Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

Miło powitać wszystkich investorów w heroicznym zmaganiu się z budową

Jako że Jesteście bogatsi o dośw poszukuję :

1. Ekipy do SSO

2.kier-bud (w jakiś realnych pieniądzach ktory pojawia się na budowie)

3.Ekipy od przyłączy woda ,gaz

4.Namiary na solidne składy budowlano -metalowe(bede budował z ceramiki Leiera)

5.Namiary na fachowcow od dachu jak rownież składu drewna(więżba)

6.Namiary na geodetę (nie chciwego ale dokładnego)

oraz o namiary na innych fachowców ktorych byście polecili z reką na sercu

buduję APS 180

 

Z góry wielkie dzięki

 

Tych mogę polecić:

5. dach: Piotr Sobaszek 662 662 817 - dobra ekipa od dachu,efekty ich pracy mam na działce. Dach robią porządnie(u mnie akurat blachodachówka).

Ceny tez raczej mają rozsądne.

6. Geodeta: firma Kartometr (rozmawiać z Tadeuszem Zaborskim-szef). Bardzo dobry geodeta(terminowy,dokładny) i za normalne pieniądze.

http://www.kartometr.webpark.pl/

Obsługiwali mi całą inwestycję (sprawdzenie granic działki, poziom stanu zero, tyczenie fundamentów, tyczenie i inwentaryzacja mediów).

Jakby co to polecał Piotr z Kozubszczyzny

 

Budowlańców nie polecę,bo trochę mi podpadli w kilku momentach :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania ok 35m siatki lesnej:

wykonaną z drutu ocynkowanego 160/15/30 L,wysokość siatki 1,60 m, 15 drutów poziomych, odległość drutów pionowych 30 cm,grubość drutów środkowych - 1,6 mm, grubość drutów prowadzących - 2,0 mm

za jedyne 60zł

Siatka nieużywana (z rolki 50m odciąłem 15 metrów na własne potrzeby)

i w zwoju drut 6mm(kilkadziesiąt m) - cena do uzgodnienia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jestem na etapie rozglądania się za materiałami na podłogi a głownie interesuje mnie parkiet, ale taki prawdziwy a nie finiszparkiet, barlinek, itp. Nie wiecie gdzie w naszym województwie, a może nawet gdzieś dalej mozna kupić w atrakcyjnej cenie parkiet dębowy lub jesionowy? Chyba najlepiej kupowac prosto od producenta, bo wtedy cena jest ~ 30% niższa niż np. na Rusałce. Problem w tym, że Ci którzy mają dobre ceny nie zawsze się reklamują.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.

M.

 

Producent podług parkietów schodów jest 25 km od Lublina na trasie Lublin - Wojciechów tuz przed Wojciechowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Właśnie robiłem rekonesans betonu towarowego i powiem Wam że najkorzystniej wypadł LAFARGE.Dla zainteresowanych

B 7,5 - 160 zł

B10 - 165 zł

B15 - 178 zl

Czy ktoś może korzystał z ich uslug

 

Ps Monti 2008 dzieki za info

 

Pozdrawiam

Zapewne są to ceny netto + transport + pompa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie skończyli u mnie murarze i zaczynam dach. Jestem na etapie wyboru firmy od dostarczenia blachodachówki itp. Czy może ktoś z was miał doczynienia z takimi firmami jak Ledar, Dachart lub Kontakt?

Gdzie można dostać najlepsze ceny na okna dachowe Roto lub Fakro?

Czy ktoś z Was kupował okna przez internet?

 

Pozdrawiam

Artmas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko ile płaciliście/umówieni jesteście że zapłacicie za robociznę przy więźbie i dachu. Mam bardzo rozbieżne oferty i próbuję coś wypośrodkować. Interesuje mnie realna cena za kompletne wykonanie dachu z podaniem czy blachodachówka czy dachówka, sama robocizna.

Ekipy z którymi miałem do chwili obecnej "przyjemność" rozmawiać oceniają raczej na ile można ogolić Klienta zamiast podawać realne wyceny. Stąd moja prośba. No bo jak można wytłumaczyć rozzbieżność aż na 21tys przy dachu o powierzchni 270 m2 ? Oczy mi wyłażą z orbit, jeden chce 19 tys, inny 40 tys. skąd oni biorą te ceny ? Zwykły dach czterospadowy bez lukarn i tym podobnych cudów. Tylko okna połaciowe. 19 tys to mi sie wydaje i tak za dużo... Opiszcie jak u Was to się rozegrało cobym błędów nie powielał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...