Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Możecie poradzić gdzie w okolicach Lublina kupić iglaki "thuja smaragd" w dobrej cenie?

 

Ja kupowałem w Kurowie - wylot na Lublin - takie duże banery TUJA SMARAGD. Były największe i najbardziej "banieczkowate" - wysokość 40-50cm - 7zł/szt. Były też wyższe o 15-20cm za 11zł/szt. Reszta dla mnie za droga (brałem 200szt.), więc nie pamiętam innych cen. Kupowałem w październiku 2009.

 

Dobrą cenę znalazłem też w Lesie Stockim koło Kurowa - podobna wysokość i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

My właśnie odebraliśmy pozwolenie na budowę i ruszamy na początku czerwca z pracami dlatego zwracam się do Was z pytaniem: Ile płaciliście za kierownika budowy?? Chodzi o takiego który pojawi się na budowie a nie tylko podbije papiery. Może macie jakiegoś sprawdzonego i godnego polecenia?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przyjmę ziemię, Jakubowice Konińskie.

Najlepiej z transportem.

 

Mam do sprzedania ok. 100 szt. stempli - dł. 3m i ok. 30 szt. - 3,5 m.

 

I jeszcze pytanie.

Czy moglibyście polecić spawdzonych wykonawców na tynki cementowo-wapienne?

 

Proszę o informacje na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze to takie zebranie, placisz im kase a oni maja swoje robic, a nie dopominac sie o alkohol. Ja tezmialam taki przypadek jak robili fundamenty, byl goraco wiec chcielismy byc mili to po piwku jednym drugim a potem dopominali sie sami po chamsku gdzie piwo, i sie skonczylo, teraz nie ma nic-woda w upal do picia! musisz uwazac bo potem bedziesz miala problem-wskocza ci na glowe!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...