Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ze świeżego doświadczenia mogę się podzielić wiedzą na temat gdzie kupić styro Termo Organiki. Mianowicie po większą ilość (np. zrobiłem sobie zestawienie na elewacje, podłogi i fundament) warto uderzyć do Saint Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Raab Karcher oddział w Lublinie na ul.Olszewskiego 13. Ściągają na zamówienie i mają możliwość przetrzymania w depozycie, a ceny b.dobre. A mniejsze ilości (tam dobierałem pod 2-4 paczki) można dostać od ręki w BUD-SERVICE na ul. Mełgiewskiej 7-9 (teren fabryki samochodów). Np. mieli od ręki 15-kę silver na elewacje czego potrzebowałem, no ale i ceny już większe np. i 30zł/m3. Niestety nie od początku te miejsca znałem to i parę złotych uciekło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wita wszystkich zasiedziałych bywalców.

Buduję pod Lublinem, na dziś zaizolowane ściany fundamentowe, ocieplone i zasypane. W przyszłym roku stan surowy zamknięty. Rozglądam się za dekarzami. Rozmawiałem już z p. Sienkiewiczem z Ciecierzyna, ma opinię solidnego i cenowo umiarkowanego, robi wszystko od więźby do pokrycia. Kogo jeszcze z tej branży moglibyście polecić? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Zbyszek

 

Karol Węgrzyn z Wielkolasu kolo Abramowa, wszyscy Go chwala. Telefon gdzies mam bo bedzie indlugo robil u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wita wszystkich zasiedziałych bywalców.

Buduję pod Lublinem, na dziś zaizolowane ściany fundamentowe, ocieplone i zasypane. W przyszłym roku stan surowy zamknięty. Rozglądam się za dekarzami. Rozmawiałem już z p. Sienkiewiczem z Ciecierzyna, ma opinię solidnego i cenowo umiarkowanego, robi wszystko od więźby do pokrycia. Kogo jeszcze z tej branży moglibyście polecić? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Zbyszek

P.Sienkiewicz właśnie zakończył u mnie prace tzn. obrobili lukarny. Ma naprawdę dobrą ekipę od więźby, robią tradycyjną ciesielkę. Już kilku fachowców od następnych etapów (nawet przedwczoraj) chwaliło solidność konstrukcji dachu. Czytałem coś na forum o jakichś dopłatach za obróbkę okna dachowego, ja o niczym takim nie słyszałem przy swoim dachu. To tyle żeby nie kadzić:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autobus mam sprawdzoną ekipę, ale chłopaki są "pijący" i raczej robią w swojej okolicy - Tomaszowice. W inne rejony trzeba ich wozić. Robią nieźle, ale trzeba ich pilnować i płacić po zakończeniu etapu, lub niewielkimi partiami, bo potrafią na kilka dni "zniknąć". Co do samej robocizny, nie miałem większych pretensji, jak coś nie pasowało poprawiali. Jak ci pasuje tego typu ekipa, mogę głównego majstra zapytać jak stoją z terminami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję sprawdzonego, niedrogiego murarza, samego, ewentualnie składu 2-osobowego, w ostateczności tania ekipa. Mam już piwnicę, zalany strop. Do zrobienia został parter i poddasze, ale dopiero w przyszłym roku. Dom 15 kilometrów od Lubartowa w kierunku na Łęczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniaferka napisała:

Najtanszy beton w Rykach. Do nas z pompa 230 za metr (bez faktury). Terive tez tam maja najtansza i to spore roznice w lubartowie ponad 5 tys za belki a tam 3200

 

 

Proszę o namiar na ten beton z Ryk, nazwa, telefon.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, ale potrzebuję raczej mobilnej ekipy bądź nie mobilnej z okolic Nasutowa, tak więc wciąż czekam na jakieś namiary

 

Mam ekipę z Nasutowa, która właśnie wykonała Mi fundamenty pod Kanadyjczyka.

Ekipa sumienna i terminowa-godna polecenia.

P.S.

Namiary mogę wysłać na prv.

 

http://images47.fotosik.pl/177/4e7f79ead0547e09m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...