Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam na forum :)

Poszukuję namiarów na fachowców od tynków.Możecie mi kogoś polecić-proszę o namiary i ceny.

Wylewki....no cóż -pocztytałam co nieco na forum i chyba p.Kańczugowski-chyba,że macie namiary na kogoś innego kogo polecacie?

Zastanawiam się również nad kominkiem.Z płaszczem czy bez? Może opowiecie coś o swoich kominkach i czy jesteście zadowoleni?

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

znaleźliśmy juz wykonawców dachu... :D

co prawda za 28 tys. z rynnami i obróbkami blacharskimi za więźbę i krycie dachówka ceramiczną...

napiszcie czy to drogo jak na dzisiejsze ceny?

 

My za dach cztreospadowy z 3 balkonami i 5 oknami dachowymi zapłaciliśmy 19 000.Brygada godna polecenia.Kryty oczywiście dachówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

znaleźliśmy juz wykonawców dachu... :D

co prawda za 28 tys. z rynnami i obróbkami blacharskimi za więźbę i krycie dachówka ceramiczną...

napiszcie czy to drogo jak na dzisiejsze ceny?

 

My za dach cztreospadowy z 3 balkonami i 5 oknami dachowymi zapłaciliśmy 19 000.Brygada godna polecenia.Kryty oczywiście dachówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do osób posiadających studnie wiercone. Czy korzystał ktoś z usług firmy EWEWIERT ze Stalowej Woli. Proponują studnie z rurą stalową.

Jak wam cenowo wychodziło, płaciliście za całość, czy za metr? Gdzie tanio kupić kręgi z pokrywą? Dzięki z góry za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś miał więźbę ze Składu Drewna z Ciecierzyna ( koło starej cegielni), chodzi mi o jakość drewna i impregnacji.

 

Właśnie tam wczoraj byliśmy :lol: Mają więźbę za 650zł/m3 drewno biorą z Krasnobrodu. My bierzemy od nich.Wygląda solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ przyszła pora brać się za wykończeniówkę - tynki i podłogówkę, muszę się pozbyć stojących w domu pustaków.

Pozostało mi w dobrej cenie niecałe 2 palety bloczków rozmiar 24x 24 x 59 z PPMB Niemce. Belit stoi w pokoju zadaszonym na paletach zafoliowany. Lublin - Lipniak. Mamy możliwość dowiezienia na miejsce. Cena do negocjacji.

Zainteresowani proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś miał więźbę ze Składu Drewna z Ciecierzyna ( koło starej cegielni), chodzi mi o jakość drewna i impregnacji.

 

Właśnie tam wczoraj byliśmy :lol: Mają więźbę za 650zł/m3 drewno biorą z Krasnobrodu. My bierzemy od nich.Wygląda solidnie.

 

Wiecie może ile sobie krzyczą za łaty i kontrłaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś miał więźbę ze Składu Drewna z Ciecierzyna ( koło starej cegielni), chodzi mi o jakość drewna i impregnacji.

 

Właśnie tam wczoraj byliśmy :lol: Mają więźbę za 650zł/m3 drewno biorą z Krasnobrodu. My bierzemy od nich.Wygląda solidnie.

 

Wiecie może ile sobie krzyczą za łaty i kontrłaty ?

 

Nam kazali najpierw dokładnie przeliczyć zestawienie drewna z wykonawcą, bo w projektach nie zawsze wszystko jest policzone- oni nie chcą sie tym zajmować...

Ogólnie cenowo u nich najkorzystniej- tartak polecany przez kilku dekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki....no cóż -pocztytałam co nieco na forum i chyba p.Kańczugowski-chyba,że macie namiary na kogoś innego kogo polecacie?

Pań Kańczugowski się wycwanił. Zdobył zaufanie ludzi pracując z ekipą a teraz jego zlecenia wykonuje kto inny. Jak ja skorzystałem z jego usług to był tylko pomierzyć i wsiąść kasę. Czytaj dobrze bo wiele osób tu na forum odradza tego Pana. Ja też.

Następnym razem skorzystałem z usług pana Grzesia polecanego później po Panu Kańczugowskim na tym forum. Robił dla mnie (dla moich klientów) wylewkę. 3 razy współpracowaliśmy i jest OK. Kontakt podam na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki....no cóż -pocztytałam co nieco na forum i chyba p.Kańczugowski-chyba,że macie namiary na kogoś innego kogo polecacie?

Pań Kańczugowski się wycwanił. Zdobył zaufanie ludzi pracując z ekipą a teraz jego zlecenia wykonuje kto inny. Jak ja skorzystałem z jego usług to był tylko pomierzyć i wsiąść kasę. Czytaj dobrze bo wiele osób tu na forum odradza tego Pana. Ja też.

Następnym razem skorzystałem z usług pana Grzesia polecanego później po Panu Kańczugowskim na tym forum. Robił dla mnie (dla moich klientów) wylewkę. 3 razy współpracowaliśmy i jest OK. Kontakt podam na Priv.

 

Ja poproszę kontakt i ceny na priva. Przymierzam się do podłóg w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem skorzystałem z usług pana Grzesia polecanego później po Panu Kańczugowskim na tym forum. Robił dla mnie (dla moich klientów) wylewkę. 3 razy współpracowaliśmy i jest OK. Kontakt podam na Priv.

 

Poproszę namiary na Pana Grzesia :)

 

Jeszcze kilka osób zrobi reklamę Panu Grzesiowi i kilka stron dalej pojawią się wpisy typu: Pan Grzesio przyjeżdża tylko pomierzyć i wziąć pieniądze ... historia tego wątku zna już dużo takich przypadków :)

Ja w każdym razie należę do grupy osób, które są zadowolone z usługi wykonanej przez Kańczugowskiego. Mojemu glazurnikowi też się robota ekipy pana Tomka na tyle spodobała, że zamówił ich do siebie (a miał co oceniać bo ułożył ponad 120m2 płytek na tych wylewkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek ja Ciebie rozumie. Dużo osób chwali i chwaliło p. Kańczugowskiego. Tylko wróć kilka stron wcześniej i poczytaj wpisy innych użytkowników forum, którzy nie byli zadowoleni z usługi. Wiem że każdy pracuje na opinię firmy czy nazwiska. Oczywiście nie piszę aby robić konkurencję panu Tomkowi lub żeby zniechęcić potencjalnych inwestorów do korzystania z usług ww. Pana.

Każdy zrobi tak jak uważa.

A jeśli będzie tak jak piszesz, że p. Grzesiowi nie będzie zależało na dobrze wykonanej pracy to wtedy będziemy szukać, sprawdzać i polecać innego wykonawcę. Tak jak Twojemu glazurnikowi zależało aby podłoga pod flizy była dobrze zrobiona, tego samego ja oczekuję od ludzi z mixokreta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas_lbn, nie do końca zrozumiałes moją myśl :) Chodzi Mi o to, że zrobi się p. Grzesiowi reklamę to będzie miał 2 wyjścia. Albo zatrudni ludzi, żeby wykonać zlecenia i sam będzie miał czas tylko na buchalterię, finanse, usuwanie awarii ... albo będzie robił dalej tak jak robi - sam a nadmiar chętnych będzie odsyłał z kwitkiem. O to mi chodziło i tylko o to a nie o zniechęcanie kogokolwiek do jednego fachowca czy też robienie sztucznej reklamy komuś innemu :) Gdybyś prześledził nie kilka stron wstecz a kilkadziesiąt to byś wiedział, że ekipy p. Tomasza były już kilka lat temu rozgryzione, co która potrafi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...