Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

niech ktoś da namiary na dobrych dachowców!!!

 

Właśnie u mnie skończyli i mogę z czystym sumieniem polecić pana Ryszarda Mazura z Lubartowa tel. 601969847.

Robią zarówno blachodachówkę jak i dachówkę ceramiczną, u mnie mieli ciężki kawałek chleba bo kładli blachę na rąbek stojący ruukki classic, ale dali radę.

Ceny do uzgodnienia, ale jak szukałem rok temu to oni byli z górnej półki fachowcami w przystępnych cenach, blachodachówka za 47zł/m2 + obróbka okien i kominów bo 150 zł za sztukę. Zdjęcia mojego dachu: http://budowa-nowy-staw.blogspot.com/2010/05/dach-gotowy.html

Edytowane przez mariusz.olejnik
uszczegółowienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

szukam dobrego hydraulika (kompleksowo, też podłogówka) macie godnego polecenia?

 

Przestrzegam przed hurtownią SOLAR-BIN , działa w komitywie z hydraulikiem/hydraulikami przedstawiając Zamówienia Sprzedaży w cenach katalogowych lub też sporo podwyższonych - po czym rozlicza się z kupującym dla Was hydraulikiem po cenach rynkowych z dużymi rabatami i wszystko jest cacy - hydraulik oczywiście przyniesie fakturę VAT ale od siebie, bo niby z hurtowni jest dla niego. Oczywiście nie dowiecie się o tym wszystkim po dobroci.

SOLAR-BIN z Zemborzyckiej.

Mój chciał mnie tak puknąć na całkiem sporo pieniążków (2 razy tyle co za robociznę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie skończyli i mogę z czystym sumieniem polecić pana Ryszarda Mazura z Lubartowa tel. 601969847.

Robią zarówno blachodachówkę jak i dachówkę ceramiczną, u mnie mieli ciężki kawałek chleba bo kładli blachę na rąbek stojący ruukki classic, ale dali radę.

Ceny do uzgodnienia, ale jak szukałem rok temu to oni byli z górnej półki fachowcami w przystępnych cenach, blachodachówka za 47zł/m2 + obróbka okien i kominów bo 150 zł za sztukę. Zdjęcia mojego dachu: http://budowa-nowy-staw.blogspot.com/2010/05/dach-gotowy.html

 

Dzięki wielkie za kontakt do dachowców sprawdzę ich co potrafią chłopaki!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja korzystałem z usług p. Sienkiewicza i nie mogę złego słowa powiedzieć; owszem może cena nie jest najniższa, ale trzeba pamiętać, że dobrze wykonana robota to podstawa zadowolenia użytkownika; a z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak jakiś pseudo fachowiec coś spier... to poprawka jest dużo bardziej bolesna finansowo; dlatego polecam chłopaków, bo naprawdę mają pojęcie o dachach i jak trzeba doradzą różne rozwiązania.

 

dajcie nr.tel.do Sienkiewicza od dachów:bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacje-WÓJCIK 507-925-398 Sprawdzony u znajomych boniowania na całym budynku styropian 20 -chata wyszła im bosko do pozazdroszczenia.Nasz wybór to Wójcik

ale z dachem mam jeszcze problem u znajomych robiła firma DACHY BICZ-ale drodzy jak pierun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie nr.tel.do Sienkiewicza od dachów:bash::bash:

 

602 621 753 - niestety dla mnie za drogi o 2 tysiączki :( Ale gdyby koszty nie grały roli, to już bym miał podpisaną umowę na wykonanie dachu. I wcale nie była to moja najwyższa wycena.

Edytowane przez Drake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

szukam dobrego hydraulika (kompleksowo, też podłogówka) macie godnego polecenia?

i jeszcze może wiecie jaka firma sprzedaje okna plastik z roletami od razu montaż?

pozdrawiam

 

monjan!

Wysłałam Ci wiadomośc na priv z namiarem firmy od okien.Mam nadzieję,że doszło (niestety mam dziś problemy z netem ).Daj znać czy masz odemnie wiadomość.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...