambo dwukomorowe (chyba 8m3) za 6,2 tys.:o ... ale to chyba ciut za dużo. Teraz dostałem namiar na ekipę, która ręcznie kopała i wylewała, ale jak zadzwoniłem, to człowiek powiedział, że się nie podejmie bo nie ma kto u niego tego robić, robią też zwykłą budowlankę i nie ma czasu ani sił. Będę jeszcze dzwonił do jednego człowieka. Jakbyś znalazł fachowców ze swojej strony to też daj znać.

 

6,2 tys to rzeczywiście lekka przesada za wkopanie w ziemię betonowego zbiornika. Znalazłem sporo tańsze oferty (ok 2,5 do 3 tys), ale nie obejmujme to zrobienia wykopu. To też pewnie nie jest wielki problem, bo ma po sąsiedzku koparkę, którą już wynajmowałem do innych robót, ale w takiej sytuacji to nikt nie odpowiada za całość. Sam muszę ustalić na ile i gdzie trzeba kopać, a wolałbym nie musieć jeszcze tym się zajmować. Opcja "all inclusive" byłaby najlepsza, ale wygląda na to, że słono droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o nich mi chodzi :D

I jacy są???? Zadowolony jesteś???? Ja mam jutro z nimi uzgodnić wykonanie tynków (tych z tym specjalnym piaskiem - nie znam się :oops: ) dlatego zależy mi na opinii...

 

No właśnie ten specjalny piasek - kazali mi go zamówić u gościa w Kurowie i tam też zamówiłem. Piasek przyjechał miesiąc przed ich robotą ale przy robocie okazało się że jest jakiś nie taki - powiedzieli, że ma grube ziarna i przez to tynki nie wyszły idealnie - widać pod światło właśnie ten gruby piasek. Miejscami tynk popękał ale to raczej jest wynikiem pracy budynku.

 

Ogólnie ekipa godna polecenia - u mnie jakieś 700m2 robili w pięć dni. Wpadają w 5 - 8 osób i robota im się dosłownie pali w rękach. Nie ma mowy o przestojach - robota zaczęta i zakończona.

 

Widziałem ich wcześniejszą robotę i naprawdę ludzie są zadowoleni.

 

Reasumując - POLECAM

 

Mają u mnie na jesieni robić ocieplenie i elewację.

 

 

 

P. S. Jak możesz podaj mi numer do P. Miecia - zmieniłem telefon i gdzieś posiałem numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też oglądałam domek, ale świeżo po ukończeniu prac, więc jeszcze nie doschnięty był, ale te ściany zrobiły na mnie wrażenie (tynk cem.-wap. w ogóle całkiem inaczej sobie wyobrażałam i zresztą upierałam się przy gipsowym...) U nas też jest jakieś 750-800m2 i jestem w szoku że zrobili Ci tak szybko :o Zresztą nie pytaliśmy ile im się zejdzie, ale poprzedni tynkarz, który był u nas na budowie wyceniać robotę mówił o 3 tyg. :o (ale to raczej zależy od ilości osób) stąd moje zdziwienie... Chociaż dużo dobrego słyszałam o "Tudrujkach" i dlatego na pewno ich bierzemy! Tylko piasek mówili, że chyba z Kurowa, więc już się martwię :roll:

Tel. przyślę na priv bo mąż ma w kom. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje conajmniej 5 dużych wywrotek piachu -takiego do obsypania fundamentów,czyli moze być z gliną,marglem i innymi tego typu dodatkami;)

Może mi ktoś podpowie gdzie kupie tanio taki piach....A moze ktoś ma ziemie????

Dzieki

 

Zaeży skąd jesteś. Szukaj w okolicy im bliżej tym taniej

 

Krępiec,przy Świdniku....Dzwoniłam do Mełgwi i tego gorszego nie mają :(

Dzwoniłam do Piask,ale tam strasznie drogo....

Może ktoś mi pomoze? :wink:

dzieki z góry

 

 

 

Ja płaciłem za podsypkę coś koło 100-150 zł, a do murowania 200 zł tylko nie pamiętam jaka wywrotka. Kopalnia Kruszywo w Wandzinie koło Niemiec. Pewnie do ciebie wiecej by chcieli, ale zawszę można się dogadać

 

Nie moge znaleść poprzez przegladarke numeru tel.Mozesz mi podac?

dziekuje bardzo

 

608080572 chyba to ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...