Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Czy ktoś podpowie gdzie szukać więżby dachowej i dachówki w dobrej cenie.

Może ktoś wie o jakiejś promocji.

pozdrawiam

 

Więźba okolice Biłgoraja ale waro zajrzeć do tartaku w prawiednikach przy drodze gdzie jest szkoła. Dachówka Inwestor lub Omega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

 

1. Czy znacie w Lublinie / okolicach sklepy z dużym wyborem zlewozmywaków (gł. granitowych, z kompozytu etc.)?

Chodzi mi o wystawki - kupię pewnie w internecie, ale chcę wybrać kolor na żywo.

 

2. Blaty kuchenne drewniane - czy oprócz marketów znacie jakieś źródło w okolicy?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko jakiej firmy używaliście wełny do ocieplania poddasz ? Mam dylemat jaką wybrać Isover czy Rockwool. Podzielcie się swoimi doświdczeniami. Dziękuje i pozdrawiam.

Jesli welne chcesz upychac sam, to zdecydowanie isover lub brazowy knauf ale jesli chcesz wziasc ekipe to mozesz kupic rockwoola - tanszy - a niech gryzie ;) -mowie jako wykonawca.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko jakiej firmy używaliście wełny do ocieplania poddasz ? Mam dylemat jaką wybrać Isover czy Rockwool. Podzielcie się swoimi doświdczeniami. Dziękuje i pozdrawiam.

Jesli welne chcesz upychac sam, to zdecydowanie isover lub brazowy knauf ale jesli chcesz wziasc ekipe to mozesz kupic rockwoola - tanszy - a niech gryzie ;) -mowie jako wykonawca.. :)

 

A jak sobie cenisz swoje usługi, chodzi mi o ocieplenie dachu i zabudowę z płyt g/k. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie przykleił ktoś na domu ofertę i mąż dzwonił:

Poddasze, ocieplenie, płytyi, na gotowo 32zł/m2 dużo czy mało?

Elewacja 20zł/m2

Ktoś ma może jakieś aktualne ceny dla porównania??

 

Witaj

32pln/m2 to raczej mało, wszyscy z którymi do tej pory rozmawiałem zaczynają od 35 pln/m2, co do elewacji to trudno powiedzić, bo nie wiem co obejmuje pojęcie "elewacja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie przykleił ktoś na domu ofertę i mąż dzwonił:

Poddasze, ocieplenie, płytyi, na gotowo 32zł/m2 dużo czy mało?

Elewacja 20zł/m2

Ktoś ma może jakieś aktualne ceny dla porównania??

 

Witaj

32pln/m2 to raczej mało, wszyscy z którymi do tej pory rozmawiałem zaczynają od 35 pln/m2, co do elewacji to trudno powiedzić, bo nie wiem co obejmuje pojęcie "elewacja"

 

Ja skolei mogę coś powiedzieć o elewacji.Jezeli 20 zł jest to cena za wykonanie docieplenia + klej+faktura, to jest to bardzo bardzo tanio powiem szczerze niemożliwe.Zaś jeżeli jest to cena za połozenie faktury ( tynku cienkowarstwowego) to jest to cena że tak powiem "normalna".Jest jeszcze kwestia wykonania czyli fachowości ekipy, bo to ma ogromne znaczenie przy wykonaniu elewacji i późniejszym wyglądzie ścian. Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...