Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Zdecydowanie odradzam współpracę z Waldemarem Wnuczkiem (pochodzą z Kraśnika działają na terenie W-wy i Lublina). Jego ekipa trudni się zabudową K-G, malowaniem, układaniem glazury, i budową kominka. Do każdej z powyższych czynności mam uzasadnione zastrzeżenia. Prace nad kominkiem po n-tej poprawce zostały porzucone (chyba nie czuł się na siłach, żeby zrobić kominek prosto). Musiał to poprawiać inny fachowiec. Do dnia dzisiejszego (od 22 września) nie udało mi się skontaktować z ww. panem. Wystrzegajcie się kontaktu na nr telefonu 608-802-110, 501-255-751.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poszukuję architekta do projektu indywidualnego. Czy macie kogoś godnego polecenia, bardzo proszę o namiary. Budowa będzie na obrzeżach Lublina.

 

 

 

 

Witam!

Architekt krorego moge Ci polecic to Jacek Kowalczuk 880117297.Biuro ma na ul.Jana Sawy w Lublinie.

 

 

Dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... i 8,9zł za 5cm (zamówione w sierpniu), poza tym poza pasowało mi u nich branie materiałów na wz-tki i płacenie zaliczkami (mam jedną fakturkę), zwroty też mogłem zrobić, chyba dlatego że puściłem tam ponad 15tys. to szanują klienta:-) A poza tym wszystko czego potrzebowałem na poddasze i konstrukcje G-K mieli zawsze od ręki, tylko pchełki brałem z Knaufa w Inwestorze bo rigipsowskie są większe a wykonawcy prosili o te mniejsze. I co ważne miałem do nich "po drodze" na budowę.

Ale teraz ceny chyba skoczyły, rabaciki się pozmieniały, producenci wiedzą, że zima idzie to ludzie będą naglić z ocieplaniem;)

 

Nie jest tak źle supermata 5cm 7,6 chyba.

 

Kogo jeszcze możecie polecić od wełny (hurtownię)? - interesuje mnie tylko isover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle supermata 5cm 7,6 chyba.

 

Kogo jeszcze możecie polecić od wełny (hurtownię)? - interesuje mnie tylko isover.

 

Jest jeszcze jakaś hurtownia na ul. Firlejowskiej, gdzie można negocjować ceny ale jeszcze nie sprawdzałem.

Może ktoś polecić fachowca od projektu i wykonawstwa instalacji gazowej w budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki wewnętrzne: Marek Puchala (507208087) robił u nas tynki cementowe. Robi też gipsowe, ale jak to nie wiem, bo u nas takich nie było. Ma tendencje do lekkich obsuwów z terminami, ale u nas to nie był problem. Z czystym sumieniem polecam.

 

Elektryk: Henryk Aftyka - ostrzegam, człowiek żyje w dawnych czasach. Naciągacz i kombinator. Zdecydowanie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie kogos godnego polecenia do instalacji DGP?

 

U mnie robi/robiła bo rozprowadzenie jest zrobione, ale nie mam kominka i turbiny, firma Dragon z ul. Rusałki. Niestety dokładnego adresu nie pamiętam, w razie czego mogę podać na PW kontakt do właściciela. Za rozprowadzenie GP na poddaszu w budowanym domu, z turbiną 800 (nie wiem co to znaczy :p), do tego doprowadzenie powietrza do kominka, dałem 2200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robi/robiła bo rozprowadzenie jest zrobione, ale nie mam kominka i turbiny, firma Dragon z ul. Rusałki. Niestety dokładnego adresu nie pamiętam, w razie czego mogę podać na PW kontakt do właściciela. Za rozprowadzenie GP na poddaszu w budowanym domu, z turbiną 800 (nie wiem co to znaczy :p), do tego doprowadzenie powietrza do kominka, dałem 2200 zł.

 

A ile miałeś punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję osoby budującej dom Sielanka z firmy Horyzont w woj. Lubelskim (najchętniej okolice Lublina). Przymierzamy się z mężem do zakupu tego projektu, ale chcielibyśmy taki najpierw zobaczyć "na żywo".

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...