Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mogę Ci polecić ekipę Grzegorza Szymusia z Krężnicy Jarej (w sumie niedaleko do Lipniaka), robią pięknie, równiutko, niestety my zdecydowaliśmy się na cem.-wap.

cena: jakieś 23zł/m2 (z materiałem) do uzgodn. Widziałam ich robotę i b. mi się podobało. Tel. nie mam, ale łatwo znaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u Was zaplecze gospodarcze , chodzi mi o to czy budujecie jakiś budynek gospodarczy, domek ogrodowy, narzędziowy, blaszak, ?Jak rozwiązujecie tą kwestię bo przecież gdzieś te wszystkie graty, łopaty, kosiarki, (quada :wink: ), meble ogrodowe poza sezonem trzeba trzymać ..a w garażu nie wszystko się pomieści. Macie jakieś namiary na drewniane domki ogrodowe? jak to wygląda cenowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To poprosze namiar na priva.

 

Mam wstepnie nagrane szambo 10m jendokomorowe z Radomia za 2800 komplet z pokrywa najazdowa.Do tego wykop 300pln.

 

Mysle ze jakby ktos sie jeszcze zdecydowal na to szambo to wyszlo by taniej z dowozem.

 

Nic porownam twoich z moimi i zobaczymy co wyjdzie taniej i szybciej.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wybralem wykonawce szamba.

 

Pan z okolic lublina robi na miejscu swoje kregi. Bierze okolo 2000 za robocizne plus 1t cementu oraz 10 t piasku.

 

Szambo 10m3 - jestem umowiony na przyszly tydzien (w cenie jest podlaczenie do kanalizacji )

 

dodatkowo trzeba liczyc okolo 100pln za właz zeliwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe wieki mnie tu nie było i widzę tłum nowych nicków :) .

Witam weteranów, półmetkowców i budowlaną młodzież ;) .

 

Mam pilną prośbę do doświadczonych w temacie: potrzebuję zaufanego fachowca do ułożenia glazury i terakoty - myślącego, który nie boi się wyzwań ;) i nie robi zdziwionej miny po usłyszeniu słowa "dylatacja".

 

Sprawa pilna, bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się powoli do robienia elektryki w domku, także przydało by się wstawić w drzwi i okna to i owo :) Powiedzcie gdzie kupowaliście bramy i okna ? Co do tego pierwszego to interesuje mnie model ocieplany, chyba segmentowy, z napędem - nie wiem czy lepszy segment czy lite skrzydło (miejsca nad progiem mam sporo). Co do okien to na model 150x150 z montażem, pcv, biały, dzielone skrzydło na 6 części, dostałem ofertę 1010 zł. Wiem, że to trochę dużo, ale profil jest świetny, z bajerami :) Ile płaciliście za porównywalne okna, gdzie kupowaliście i jaki był czas realizacji ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się powoli do robienia elektryki w domku, także przydało by się wstawić w drzwi i okna to i owo :) Powiedzcie gdzie kupowaliście bramy i okna ? Co do tego pierwszego to interesuje mnie model ocieplany, chyba segmentowy, z napędem - nie wiem czy lepszy segment czy lite skrzydło (miejsca nad progiem mam sporo). Co do okien to na model 150x150 z montażem, pcv, biały, dzielone skrzydło na 6 części, dostałem ofertę 1010 zł. Wiem, że to trochę dużo, ale profil jest świetny, z bajerami :) Ile płaciliście za porównywalne okna, gdzie kupowaliście i jaki był czas realizacji ?

 

Z dobrych okien to Okno Dom na ul. Łęczyńskiej i Okno Plast np. na ul. Koncertowej. Jeśli są okna z łukami to w Okno Domie czeka się 6-8 tygodni, zwykłe 4 tygodnie, w okno Plaście bez względu na rodzaj miesiąc. Z tym, że trzeba brać poprawkę na pełnię sezonu i terminy mogą się wydłużać. Ja akurat brałem z Okno Plastu. Ile masz tych okien, że taka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się powoli do robienia elektryki w domku, także przydało by się wstawić w drzwi i okna to i owo :) Powiedzcie gdzie kupowaliście bramy i okna ? Co do tego pierwszego to interesuje mnie model ocieplany, chyba segmentowy, z napędem - nie wiem czy lepszy segment czy lite skrzydło (miejsca nad progiem mam sporo). Co do okien to na model 150x150 z montażem, pcv, biały, dzielone skrzydło na 6 części, dostałem ofertę 1010 zł. Wiem, że to trochę dużo, ale profil jest świetny, z bajerami :) Ile płaciliście za porównywalne okna, gdzie kupowaliście i jaki był czas realizacji ?

 

Hej!

Polecam Ci firmę ASTRA na Turystycznej 7 (tel.081) 444-35-30.Mają naprawdę dobre ceny i co ważniejsze -są sprawni i terminowi.Doradzą Ci jakie wybrać okna i nie zrujnujesz kieszeni :D .A termin realizacji?3-4 tygodnie,okna w kształtach (trójkąty,łuki) 6 tygodni.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...