Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wylewki....no cóż -pocztytałam co nieco na forum i chyba p.Kańczugowski-chyba,że macie namiary na kogoś innego kogo polecacie?

Pań Kańczugowski się wycwanił. Zdobył zaufanie ludzi pracując z ekipą a teraz jego zlecenia wykonuje kto inny. Jak ja skorzystałem z jego usług to był tylko pomierzyć i wsiąść kasę. Czytaj dobrze bo wiele osób tu na forum odradza tego Pana. Ja też.

Następnym razem skorzystałem z usług pana Grzesia polecanego później po Panu Kańczugowskim na tym forum. Robił dla mnie (dla moich klientów) wylewkę. 3 razy współpracowaliśmy i jest OK. Kontakt podam na Priv.

 

Ja poproszę kontakt i ceny na priva. Przymierzam się do podłóg w tym roku.

Kaczugowskiego nie znam, ale u mnie robił p. Ruta bardzo solidny, dokładny, terminowy. Panowie którzy układali terakotę, bardzo sobie chwalili. Jeśli ktoś jest zainteresowany to namiar wyslę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kupował ktoś okna velux przez allegro? Wychodzi bardzo korzystnie nawet z transportem!
witaj ja kupowałam okna dachowe welux ze sklepu internetowego z dowozem z Krakowa Bemar bardzo korzystna cena i transport bez zarzutu płatność na miejscu ale też jest znana firma w Szczecinie tam też forumowicze kupują sprawdz ceny warto pozdrawiam Bonii :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie montowali z Hermlok_a - jestem zadowolony. Firma jest z Lublina, telefon znajdziesz na necie.

 

 

Witam

 

 

Temat już przerabiany ale jakiś czas temu więc wrzucam jeszcze raz. Czy znacie jakąś godną polecenia firmę montującą wentylację mechaniczną z rekuperatorem w Lublinie czy okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jakie sklepy w Lublinie z glazurą łazienkową warto zobaczyć. Chodzi mi generalnie o duże ekspozycje kafli.... m.in. szukam kafli Balcedor.

 

Kafle do kominka czy płytki ?? Jeśli płytki to wg mnie żaden sklep nie rzuca na kolana, ale zależy co komu potrzeba to można popatrzeć w Gali i na Rusałce. Chyba największy wybór. W innych są to podobne kolekcje, które się powielają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jakie sklepy w Lublinie z glazurą łazienkową warto zobaczyć. Chodzi mi generalnie o duże ekspozycje kafli.... m.in. szukam kafli Balcedor.

 

Kafle do kominka czy płytki ?? Jeśli płytki to wg mnie żaden sklep nie rzuca na kolana, ale zależy co komu potrzeba to można popatrzeć w Gali i na Rusałce. Chyba największy wybór. W innych są to podobne kolekcje, które się powielają.

 

Proponuję zrobić to samo, co my - obejrzeć płytki w sklepie, zaprojektować sobie łazienkę ogólnie dostępnym programem, policzyć płytki i znaleźć na sieci najtańszą ofertę. Nam w ten sposób udało się oszczędzić ok. 25% proponowanej ceny sklepowej w Lublinie po rabacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plytek polecam stronke http://www.eplytki.pl - wlasnie tam kupuje/kupilem swoje.

 

Czy mozecie mi polecic stolarza do wykonania trepów drewnianych na schody betonowe- dosyc pilna sprawa bo z tym co juz bylo umowione nie wyjdzie

:(.

Jezeli nie chcecie podawac na ogolny prosze wyslac na prv.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...