Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podajcie jakies namiary na sklepy z drzwiami wejsciowymi.

 

Akurat jestem na tym etapie :) Ja akurat rozglądam się za Gerdą także wiem, że jest coś takiego jak Master Gerda, Jar-Da (teraz się chyba inaczej nazywa) i Lub-Hand (nie Gerda, w Galerii Błękitnej), Orion w Baraku. A proponuję rozejrzeć się w cieci, za naszymi lubelskimi sklepami. I nie ma chyba za bardzo co szukać lepszej ceny, bo obdzwoniłem wczoraj kilka sklepów i dany model drzwi, z montażem, był tańszy/droższy o 10-15 zł :)

Wróciłem z Oriona, dostałem 10% zniżki, drzwi z montażem i ościeżnicą drewnianą 1880 zł. I się na nie zdecyduje bo jak na razie z firmą mi się dobrze współpracuje.

 

Fajnie ale gdzie maja sklepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam namiarów na ekipę lub firmę która wykona ogrodzenie z siatki (słupki+siatka) ok 160mb, może ktoś z okolic Lublina ma już jakieś doświadczenia w tym temacie i może kogoś polecić.

 

Czesc

Ja mam ogrodzenie z siatki ocynkowanej niepowlekanej ,słupki 2,8,z nadprożami,bez bramy wjazdowej 144m wyniosło mnie 8500zł.Dołki kopane i na gruz.Zrobione pięknie,równo i czysto...ale jest jedno,trzeba podpisac z facetem umowe,bo jak przyszło do zapłaty chciał dużo wiecej niz sie umawialiśmy.Ale z ogrodzenia jestem zadowolona...Jak jestes zainteresowany to na piv

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na ekipę lub firmę która wykona ogrodzenie z siatki (słupki+siatka) ok 160mb, może ktoś z okolic Lublina ma już jakieś doświadczenia w tym temacie i może kogoś polecić.

 

Czesc

Ja mam ogrodzenie z siatki ocynkowanej niepowlekanej ,słupki 2,8,z nadprożami,bez bramy wjazdowej 144m wyniosło mnie 8500zł.Dołki kopane i na gruz.Zrobione pięknie,równo i czysto...ale jest jedno,trzeba podpisac z facetem umowe,bo jak przyszło do zapłaty chciał dużo wiecej niz sie umawialiśmy.Ale z ogrodzenia jestem zadowolona...Jak jestes zainteresowany to na piv

pozdr.

 

 

 

Dorciaz poproszę o foto ogrodzenia, może być na priv.

dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archie,

Jeśli chcesz kupić tanie okna Velux to nie w Lublinie. Ja kupiłem w Szczecinie , gość sprzedaje na Allegro , jest oficjalnym dystrybutorem Veluxa, cena z przesyłką kurierską przy 4 oknach z kołnierzami niższa o 1400 zł niż w najtańszym sklepie w Lublinie.

Pozdrawiam,

 

 

piotrekLu

Poproszę o jakiś link do tych okien.

A Ty sam je zamawiałeś?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archie,

Jeśli chcesz kupić tanie okna Velux to nie w Lublinie. Ja kupiłem w Szczecinie , gość sprzedaje na Allegro , jest oficjalnym dystrybutorem Veluxa, cena z przesyłką kurierską przy 4 oknach z kołnierzami niższa o 1400 zł niż w najtańszym sklepie w Lublinie.

Pozdrawiam,

 

 

Mozna poprosić o namiar....?

dzieki z góry

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na ekipę lub firmę która wykona ogrodzenie z siatki (słupki+siatka) ok 160mb, może ktoś z okolic Lublina ma już jakieś doświadczenia w tym temacie i może kogoś polecić.

 

ja się równiez podpinam pod temat-ale bardziej chodzi mi o materiały : gdzie kupowaliście siatkę i słupki i jakie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ależ dziekuje bardzo.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na ekipę lub firmę która wykona ogrodzenie z siatki (słupki+siatka) ok 160mb, może ktoś z okolic Lublina ma już jakieś doświadczenia w tym temacie i może kogoś polecić.

 

ja się równiez podpinam pod temat-ale bardziej chodzi mi o materiały : gdzie kupowaliście siatkę i słupki i jakie ceny?

Siatka 2,5 ocynk+pcv 11,60 pln/m, słupki 16,50pln/szt, słupki narożne 50,00 pln/szt, drut naciągowy 0,50 pln/m, napinacze 3,00 pln/szt. kupowałem w Kijanach, dostarcyli w tych cenach przy liości na 140 m ogrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki 2m z rury 42mm pomalowane minią, z daszkami i 3 śrubami na druty 14,50 - kupowałem w marcu, siatka ocynk 2,8mm bez pcv 8,5zł mb. Namiar mogę dac na priva. Słupki widać w moim dzienniku. Jestem zadowolony zdecydowanie. Ogrodzenie robię sam. Świder , betoniarka i ognia. Firmy biorą od 35 zł za mb gotowego ogrodzenia z siatki w górę. Tylko jak zlecisz komuś to umów się wcześniej żeby głęboko umieścili fundament pod słupkami bo sie spotkałem z takimi co na szpadel robią a to dwa lata postoi i się wywróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...