Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Złomowisko jest chyba dalej na Krochmalnej 8 - jadąc od diamentowej po prawej stronie za torami.

 

A ja mam inne pytania - czy ktoś wie coś na temat dopłat do solarów na terenie gminy Jastków ? I druga sprawa - ile płaciliście za gładź gipsową ? I ile to wam wyszło z materiałem ? Bo się staram policzyć +/- ile mi kasy pójdzie do końca roku na budowę i nie wiem, czy założona przeze mnie cena 30 zł/m2 z materiałem jest realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złomowisko jest chyba dalej na Krochmalnej 8 - jadąc od diamentowej po prawej stronie za torami.

 

Tam to jest jakiś skup drutów, wystawione kontenery...jeśli mówisz o tym przy tych wielkich garażach i firmie kurierskiej.

Mi bardziej chodzi o duży plac gdzie chodzą goście z palnikami i obcinają co dusza zapragnie. A przy wyjeździe z placu Pani rozlicza "zakupy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię coś z poza Lublina to moge polecić firmę na ul. Kolejowej w Niedrzwicy Dużej, niedawno robili nam wycene na c.o. i od razu na grzejniki aluminiowe Buderus. Porównywałam ceny w innych sklepach i nawet na allegro nie znalazłam poszczególnych grzejników taniej. A wiem, że dużo biorą buderusów więc mają duże rabaty u producenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię coś z poza Lublina to moge polecić firmę na ul. Kolejowej w Niedrzwicy Dużej, niedawno robili nam wycene na c.o. i od razu na grzejniki aluminiowe Buderus. Porównywałam ceny w innych sklepach i nawet na allegro nie znalazłam poszczególnych grzejników taniej. A wiem, że dużo biorą buderusów więc mają duże rabaty u producenta.

 

Dardurdka napisz mi jak tam trafic jadac z Lublina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockwoola kupowałem w niezłej cenie w SYKE-BUD na Krochmalnej. Drugi kawałek ocieplałem jednak Isoverem i był o niebo lepszy. Nie wiem, czy Rockwool trafił mi się jakiś trefny czy coś, ale po Iso nie czułem praktycznie, że to wełna mineralna, po Rock 3 dni zmywałem z siebie resztki. Komfort pracy z wełną też był dużo lepszy - sztywniejsza, mniej się rwała itp itd. Niestety nie wypowiem się co do ceny, bo Iso nie ja kupowałem, ale Rock wychodził +/- 1 zł/cm grubości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockwoola kupowałem w niezłej cenie w SYKE-BUD na Krochmalnej. Drugi kawałek ocieplałem jednak Isoverem i był o niebo lepszy. Nie wiem, czy Rockwool trafił mi się jakiś trefny czy coś, ale po Iso nie czułem praktycznie, że to wełna mineralna, po Rock 3 dni zmywałem z siebie resztki. Komfort pracy z wełną też był dużo lepszy - sztywniejsza, mniej się rwała itp itd. Niestety nie wypowiem się co do ceny, bo Iso nie ja kupowałem, ale Rock wychodził +/- 1 zł/cm grubości.

 

Ja z kolei kupowałem Isovera (Super-Mata) w niezłej cenie w Drewnostalu - to jest też na Krochmalnej, po sąsiedzku z Syke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockwoola kupowałem w niezłej cenie w SYKE-BUD na Krochmalnej. Drugi kawałek ocieplałem jednak Isoverem i był o niebo lepszy. Nie wiem, czy Rockwool trafił mi się jakiś trefny czy coś, ale po Iso nie czułem praktycznie, że to wełna mineralna, po Rock 3 dni zmywałem z siebie resztki. Komfort pracy z wełną też był dużo lepszy - sztywniejsza, mniej się rwała itp itd. Niestety nie wypowiem się co do ceny, bo Iso nie ja kupowałem, ale Rock wychodził +/- 1 zł/cm grubości.

 

Ja z kolei kupowałem Isovera (Super-Mata) w niezłej cenie w Drewnostalu - to jest też na Krochmalnej, po sąsiedzku z Syke.

 

Też brałem Super-Matę w Drewnostalu, parę dni temu wyszło niecałe 30zł za 18cm i 8,9zł za 5cm (zamówione w sierpniu), poza tym poza pasowało mi u nich branie materiałów na wz-tki i płacenie zaliczkami (mam jedną fakturkę), zwroty też mogłem zrobić, chyba dlatego że puściłem tam ponad 15tys. to szanują klienta:-) A poza tym wszystko czego potrzebowałem na poddasze i konstrukcje G-K mieli zawsze od ręki, tylko pchełki brałem z Knaufa w Inwestorze bo rigipsowskie są większe a wykonawcy prosili o te mniejsze. I co ważne miałem do nich "po drodze" na budowę.

Ale teraz ceny chyba skoczyły, rabaciki się pozmieniały, producenci wiedzą, że zima idzie to ludzie będą naglić z ocieplaniem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...