Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak na razie z czystym sumieniem moge polecic murarzy

bardzo prosze o namiary na priv :p

 

W razie czego mogę podać namiar na gościa który dostarczył mi słupki i jutro ma dostarczyć siatkę i cała resztę. Słupki w porządku. Stoją u mnie to sobie można obejrzeć. W dzienniku jest zdjęcie jak w nich wierciłem. Siatka ocynk 2,8 mm 1,5m po 8,4 zł za mb

rowniez bardzo prosze o namiary na siatke i słupki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Macie namiary na dobrego i taniego hydraulika ? Mam do zrobienia instalację c.o. wodę i sanitarkę. C.O. składać się będzie z pieca kondensacyjnego, kominka z płaszczem, solara z zasobnikiem, grzejników i podłogówki (plus oczywiście cały osprzęt). Do tego standardowa instalacja kanalizacyjna i wodociągowa w domku. Nie od parady byłaby znajomość na instalacji centralnego odkurzacza. Całość do domku o wielkości 178m2 + garaż i piwnica typu FIORD z drobnymi zmianami. Zależy mi, żeby robiła to i łączyła w całość jedna osoba, nie będzie wtedy komentarzy, że coś komuś nie pasuje bo poprzednik skopał sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie namiary na dobrego i taniego hydraulika ?

 

A uderzałeś już do p.Andrzeja, tel 504-540-471? Kilku osobom z tej grupy robił już instalacje i polecały go. U mnie właśnie będzie zaczynał instalacje po tynkach. Sensowny człowiek, robi sam więc i ceny ma zdrowe. Pluję sobie w brodę że nie robił u mnie poziomów kanalizacyjnych, bo innym zapłaciłem drożej i trochę mi spartolili robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jeszcze mi nie przeszło, chciałem "polecić", oczywiście w sensie negatywnym, wynajem koparek w firmie Handrysz na Krężnickiej, którym zawiaduje teraz niejaki "młody" czyli syn przejmujący stery po ojcu. Umówiłem u nich koparkę na sobotę rano, wypożyczyłem 200kg zagęszczarkę z Ramirenta na sobotę, i grzecznie rano czekałem. Po godzinie od umówionego czasu zadzwoniłem to stwierdził, że operatora wysłał gdzieś indziej, ale jeszcze chciał kogoś wyciągnąć do tej roboty. Po 20-tu minutach sam musiałem zadzwonić żebym się dowiedzieć, że koparka nie przyjedzie. Na szczęście znalazłem namiar od elektryka na inną firmę i cudem po niecałej godzinie sprzęt dojechał (przypominam że była sobota...). Okazuje się, że blisko nie znaczy solidnie, a nawet i drożej. Jak widać zmiana pokoleniowa firmie nie wychodzi na dobre, nowy szef musi się jeszcze sporo nauczyć, przede wszystkim do czego służy telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie namiary na dobrego i taniego hydraulika ?

 

A uderzałeś już do p.Andrzeja, tel 504-540-471? Kilku osobom z tej grupy robił już instalacje i polecały go. U mnie właśnie będzie zaczynał instalacje po tynkach. Sensowny człowiek, robi sam więc i ceny ma zdrowe. Pluję sobie w brodę że nie robił u mnie poziomów kanalizacyjnych, bo innym zapłaciłem drożej i trochę mi spartolili robotę.

 

Polecam Pana Andrzeja robil piony i bedzie robil dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jeszcze mi nie przeszło, chciałem "polecić", oczywiście w sensie negatywnym, wynajem koparek w firmie Handrysz na Krężnickiej, którym zawiaduje teraz niejaki "młody" czyli syn przejmujący stery po ojcu. Umówiłem u nich koparkę na sobotę rano, wypożyczyłem 200kg zagęszczarkę z Ramirenta na sobotę, i grzecznie rano czekałem. Po godzinie od umówionego czasu zadzwoniłem to stwierdził, że operatora wysłał gdzieś indziej, ale jeszcze chciał kogoś wyciągnąć do tej roboty. Po 20-tu minutach sam musiałem zadzwonić żebym się dowiedzieć, że koparka nie przyjedzie. Na szczęście znalazłem namiar od elektryka na inną firmę i cudem po niecałej godzinie sprzęt dojechał (przypominam że była sobota...). Okazuje się, że blisko nie znaczy solidnie, a nawet i drożej. Jak widać zmiana pokoleniowa firmie nie wychodzi na dobre, nowy szef musi się jeszcze sporo nauczyć, przede wszystkim do czego służy telefon.

 

Qrcze, a my tyle ziemi od nich kupiliśmy, ale to wtedy jak jeszcze"stary" rządził, choć młody wtedy brał już kasę :o Przestało mu zależeć czy co??? Porządna firma w końcu :-? A może dostał jakieś duże zlecenie, ale nie ładnie jak nie zadzwonił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...