Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Miałem zamiar zrobić kominek z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne, piec kondensacyjny i ogrzewanie podłogowe. Ale ci fachowcy mi tak namieszali, że już nie wiem co i jak zastosować.

 

Witam!

Ja mam rozprowadzenie bez płaszcza i jest super wydajne. Znajomi mają płaszcz i nie są zadowoleni, i to nie jest odosobniona opinia. Jeśl chodzi o podłogówkę to mam w łazience i nie chce mi się nawet używać. Zanim się nagrzeje to ja już wychodzę, a w całym domu nigdy bym nie chciała mieć. Nogi puchną szczególnie paniom w kuchni...Ja mam ogrzewanie powietrzne, nie mam kaloryferów a ciepło w 15 min. I to mi odpowiada, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć grys ogrodowy oraz większe kamienie, łupki do ogrodu??? MOŻE KTO WIE :) ?

 

Żwirownie za Makro znam ale tam słabo z jakimś ładnym kamieniem.

 

JA brałam niedrogo z Niemiec: PPMP "NIEMCE" SA tel.: 756 17 2O, tylko to raczej zwykłe kamienie, ładniejsze widziałam w dawnej voce na choinach, nr nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie naljlepsze ceny dostaliście na nadproża, belki stopowe i pustaki Teriva I?

 

Witaj, ja mam do sprzedania ok. 140 szt pustaków, trzykomorowych, keramzytobetonowych , produkcji LEWTAK, pozostało mi poniważ mój kierbud trochę sie pomylił. Tanio sprzedam, jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem na etapie zakupu bloczków betonowych fundamentowych. Czy ktoś z budujących mógłby polecić miejsce, gdzie można je tanio kupić. Będę budował w okolicach Tomaszowa Lubelskiego.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Poszukaj w betoniarniach, ja z Biłgoraja, a bloczki kupiłem w betoniarni z której brałem beton. Albo po prostu zatrzymaj się na jakiejś budowie i zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę ile płaciliście za inwentaryzacje zrobiona przez geodete.

 

Moj chce 350zl od przylacza i 600zl od budynku i jeszcze cos tam w sumie 1700zl.

 

Nie wiem czy cena dobra czy go pogonic?

Polecam firmę Kartometr

http://www.kartometr.webpark.pl

Ja miałem od nich całą obsługę budowy i jestem bardzo zadowolony.

Zadzwoń będziesz miał porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę ile płaciliście za inwentaryzacje zrobiona przez geodete.

 

Moj chce 350zl od przylacza i 600zl od budynku i jeszcze cos tam w sumie 1700zl.

 

Nie wiem czy cena dobra czy go pogonic?

 

 

my placilismy za kazdy przyjazd na budowe po 350zl ( byl dwa razy) i do tego sporzadzenie mapki 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie naljlepsze ceny dostaliście na nadproża, belki stopowe i pustaki Teriva I?

Nadproża w Art-Bet na Mełgiewskiej.

 

Przestrzegam Cię przed Art-Betem......kupiłem tam nadproża...właściwie to mój wykonawca (skuszony pewnie łapóweczką0 kupił to g****....nie mogę Ci niestety zaprezentować bo domek otynkowany, ale zniechęcam zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie naljlepsze ceny dostaliście na nadproża, belki stopowe i pustaki Teriva I?

Nadproża w Art-Bet na Mełgiewskiej.

 

Przestrzegam Cię przed Art-Betem......kupiłem tam nadproża...właściwie to mój wykonawca (skuszony pewnie łapóweczką0 kupił to g****....nie mogę Ci niestety zaprezentować bo domek otynkowany, ale zniechęcam zdecydowanie.

To napisz o co chodzi bo jestem ciekaw, ja kupiłem kilkanaście sztuk i już są częścią domu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...